Öneri [s3] Bu Konu Hakkında Son Konum, Lütfen Bilen Biri Baksın.

Sponsorlu Bağlantılar

Narutodth

Narutodth

Üye
Bisey sorcam ya ben tr 4.1.2 ye geri donup kendi imeimi attirsam official guncellemeleri alirmiyim ve garanti kapsaminda kalirmiyim ?

serserim1905

serserim1905

Üye
kardeşim efs backup ile imei cakabiliyosun ben s2 plus telime öle yapmıştım biraz arastır nasıl yapılacagı var intte kendi orjinal imei numaranı at güncellemede bi sorun olmaz telefon pasaport kayıtllı demişsin yurt dışı cihaz türkiyede garanti kapsamına girmez eger uluslar arası garantisi yoksa

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim efs backup ile imei cakabiliyosun ben s2 plus telime öle yapmıştım biraz arastır nasıl yapılacagı var intte kendi orjinal imei numaranı at güncellemede bi sorun olmaz telefon pasaport kayıtllı demişsin yurt dışı cihaz türkiyede garanti kapsamına girmez eger uluslar arası garantisi yoksa

ya benim tek korkum klon imei ya geri gelmez diye korkuyorum

serserim1905

serserim1905

Üye
klon imei olarak gözükmez pasaport kayıtlı diyorsun eger öyle olursa pasaport ve kayıt evrakınla ilgili birime giderek itiraz edersin ücretsiz hallederler merak etme

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
klon imei olarak gözükmez pasaport kayıtlı diyorsun eger öyle olursa pasaport ve kayıt evrakınla ilgili birime giderek itiraz edersin ücretsiz hallederler merak etme

telefonu 2. el aldim fatura felan yok. guncelledikden sonra pasaport kayitli imei uctu. klon attirdim bende.

SuxQQ

SuxQQ

Üye
Yahu at artık şu rom'u :p Nasıl dayanıyorsunuz böyle arafta kalmalara ben bir şeyi en fazla yarım saat düşünürüm yapsammı yapmasammı diye :D

• Beğen
Tepkiler: Peocawe
serserim1905

serserim1905

Üye
sen bi dene pasaport kayıtlı imei çak efs backupla kendin yapabilirsin pc yardımı ile cok zor bi yöntem degil bi sorun cıkacagını sanmıyorum baktın yine klon msjı geldi benm gibi bi hurda telin imei ni kopyala o telide yok et tamamdır ben öyle yaptım güncelemelerde de bi sıkıntı yasamadım

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
sen bi dene pasaport kayıtlı imei çak efs backupla kendin yapabilirsin pc yardımı ile cok zor bi yöntem degil bi sorun cıkacagını sanmıyorum baktın yine klon msjı geldi benm gibi bi hurda telin imei ni kopyala o telide yok et tamamdır ben öyle yaptım güncelemelerde de bi sıkıntı yasamadım

efs klasorune baska imei nasil atiyoruz ki?

bende cok dusunmem ama bu konu degisik ya :D

Narutodth

Narutodth

Üye
@SuxQQ Sen naptin geldimi cihaz? :D

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Yahu at artık şu rom'u :p Nasıl dayanıyorsunuz böyle arafta kalmalara ben bir şeyi en fazla yarım saat düşünürüm yapsammı yapmasammı diye :D
Ben cm 10.1 in videosunu izledigim gibi rootlayip rom attim :D

SuxQQ

SuxQQ

Üye
@Narutodth :( Hayır :(

SuxQQ

SuxQQ

Üye
Durum neymis? Yapiyolar herhalde
Klon atinca gitmiyomu garanti ?

Maçın heyecanından unuttum bile forumu k.bakma geç kaldım biraz. Şimdi sana yazmak için siteye baktım arıza takip sistemine değiştirmişler durumu boştu şuan ;

Durum
Tamir tamamlandı
Yapılan İşyazılım güncellendi.test ok
[TBODY] [/TBODY]
Yazıyor -.- Sanırım mişin kompleytıd :p

Maçın yanına çifte bayram bana :D

• Beğen
Tepkiler: Peocawe
Narutodth

Narutodth

Üye
Maçın heyecanından unuttum bile forumu k.bakma geç kaldım biraz. Şimdi sana yazmak için siteye baktım arıza takip sistemine değiştirmişler durumu boştu şuan ;
DurumTamir tamamlandı
Yapılan İşyazılım güncellendi.test ok
[TBODY] [/TBODY]
Yazıyor -.- Sanırım mişin kompleytıd :p

Maçın yanına çifte bayram bana :D
Yihuuuu :D mac icinde tebrikler. Bir fenerli olarak.:bigstar:

• Beğen
Tepkiler: SuxQQ
IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Garantim yok ki benim cihaz yurtdisi I9305 telefona 400-500 kere rom attim hala bozulmadi

Üst Alt