Öneri S3'ü 4.3'e Güncellerken Imei Gitmemesi Için Ne Yapabilirim?

Sponsorlu Bağlantılar

Kontrol

Kontrol

Üye
XXMG4 modemi 4.1.2 , 4.2.2 ile imei sorununu cozuyor.
zuluman_Patched_BUUGMJ3_modem.zip dosyasi da 4.3 icin sebeke ve imei sorunu cozuyor :) bende ilk s3 romunda imei attirmistim ayni saatte xxmg4 modemi ile baska romu kurmustum :D amcam oldugu ici belese atti allahtan tamirci amcalarim var :D :cool:

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
XXMG4 modemi 4.1.2 , 4.2.2 ile imei sorununu cozuyor.
zuluman_Patched_BUUGMJ3_modem.zip dosyasi da 4.3 icin sebeke ve imei sorunu cozuyor :) bende ilk s3 romunda imei attirmistim ayni saatte xxmg4 modemi ile baska romu kurmustum :D amcam oldugu ici belese atti allahtan tamirci amcalarim var :D :cool:

ama bende ki klon imei problem yaratir mi? bi de stock romlarda ise yarar mi?

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Benim de klon imei surekli yenisini atiyorum :D

partyhard

Üye
imeiyi bi kağıda yaz sonra terminalden geri yükle.

partyhard

Üye
Her cihazda olmuyor.Daha çok çin malı telefonlarda oluyor.Samsung hTC LG vs markaların bunlara karşı koruması var.
benim cihaz samsung galaxy nexus. ve her seferinde böyle atıyorum.

PriZm

PriZm

Üye
Nexuslarda tabiki olur.

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
bende hic sanmiyorum oyle olacagini ondan sasirdim. bu arada rom atip modemi cwm den flashlayinca imei gelir demi ali :D

PriZm

PriZm

Üye
bende hic sanmiyorum oyle olacagini ondan sasirdim. bu arada rom atip modemi cwm den flashlayinca imei gelir demi ali :D
Gelir ama sen çalışır haldeyken efs nin yedeğini al.Sonradan modeme gerek kalmadan düzeltebilirsin.

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
SuxQQ

SuxQQ

Üye
4.3'den tekrar stock rom'a döndüm şebekem full çekmesine rağmen *#06# ile imei gözükmesine rağmen arama yapmaya çalıştığımda ağda kayıtlı değil uyarısı alıyorum bunun çözümü sanırım modem flashlamak yedek falan almadım :( Ne yapmam gerek ?

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
4.3'den tekrar stock rom'a döndüm şebekem fu ll çekmesine rağmen *#06# ile imei gözükmesine rağmen arama yapmaya çalıştığımda ağda kayıtlı değil uyarısı alıyorum bunun çözümü sanırım modem flashlamak yedek falan almadım :( Ne yapmam gerek ?

ayni problem bende oldu iste. ama arastirmadan gidip imei attirdim. mg4 modemini flashlasana bi.

SuxQQ

SuxQQ

Üye
ayni problem bende oldu iste. ama arastirmadan gidip imei attirdim. mg4 modemini flashlasana bi.

Arama yapıyorum fakat bu konu hakkında pek bilgim olmadığından anahtar kelimelerde hata yapıyorum sanırım MG4 Modem dosyasına nerden ulaşabilirim ?

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
Arama yapıyorum fakat bu konu hakkında pek bilgim olmadığından anahtar kelimelerde hata yapıyorum sanırım MG4 Modem dosyasına nerden ulaşabilirim ?

SuxQQ

SuxQQ

Üye

Teşekkürler hocam flashlayıp sonucu buraya yazacam. Tekrar teşekkür ederim.

Edit : Modemi flashladım sorun düzeldi teşekkürler tekrardan. :)

SuxQQ

SuxQQ

Üye
Modemi flashladım sorun düzeldi teşekkürler tekrardan. :)