Öneri [s3] Bu Konu Hakkında Son Konum, Lütfen Bilen Biri Baksın.

Sponsorlu Bağlantılar

Narutodth

Narutodth

Üye
pasaport kayıtlı imei geri gelir ve uk sürümüne güncelleme geldi sorunlarda çözüldü bu arada ama şimdi kur uk'yi güncelleme hemen gelmez :D 1-2 gün sürüyor yeniden kurunca
Bende uk 7-8 gundur var telefondan guncelleme aratsam bulurmu ?

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
pasaport kayıtlı imei geri gelir ve uk sürümüne güncelleme geldi sorunlarda çözüldü bu arada ama şimdi kur uk'yi güncelleme hemen gelmez :D 1-2 gün sürüyor yeniden kurunca

aman tanrım pasaport kayıtlı imei geri gelirse bulurum seni alnından öper geri dönerim ankaraya. :Dşuan 4.1.2 stock sürüm var türkiye sürümü onu deneyim mi imei geri gelir mi ki? bide bugün param yok imei attıramam geri gelmezse. yarında kapalı telefoncular. yaşa basmayalım eterneoll. :D

enterneoll

enterneoll

Üye
Bende uk 7-8 gundur var telefondan guncelleme aratsam bulurmu ?
evet bulabilir 25 mb bir güncelleme ama sorunları çözmüş herkes memnun
aman tanrım pasaport kayıtlı imei geri gelirse bulurum seni alnından öper geri dönerim ankaraya. :Dşuan 4.1.2 stock sürüm var türkiye sürümü onu deneyim mi imei geri gelir mi ki? bide bugün param yok imei attıramam geri gelmezse. yarında kapalı telefoncular. yaşa basmayalım eterneoll. :D
O zaman yarın yap ama %75 imei'n geri gelir kendimden biliyorum

Narutodth

Narutodth

Üye
Su an telefonunda imei varsa ve efs yedegin varsa bisey olmaz tekrar flashlarsin.

Narutodth

Narutodth

Üye
Eterneoll guncelleme bulunamadi diyor :(

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
atıyorum 4.1.2 stock romu odinden. :D imei gelmezse ikinizede salca olurum. :ehe

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
Efs yedegi mevcutmu?

evet mevcut pc ye de yedekledim hatta system de ki efs klasörünü. içinde imei felanda var. Bu arada stock rootsuz olacağı için efs yi geri atmam için root da gerekecek onu nasıl yapcaz? ha bide önce mg4 modemini mi flashlayıp deneyim?

Narutodth

Narutodth

Üye
evet mevcut pc ye de yedekledim hatta system de ki efs klasörünü. içinde imei felanda var. Bu arada stock rootsuz olacağı için efs yi geri atmam için root da gerekecek onu nasıl yapcaz? ha bide önce mg4 modemini mi flashlayıp deneyim?
Su an senin telefonda herhangi bi sorun varmi hocm :D

Narutodth

Narutodth

Üye
tek sorun klon imei olması şuan. :D pasaport kayıtlı olan imei geçen rom atarken uçtu işte.
Stock 4.3 u deneyin bakalim bi. Eterneollda geri gelmis imeisi .d gelmezse var olan imeinde giderse zaten efs yedegin var sorun olmaz heralde.

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
şimdi indirmeyi beklemeyim diyorum hazır pc de 4.1.2 türkiye sürümü varken onu deneyim demiştim. O olmaz mı?

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
Biraz daha fikir al ozaman suphelerin varsa :D

1 haftadır fikir alıyorum herkes modem flashla olmazsa efs yedeği ile %100 gelir diyolar. :D ama klon imei ya ondan korkuyorum gelmezse diye. o yüzden açtım tekrar konu

Üst Alt