Öneri [s3] Bu Konu Hakkında Son Konum, Lütfen Bilen Biri Baksın.

Sponsorlu Bağlantılar

Narutodth

Narutodth

Üye
1 haftadır fikir alıyorum herkes modem flashla olmazsa efs yedeği ile %100 gelir diyolar. :D ama klon imei ya ondan korkuyorum gelmezse diye. o yüzden açtım tekrar konu
Gelir hocam ya.

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
yok ya yemedi. :D

TheMadness

TheMadness

Üye
Narutodth

Narutodth

Üye
4.3ten 4.1.2ye dönseniz imei gitmez eski modem onu okuyamaz sadece. Tekrar 4.3 veya XXEMG4 modemi kurarsanız gelir.
Forumdan bir arkadasm 4.3 ten 4.1.2 ye gecmis imei si ucmus modem kurmus duzelmis. Fakat telefon guncelleme denetleyemiyomus. Bunun caresi varmi ?

TheMadness

TheMadness

Üye
Forumdan bir arkadasm 4.3 ten 4.1.2 ye gecmis imei si ucmus modem kurmus duzelmis. Fakat telefon guncelleme denetleyemiyomus. Bunun caresi varmi ?
XXEMG4 rom kurup ingiltere güncellemelerini alabilir veya 4.3 türkiye sürümünü bekleyebilir.

• Beğen
Tepkiler: Narutodth
Narutodth

Narutodth

Üye
XXEMG4 rom kurup ingiltere güncellemelerini alabilir veya 4.3 türkiye sürümünü bekleyebilir.
Ben 4.1.2 ye donsem benim imei de gitcek yani :/ Daha dogrusu modem flashlamam gerekcek ve telefondan guncelleme yapamiycam ?

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: TheMadness
Narutodth

Narutodth

Üye
4.1.2 XXEMG4 kurabilirsin ingiltere sürümü
Hocam benim telefon orijinal teknosadan alinma. Ben telefonu eskisi gibi yapmak istiyorum yani turkiye 4.1.2 ye donmek istiyorum ama iste imei sorunu olucak diye yapmiyorum.

TheMadness

TheMadness

Üye
Hocam benim telefon orijinal teknosadan alinma. Ben telefonu eskisi gibi yapmak istiyorum yani turkiye 4.1.2 ye donmek istiyorum ama iste imei sorunu olucak diye yapmiyorum.
Geçmeden önce efs yedeği alsaydın dönebilirdin

Peocawe

Peocawe

Üye
    Konu Sahibi
şu konu tam anlamıyla açıklığa kavuşsa da bende 4.3 e geçsem bi sorunsuzca ya. :D

• Beğen
Tepkiler: jr_arif

Üst Alt