Galaxy S3 i9300 S3 4.3 Türkiye Romu Kurulumu (En Kapsamlısı Resimli Anlatım!) Linkler Güncellendi (09-02-2015)

Sponsorlu Bağlantılar

tetrapetrol

Üye
bu romu kurdum tüm ayarlamaları yaptım 1 haftadır kullanıyorum tel yağ gibi tek sorun gün içinde telefon kendi kendine reset atıyor başkada bir sorun yok neden reset atar telde ısınma dahi olmadı 4 tane oyjn var her biri 2 gb lık onları da kaldırdım gene aynı

yusuf70

Üye
anlatılanları aynen uyguladım s3 üm süper oldu donma ısınma pil tüketimi ekran açılmama hepsi normale döndü.Ellerinize sağlık süpersiniz

bedrama

Üye
Stock roma s6 daki ve ya note 4 deki hava durumu nu,kamerayi , tarayiciyi nasil atarim. Diger romlarda az cok hata cikip duruyor.yada pili somuruyor.birkac ozelik eklemek istiyorum sadece

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Arkadaşlar bu rom 2015 de güncellendimi

ozkanfarukomer

ozkanfarukomer

Üye
.

Son düzenleme:
uzman47

uzman47

Üye
Kardeşim acil
Dediklerini yaptım odin Pass dedi 15 dk oldu tel hala SAMSUNG yazısında... NE YAPMALIYIM? NEDEN BÖYLE OLDU?
NOT:Odine bağlamadan önce teli hata ayıklama moduna almıştım. Ondan mı acaba?
Panik yapma! bataryani cikar tekrar tak ve telefonu recovery moda al burdan wipe data factory reset yapip yeniden baslat duzelir ;)

kartal2378

kartal2378

Üye
arkadaslar en guncel ve son cikan anabant surumu ve yapim numarasi nedir,yazabilirmisiniz

uzman47

uzman47

Üye
Anabant:I9300XXUGNA8 Yapim numarasi:JSS15J.I9300XXUGNB6

uzman47

uzman47

Üye
2014 yili mart veya nisan olabilir emin degilim ufak bir kararlilik guncellemesi almisti.

kartal2378

kartal2378

Üye
anladim,kararlilik guncellemesi bile gelmiycek artik galiba,bayagi zaman olmus cunku

uzman47

uzman47

Üye
Malesef oyle gorunuyor.

kartal2378

kartal2378

Üye
ama custom romlardan daha stabil oldugu kesin

uzman47

uzman47

Üye
Dostum ben suan bu romu kullaniyorum rotuda kaldirdim sayacida sifirladim full orjinal kullaniyorum sıkıntı yok.

kartal2378

kartal2378

Üye
sayaci nasil kaldirdin acaba

kartal2378

kartal2378

Üye
ha bir de bende anabant ve yapim numarasi ayni,hatta en son turkiye romu diye indidim ama kies e baglayinca BTU kodu cikti,TUR yazmasi lazim degilmiydi

uzman47

uzman47

Üye
Dostum triangle away uygulamasi ile sayac sifirlaniyor.tur yapabilmen icin rotu kaldirmadan google playde csc degistirme uygulamasi ile csc kodunu tur yapabilirsin.

kartal2378

kartal2378

Üye
tesekkur ederim,ama kurdum bi kere,bu islemler icin tekrar root yapmam lazim galiba,csc kodu ve sayac in bir zarari olurmu,yada artisi eksisi olurmu

uzman47

uzman47

Üye
Rotu kaldirmak sorun degil kendi menusunde unroot var ordan kolayca kaldirabilirsin.bence telefonu rootla triangle away ile sayacini sifirla daha sonra csc programiyla kodunu tur yap. Tabi bunu yapinca telefon tekrar fabrika ayarlarina doner bilgin olsun.en son supersu uygulamasindan unrroot kismindan rotu kaldirirsin.

kartal2378

kartal2378

Üye
Rotu kaldirmak sorun degil kendi menusunde unroot var ordan kolayca kaldirabilirsin.bence telefonu rootla triangle away ile sayacini sifirla daha sonra csc programiyla kodunu tur yap. Tabi bunu yapinca telefon tekrar fabrika ayarlarina doner bilgin olsun.en son supersu uygulamasindan unrroot kismindan rotu kaldirirsin.
tesekkur ederim dostum,bilgilendirdin

Üst Alt