Galaxy S3 i9300 S3 4.3 Türkiye Romu Kurulumu (En Kapsamlısı Resimli Anlatım!) Linkler Güncellendi (09-02-2015)

Sponsorlu Bağlantılar

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
linkler güncellendi

• Beğen
Tepkiler: ahmetkartal

hcelenk38

Üye
slmlar kardeş konu süper olmuş ben burdan root u indirdim kurdum. kurulum başarı ile gerçekleşti. fakat supersu uygulaması yok telefonda.. ne yapmam lazım.. tel s3 i93000

ortak42

ortak42

Üye
arkadaşlar telefonum orjinal türkiye telefonu klon imei falan değil bende şebeke imei gitmesi olur mu?

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
bişey olmz dostum

alperkaan41

Üye
Kardeşim bu türkiye romu değil milleti yanlış bilgilendirmeyelim.

apolatt

Üye
evet türkiye romu değil

ferkut2

Üye
Her şey çok güzel. Ancak bazı resimler açılmıyor.

celula

celula

Üye
Türkiye romu mu değil mi? yüklemek sıkıntı yaratıyor mu? yükleyenlerden fikir alabilirmiyiz?
Suan telefonumda blekota note 4 versiyonu var ve bu rom a dönmek istiyorum. telefon arada kendini resetliyor sürekli olarak. bu romu indirip kursam orjinale dönmüş oluyomuyum acaba dostlarr? :/

veliahht

veliahht

Üye
Evet olursun diye düşünüyorum...

• Beğen
Tepkiler: celula
harunharunbursa

harunharunbursa

Üye
yaaa biri şunu upload etsin bizde yükleyelim arkadaşlar sammobileden inmiyor allah rızası için yardım cici60

• Beğen
Tepkiler: kartal2378

bedrama

Üye
Arkadaslar odinle rom yuklerken wipe felan yapiliyormu gerek varmi

ayhanbabacano

Üye
Suan telefonumda blekota note 4 versiyonu var ve bu rom a dönmek istiyorum.4.3 yukledim ve google play store uygulama indirirken hata veriyor.

onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
4.3 romlar çöp artık

cablo

cablo

Üye
Arkadaşlar Aynı şekilde S3 e Bu romu yukledim ardından kernel modem dosyalarınıda yükledim fakat whatsapp veya facebook mesajları telefonu açmadan gelmiyo wireles hep uyanık olduğu halde yine gelmio

kosovali2016

Üye
Ellerine sağlık

• Beğen
Tepkiler: cici60

Üst Alt