S.E ile kendi FM yayınınızı yapın

Sponsorlu Bağlantılar

wingman

wingman

Üye
    Konu Sahibi
S.E ile kendi FM yayınınızı yapın
Sonyericsson'ın yeni ürünü ile kendi FM yayınınızı yapın.
MMR60 isimli bu aparatla 10 metre mesafeyi aşmamak kaydıyla müzik setinize veya herhangi bir radyo alıcısına FM kanalından bağlantı kurarak müziğinizi dinleyebilir ve dinletebilirsiniz :)

Ayrıntılı bilgi için -->

symbianboy

Üye
ben bunun devresini biliyorum kendim yapmıştım ama çok amatörce :D 5m çekiyor çekmiyor odalar arası

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
basit ama akıllıca, helal sana SE :artı:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
İlginç bi alet... :wacko:

ibonline

ibonline

Üye
güzel bişey aslında azda olsa üzerinde oynansa 10 mete değilde
10000 metreye cıkartılsa ne hos olur

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
Enteresan, güzel ;;)

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
Originally posted by ibonline@Nov 17 2005, 12:30 AM
[post=210265]Quoted post[/post]​

yuh :ah: vur deyınce oldurdun biraderim sende :lol2: ;;)

ibonline

ibonline

Üye
Originally posted by DeRMaNTeS+Nov 17 2005, 01:51 AM--><div class='quotetop'>QUOTE(DeRMaNTeS &#064; Nov 17 2005, 01:51 AM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-ibonline@Nov 17 2005, 12:30 AM
[post=210265]Quoted post[/post]​

yuh :ah: vur deyınce oldurdun biraderim sende :lol2: ;;)
[post=210283]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
:huhu: :PP :P

Salihyet

Salihyet

Üye
s.e.&#39;dan beklerim anca nokia telefonsuz telefon yapmaya devam etsin

Gokhan43

Gokhan43

Üye
İyi bir aksesuar :iyi:

symbianboy

Üye
10000 metre değilde 100 metre yapan bi arkadaş vardı çocuk bakona telleri bağlıyodu bişeyler yapıyodu abartısız 100 mt yayın yapıyodu ama sonra söktü çünkü bikaç metreyi geçerse yayın yasalara aykırı oluyor

abuvice

abuvice

Üye
Sony olunca akar sular durur..

Shadowman07

Shadowman07

Üye
hoş bi aksesuar

teknode

Üye
çok ilgi çekici bir aksesuar.sonyericsson gerçekten yaratıcı bir marka.iyi fikir

metintekin

Üye
bencede güzel bi aksesuar. ama nokianında güzel aksesuarları war.

wingman

wingman

Üye
    Konu Sahibi
nokia yada bi baskasi böyle degisik bisey yapmadı şimdiye kadar
Şimdi dogruya dogru

angelus_34

angelus_34

Üye
banada ilginç geldii gzüel yapmışlar aslında

DoKuZuNCuKaPI

DoKuZuNCuKaPI

Üye
Araya Nokia da girmiş ne alakası varsa Gayet güzel ve eğlenceli bir aksesuar bence bilerek mesafe kısa tutulmuş yoksa benim arkadaşlarım bile ilçe bazında yayın yapabiliyolar kendi yaptıklarıyla

kem_kar

kem_kar

Üye
bende yapmıştım fm verici. alıyosun hazır kiti kondansatör , direnç , transistör , entegre filan komple malzeme içinde. lehimliyosun açık alanda 200 - 300 metre çekiyo. 9volt yeine 12 voltu dayarsan 500 metreye yaklaşıyo.
o değilde bu telefonlarda fm var , fm verici var. o zaman gsm operatörlerine fazla para vermiycez artık. şehir içindeki yakın mesafedeki kişilerle fm üzerinden konuşucaz.
neden olmasın ?

hutame

Üye
<span style="color:#3333FF"><div class='quotetop'>(kem_kar &#064; Nov 28 2005, 02&#58;24 AM) [post=216293]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
bende yapmıştım fm verici. alıyosun hazır kiti kondansatör , direnç , transistör , entegre filan komple malzeme içinde. lehimliyosun açık alanda 200 - 300 metre çekiyo. 9volt yeine 12 voltu dayarsan 500 metreye yaklaşıyo.
o değilde bu telefonlarda fm var , fm verici var. o zaman gsm operatörlerine fazla para vermiycez artık. şehir içindeki yakın mesafedeki kişilerle fm üzerinden konuşucaz.
neden olmasın ?
[/quote]
hakket 10 deilde 100 olsa nie olmasin.
[/b]</span>

Üst Alt