Sony Ericsson MW600 FM Radyo Bluetooth Kulaklıklar

Sponsorlu Bağlantılar

u7110

u7110

Üye
    Konu Sahibi
Sony Ericsson MW600 FM Radyo Bluetooth Kulaklıklar
sonyericsson mw600 stereo bluetooth kulaklık BEYAZ VE SİYAH RENK MEVCUTTUR
site içi ve site dışı onlarca sattım gelen yorumlar çok iyi
2 ayda 100 üstünde kullanıcı bu ürünü tercih etti
LÜTFEN YURTDIŞI FİYATLARINA BAKIP BU KONUDA NEGATİF YORUM YAPMAYINIZ,TEK TEK GETİRİP EZİK BÜZÜK KUTULU SATMIYORUM BEN RESİMLERDE GÖRÜLDÜĞÜ GİBİDİR TESLİMATLARIMIZ,ÖZENLE PAKETLENİP HİÇBİR DARBE ALMADAN TESLİM EDİLİR
tüm telefonlarla uyumludur
fiyat nakit olarak 140 tl dir
irtibat için 533 695 83 42 nolu telefondan arayarak veya kısa mesajla ulaşabilirsiniz
ürün telefon görüşmeleri için tüm bluetoothlu telefonlarla uyumludur(samsung-iphone-lg-nokia),radyoludur,stereo müzik dinleme içinse telefonunuzda A2DP özelliği olmalıdır

BEYAZ RENK

SİYAH RENK

ÜRÜN SIFIR KUTUSUNDA

A2DP UYUMLU TELEFONLARLA KABLOSUZ MÜZİK DİNLEME

CRYSTAL CLEAR OLED EKRAN

ARAYAN NUMARAYI GÖRME (CALLER ID)

ÇALAN PARÇA İSMİ GÖRME (TRACK ID)

FM RADYO

520 SAAT BEKLEME

10 SAAT KONUŞMA SÜRESİ

Ağırlık
13.0 gr
0.5 oz
Boyut
62.0 x 15.0 x 17.5 mm
2.4 x 0.6 x 0.7 inç
Özellikler
Bluetooth ™ kablosuz teknoloji
Telefonun düşük pil uyarısı
Islık modu
Sesle Etkinleştirilen Arama (VAD)
Sesli oyunlar
İkinci aramayı yönetme
Tekrar arama
Ses düzeyi denetimi için uzaktan kumanda
Ses kontrolü için uzaktan kumanda
Hiçbir aramayı kaçırmayın
Hızlı ve otomatik ses düzeyi ayarı
eSCO (genişletilmiş SCO)
Tam çift yönlü yankı giderimi
Auto-pairing™
Başka bir cihazla müzik dinlemeden veya oyun oynamadan önce, aksesuarın telefon ile eşleştirilmesi gerekmektedir. Bir bilgisayarı veya oyun cihazını eşleştirirken, bu cihaz otomatik olarak ses kaynağı haline gelir.

Bir müzik kaynağı seçmek için:

Müzik kaynağı seçim menüsü görünene kadarOynat/duraklat tuşunu basılı tutun.
Dokunmatik ses kontrolünü kullanarak bir müzik kaynağı seçin.
Müziği başlatmak veya duraklatmak için, kulaklıktaki Oynat/duraklat tuşuna basın.
Not: Aynı anda yalnızca bir eşleştirilmiş cihaz müzik kaynağı olarak seçilebilir.

İpucu: Daha fazla bilgi için Kullanım kılavuzuna bakın.

Telefonunuzda müzik dinleyin
Yüksek kaliteli müziği telefonunuzdan kulaklığınıza veya diğer Bluetooth™ cihazlarına aktarabilirsiniz. Çağrılar sırasında, müzik otomatik olarak duraklar ve çağrı sona erdiğinde tekrar çalmaya başlar.

Müzik dinlemek için:

Telefonunuzda medya oynatıcıyı çalıştırın.
Müziği başlatmak ve duraklatmak için, kulaklıktaki Oynat/duraklat tuşunu basılı tutun.
Bir parçayı değiştirmek veya ileri sarmak için Sonraki veya Önceki tuşlarını kullanın.
Bir parça çalınırken, parçanın adı ekranda görünür.
Not: Medya oynatıcıda bir parça çalınırken, telefonunuzun modeline bağlı olarak, sanatçının veya parçanın adı gibi bilgiler kulaklık ekranında görünmeyebilir.

İpucu: Daha fazla bilgi için Kullanım kılavuzuna bakın.

Kulaklığı telefonla eşleştirin
Bluetooth™ aksesuarını telefonunuz ile kullanmadan önce, aksesuarın telefon ile eşleştirilmesi gerekmektedir. Kulaklığınızı en fazla üç cihaz ile eşleştirebilirsiniz. Eşleştirme başarılı olduktan sonra, aksesuar açılıp menzil dahilinde olduğunda telefona otomatik olarak bağlanır.

Bu sitedeki eşleştirme talimatları'nı uygulayın.

Not: Kulaklığı birden fazla cihaz ile eşleştirirseniz, hem ses hem de görüntü bağlantısı varsayılan olarak yeni eşleştirilen cihaza taşınır.

Radyo dinleyin
Kulaklığınızın dahili FM radyosu vardır, bununla istediğiniz her zaman, hatta telefonunuz olmadan bile radyo dinleyebilirsiniz.

Radyo dinlemek için:

Ses cihazı seçim menüsü görünene kadar Oynat/duraklat tuşunu basılı tutun.
Dokunmatik ses kontrolünü kullanarak FM radyo'yu müzik kaynağı olarak seçin. FM radyo otomatik olarak başlatılır.
Kanalları aramak için, istediğiniz konuma ulaşana kadar Sonraki veya Önceki tuşlarını basılı tutun. Radyo kanalının adı ekranda görüntülenir.
FM radyoyu açmak veya kapatmak için, Oynat/duraklat tuşuna basın.
Not: Radyo dinlerken, sesi yalnızca kulaklıktan değiştirebilirsiniz.

Kulaklığı bir oyun cihazı ile eşleştirin
Kulaklığınızı en fazla üç cihaz ile eşleştirebilirsiniz. Oyun oynarken gelen ve giden telefon çağrılarınızın kontrolünüzde olması için, kulaklıktaki ses bağlantısını telefon ile kullandığınızdan emin olun.

Kulaklığı bir oyun cihazı ile eşleştirmek için:

Kulaklığın kapalı olduğundan emin olun.
Oyun cihazındaki Bluetooth™ özelliğini açın. Talimatlar için, oyun cihazının Kullanım kılavuzuna bakın.
Kulaklığı oyun cihazının 20 cm (8 inç) dahiline yerleştirin.
Eşleştirme göstergesi ekranda görünene kadar, kulaklıktaki Açma/kapatma tuşunu yaklaşık 5 saniye boyunca basılı tutun.
Oyun cihazında kulaklığı arayın ve ekleyin.
Parola istenirse, 0000 girin.
Kulaklık birden fazla cihaz ile eşleştirildiğinde, hem ses hem de görüntü bağlantısı varsayılan olarak yeni eşleştirilen cihaza taşınır.
İpucu:Ses bağlantısı olarak telefonu seçmek için, Ara tuşunu basılı tutun ve bir telefon seçmek için dokunmatik ses kontrolünü kullanın.

Kulaklık birden fazla cihaz ile eşleştirilmiş durumdayken müzik dinleyin
Kulaklığı birden fazla cihaz ile eşleştirirseniz, hem ses hem de görüntü bağlantısı varsayılan olarak yeni eşleştirilen cihaza taşınır. Dokunmatik ses kontrolünü kullanarak bir cihaz seçin.

Bir müzik kaynağı seçmek için:

Müzik kaynağı seçim menüsü görünene kadar Ara tuşunu basılı tutun.
Dokunmatik ses kontrolünü kullanarak bir müzik kaynağı seçin.
Not: Müzik dinlerken veya oyun oynarken gelen ve giden telefon çağrılarınızın kontrolünüzde olması için, kulaklıktaki ses bağlantısını telefon ile kullandığınızdan emin olun.

Eşleştirilmiş cihazlar
Kulaklık, diğer üreticilerin Bluetooth™ donanımlı kulaklıkları ile uyumludur. Aynı anda iki kablosuz cihaza bağlanın ve gelen ve giden telefon çağrılarınızı kontrol ederken, bilgisayarınız, oyun cihazı veya diğer Bluetooth™ donanımlı kulaklıklarda bulunan müzik dosyalarına erişin. Kulaklığınızı en fazla üç cihaz ile eşleştirebilirsiniz.

Kulaklık birden fazla cihaz ile eşleştirilmiş durumdayken arama yapın
Kulaklığı birden fazla cihaz ile eşleştirirseniz, hem ses hem de görüntü bağlantısı varsayılan olarak yeni eşleştirilen cihaza taşınır. Dokunmatik ses kontrolünü kullanarak bir cihaz seçin.

Bir çağrı cihazı seçmek için:

Çağrı cihazı seçim menüsü görünene kadar Ara tuşunu basılı tutun.
Dokunmatik ses kontrolünü kullanarak bir çağrı cihazı seçin.
İpucu: Bir telefon çağrısı aldığınızda, telefon çağrı cihazı olarak seçiliyse, arayan numara ekranda görünür.

Kulaklığı bir bilgisayar veya taşınabilir müzik çalar ile eşleştirin
Kulaklığınızı en fazla üç cihaz ile eşleştirebilirsiniz. Oyun oynarken gelen ve giden telefon çağrılarınızın kontrolünüzde olması için, kulaklıktaki ses bağlantısını telefon ile kullandığınızdan emin olun.

Kulaklığı bir bilgisayar veya taşınabilir müzik çalar ile eşleştirmek için:

Kulaklığın kapalı olduğundan emin olun.
Bir bilgisayar veya taşınabilir müzik çalardaki Bluetooth™ özelliğini açın. Talimatlar için, diğer cihazın Kullanım kılavuzuna bakın.
Kulaklığı bilgisayarın veya taşınabilir müzik çaların 20 cm (8 inç) dahiline yerleştirin.
Eşleştirme göstergesi ekranda görünene kadar,kulaklıktaki Açma/kapatma tuşunu yaklaşık 5 saniye boyunca basılı tutun.
Bilgisayarda veya taşınabilir müzik çalarda kulaklığı arayın ve ekleyin.
Parola istenirse, 0000 girin.
Kulaklık birden fazla cihaz ile eşleştirildiğinde, hem ses hem de görüntü bağlantısı varsayılan olarak yeni eşleştirilen cihaza taşınır.
İpucu: Ses bağlantısı olarak telefonu seçmek için, Ara tuşunu basılı tutun ve bir telefon seçmek için dokunmatik ses kontrolünü kullanın

hukukcu076

hukukcu076

Üye
son fiyatı nedir

u7110

u7110

Üye
    Konu Sahibi
ilan günceldir sadece siyah renk vardır nakit fiyatı 120 tl internet üzerinden 130 tl dir

marmaraisland

Üye
arkadaşım ben almayı düşünüyorum ama şuan parasal durumlarım kıritik elinde nekadar var bidaki aya kadar senden alabilirimiyim elinde kalırmı

sengirgin

Üye
Uğur kardeşim bu bluetoth kulaklıktan elinde varmı varsa hemen alabilirim yanıtını bekliyorum iyi çalışmalar.

abraham01

Üye
Üründen varsa benimle iletişime geçebilirsin
05321532135

nurullah6154

Üye
Hocam ben yurt dişindan bakip yapmiyorum ama türkiyedeki diğer sitelerden bakip fiyatin çok fazla olduğunu döylüyorum 90 tl ye satanlar var ? Kişinin olmasada sitedinin tanidiği haklar var istersek geri göndeririz o kadar fazla kar etmeye çalişmaktan ziyada daha fazla satip kazanmayi önemseseniz alicida memnun olur sizde !!!!!

u7110

u7110

Üye
    Konu Sahibi
Hocam ben yurt dişindan bakip yapmiyorum ama türkiyedeki diğer sitelerden bakip fiyatin çok fazla olduğunu döylüyorum 90 tl ye satanlar var ? Kişinin olmasada sitedinin tanidiği haklar var istersek geri göndeririz o kadar fazla kar etmeye çalişmaktan ziyada daha fazla satip kazanmayi önemseseniz alicida memnun olur sizde !!!!!

Arkadaşım 1.5 sene onceki ilana bakip yaziyorsun şuan o cihazdan satmiyorum ve o fiyata yaklasik olrak 300 adetin ustunde sattim ozamanda 100-110 tlye veren vardi ve alan arkadslarin cogu benden tekrar aldi cunku hepsi sorunlu cikti.ben garantili alip sattim ve okadar cihazdan sadece 3 tanesi arizali cikti onlarda sonradan degil cihazlar hic acilmiyordu ve hemen yenileri geldi yani biraz bunlarada bakmak lazim
Neyse mw600 bitti yasasin mw1 ve android