Galaxy S3 i9300 [ROM][TW][4.4.4][UX][08.09.16][v8] HYPER-ROM |

Sponsorlu Bağlantılar

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Yok yüklemedim v3 den hemen atila Roma dönmüştüm bunda pek fark yokgibi yorumlara bakınca beklemedeyim

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: musleysa

kartal2378

kartal2378

Üye
Arkadaslar maalesef v3 den sonra v4 de 2.gunun sonunda stabilitesi bozuldu ve tekrar atila rom a donus yaptim

musleysa

musleysa

Üye
atila iyi hoşda hiç görsellik yok

hyper v3

kartal2378

kartal2378

Üye
benim icin stabilite 4 gun 5gun gerekirse daha fazla reset atmadan kullanabilmektir,hergun telefonu acip kapatinca bunu hissetmezsin dostum,ama bu rom un base si maalesef olmuyor,back to noot rom baseli bu romlarin hepsi,ve hep 2.gunun sonunda cortluyor hep,atila rom sadece stock rom gibi bir hafta reset atmasamda sismiyor,isterseniz deneyin,ki ben bayagi telefona yuklenirim dostum

musleysa

musleysa

Üye
4 5 gün resetsiz baya iddialı

hyper v3

musleysa

musleysa

Üye
hafızadan ön belleği 2 günde bir temizlerim resetde atarım ki doğrusuda budur

hyper v3

musleysa

musleysa

Üye
........

Son düzenleme:
musleysa

musleysa

Üye
Nasi bi Tema kullaniyon sen ya Hic sevmem su Sekil Temalari :)

Sende olmasan Yazicak Kimse Olmaz ha :)
sen hayırdır aklınca atarmı yapıyorsun...???
nedense her forumda böyle 1 tane atarlı,dalgasız denizin kaptanı ergenler oluyor

hyper v3

Son düzenleme:
GreaTH

GreaTH

Üye
    Konu Sahibi
sen hayırdır aklınca atarmı yapıyorsun...???
nedense her forumda böyle 1 tane atarlı,dalgasız denizin kaptanı ergenler oluyor

hyper v3

Ben Kötü acidan demedimki Güzel Kardesim Sen Yanlis Anlamisin Burdandan Seni Ergen Oldugun belli Oldu kardes :D Ben Senin kullandigin temaya Laf etmedimki Sadece Benim Bu tür Temayi Sevmedigimi Dile Getirdim ama Sen Cok Farkli Anladin Her neyse :)
Ayrica Rom ile Ilgili Bilgide Vermeni istemiyorum Yazmazsan sevinirim Atarli Kardesim
Arkadaslar maalesef v3 den sonra v4 de 2.gunun sonunda stabilitesi bozuldu ve tekrar atila rom a donus yaptim

Ben Ciktigindan Beri Kullaniyorum Ne Kasma Oluyo ne baska bisey Donma bile Yasamadim

byl82

Kapalı Hesap
hyper v4 yükledim gayet hoş ve güzel yalnız twrp 3.0 ile yüklenmiyor philiz tourch ile yükledim

ferhat1905123

ferhat1905123

Üye
xposed olabilir,bu arada goruntulu konusmanin v2 fix dosyasi bende sarja etkisi olmadi be sorunsuz calisiyor
kartal kardeş emojiler normal atilladaki gibi değil sebebi nedir acaba ben emojileri samsungdaki gibi istiyorum

dogukanozcan06

dogukanozcan06

Üye
Arkadaşlar görüntülü arama fixi megadan silinmiş elinde olan varsa paylaşabilirmi?

GreaTH

GreaTH

Üye
    Konu Sahibi
V4.1 Eklenmistir

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Ne gibi farklar var yükledinmi

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ibrahim 42

ibrahim 42