Galaxy S3 i9300 [ROM][TW][4.4.4][UX][08.09.16][v8] HYPER-ROM

Sponsorlu Bağlantılar

hyper mi ?___eclipse mi?

• Kullanılan toplam oy
    37

SHS

SHS

Üye
Varsa görselleri de eklerseniz çok iyi olur, teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: musleysa
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
arkadaşım bu romu kullanıyorum çok memnunum birde simgeleri büyütebilsem bunu nasıl yapabilirim beyaz klavye sevmiyorum 4.4 4 için port siyah klavye varmı

musleysa

musleysa

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım bu romu kullanıyorum çok memnunum birde simgeleri büyütebilsem bunu nasıl yapabilirim beyaz klavye sevmiyorum 4.4 4 için port siyah klavye varmı

siyah klavye için flashlayın

• Beğen
Tepkiler: nediyelimyani
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
teşekkürler dostum yarın indirip flaşhlarım inşallah 4.4.4 uyumludur birde simgeleri büyütebilsem yokmu bunun çaresi

musleysa

musleysa

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler dostum yarın indirip flaşhlarım inşallah 4.4.4 uyumludur birde simgeleri büyütebilsem yokmu bunun çaresi

ben nova launcheri sistem uygulaması olarak kullanıyorum touchwizleride sildim

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
onuda deneyim ama şuan sadece simgeler biraz daha büyük olsa hiçbirşey istemem tabi renkler ve zevkler tartışılmaz novayı daha bir çok launcher denedim sevmedim bakalım

onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
bu telefona boyle modlu romlar yuklerseniz performans alamazsiniz.1gb ramli zaten hemen sisiyor. qs 4.4.2 yi yukleyin kafaniz rahat etsin.baska alternatif kalmadi cunku

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
bu telefona boyle modlu romlar yuklerseniz performans alamazsiniz.1gb ramli zaten hemen sisiyor. qs 4.4.2 yi yukleyin kafaniz rahat etsin.baska alternatif kalmadi cunku
qs yi uzun süre kullandım bu romu iki haftadır kullanıyorum bana göre en iyi rom görsellik olsun kasma takılma olmadı ilerisi için bişey diyemem

musleysa

musleysa

Üye
    Konu Sahibi
qs yi uzun süre kullandım bu romu iki haftadır kullanıyorum bana göre en iyi rom görsellik olsun kasma takılma olmadı ilerisi için bişey diyemem
bende v5 den beri kullanırım s3 ün tarihinde gördüğü en iyi rom diyebilirim

Son düzenleme:
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
katılıyorum sana çok güzel klavye ve arama ekranını tam ekran yapan programı flaşhladım daha güzel oldu
birde simgeleri büyütelim yokmu

• Beğen
musleysa

musleysa

Üye
    Konu Sahibi
dediğim gibi konuya ekledim nova launcheri sistem uygulaması olarak kullan on numara beş yıldız :) oluyor

musleysa

musleysa

Üye
    Konu Sahibi
silindi

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: uzman47
baronsavas

baronsavas

Üye
Ressuraction remix v5.5.8 kullanıyorum ve çok memnunum bu romuda çok övüyolar. Her iki romuda kullanıp kıyaslıyabilen varmı

musleysa

musleysa

Üye
    Konu Sahibi
Ressuraction remix v5.5.8 kullanıyorum ve çok memnunum bu romuda çok övüyolar. Her iki romuda kullanıp kıyaslıyabilen varmı
bende kullandım ama kısa ve net olarak kıyaslanamaz bile :) eclipseyle
hatta sen kimseyi dinleme al yedeğini kur bunu begenmezsen geri dönersin diyecem ama dönmeyeceğinede eminim ;)

baronsavas

baronsavas

Üye
bende kullandım ama kısa ve net olarak kıyaslanamaz bile :) eclipseyle
hatta sen kimseyi dinleme al yedeğini kur bunu begenmezsen geri dönersin diyecem ama dönmeyeceğinede eminim ;)
deniyorum o zaman:yuru. kernel yuklemek gerekiyormu. gereksiz sistem uygulamalarını kaldırmak stabiliceyi bozuyormu. başka ayar neym yapmamız gereken bişey varmıdır?

• Beğen
Tepkiler: ciwano0114
musleysa

musleysa

Üye
    Konu Sahibi
deniyorum o zaman:yuru. kernel yuklemek gerekiyormu. gereksiz sistem uygulamalarını kaldırmak stabiliceyi bozuyormu. başka ayar neym yapmamız gereken bişey varmıdır?
romun kendi kernelini kullan gereksiz uygulamaları kaldırabilirsin kilid ekranındaki patlayan renkleri değiştir sadece dalga falan yap

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: baronsavas
baronsavas

baronsavas

Üye
Kurulumu yaptım, simge boyutları çok küçük gerçekten bunun içinde novayı fulleyin simge boyutlarını değiştirebiliyorsun gayet hoş oldu şimdilik performansada bakıcaz artık

• Beğen
musleysa

musleysa

Üye
    Konu Sahibi
sistem için yazı fontları 100 den fazla karekter içerir flashlayın