[rom][jb][4.2.2][jdq39e] Cyanogenmod 10.1 Beta (Build 2) İON

Sponsorlu Bağlantılar

Bysalih41

Bysalih41

Üye
Unbelievable rom konu vasligi takip edebilirsin

samsungkullanıcısı

samsungkullanıcısı

Üye
Reis bu Unbelievable Rom 10.1 in üzerine mı kuruluyor sadece Flashlasak Tamammi? Touchwiz li dimi bu ben şimdi mobildeyim pek anlamadım?

bilen19

bilen19

Üye
HurtSky kerneli neden beta 3 e ayarlamiyor acaba bir bilgisi olan var mi ? Yada bizden yapabilecek anlayan biri var mi ?

bursaprensi

Üye
Beyler telefon calarken gec tepki veriyor ekran falan gelmiyor simsiyah ama ses geliyor kim arıyor gorunmuyor tepki suresi ile ilgili buildprop ayarı vardı cm9 da oradan mı yapacagım yada baska cozum onerisi olan varmı? rom saglam yuklendi hicbir sıkıntısı yok. bu sorunu da arada bir yapıyor...

spazmol

spazmol

Üye
Aynı sorun bende de var hatta görüşme bittikten sonra yine ekran gelmiyor

sir mordred

sir mordred

Üye
Aynı sorun bende de var hatta görüşme bittikten sonra yine ekran gelmiyor

romu temiz yüklemenizi öneririm(ben dediğiniz gecikmeyle karşılaştım ama olsa olsa 1 saniyelik taş çatlasa 2snlik bir gecikme ile karşılaştım o yüzden bunu hiç önemsemedim)

Bysalih41

Bysalih41

Üye
Rom bence gayet iyi nerrdeyse hic dorun yok

tarık_07

Üye
Şu rom bi final olsada kulkansak. :-)

• Beğen
Tepkiler: hasaneness
Bysalih41

Bysalih41

Üye
Yakinda olacaktir

AlperTunga87

AlperTunga87

Üye
:birak:

sir mordred

sir mordred

Üye
İnşallah biz yanılırız. :-)

merak etmeyin arne yaptığı işi yarım bırakmaz ama şuan 3 cihazla uğraştığı için(galaxy express,galaxy s4 mini ve galaxy wonder) bizim cihaza ayırdığı vakit az üstelik bizim cihaz üzerinde 2 cm versiyonuyla(cm11 ve cm10.1) çalışıyor bu sebepten bu roma(cm10.1) final gelicek ama uzun bi zaman sonra gelicek(şuan betada bundan sonra çıkacak yeni sürüm yine beta olabilir yada release candidate çıkabilir daha sonra rc2 ve sonra final)

bursaprensi

Üye
ya arkadaş biri bana yardım etsin cok sevdigim bir arkadasımın wonderına kurdum kendiminki gibi kamera yooooook cıkmadı kamera play den indirdim onla kullanıyo ama rezil olduk iyi mi? anlattım soyle boyle aldı kullandı zaten sikayetciydi simdi memnun ama kamera nasıl cıkmadı anlamadım tekrar tekrar denedim kurdum ama hicbir yerde kamera cıkmıyor...

tarık_07

Üye
ya arkadaş biri bana yardım etsin cok sevdigim bir arkadasımın wonderına kurdum kendiminki gibi kamera yooooook cıkmadı kamera play den indirdim onla kullanıyo ama rezil olduk iyi mi? anlattım soyle boyle aldı kullandı zaten sikayetciydi simdi memnun ama kamera nasıl cıkmadı anlamadım tekrar tekrar denedim kurdum ama hicbir yerde kamera cıkmıyor...
Full wipeleri yaparak tekrar kurmayı dene dostum.

• Beğen
Tepkiler: bursaprensi
AlperTunga87

AlperTunga87

Üye
bi türlü stabil olmuyo bu romlar ya bıkıntıı geldi

AlperTunga87

AlperTunga87

Üye
stabil olmuyor derken bu romda hangi hataları buldunda stabil değil diye bi kanı oluştu sende
benim en cok kullandıgım arama engelleme ve msj romlarda sürekli sıkıntı oluyo bende telefonda oyun oynamıyorum zaten cözüme ulaşamadım bir türlü eksiksiz calışsa güzel olcak bide wifi stoc rom un cektigi yerden cekmiyorsoruş üslübün sert olmasına ragmen cevap verdim lütfen daha sakin olyani ben romu kesinlikle kötülemiyorum aslında genel olarak ele aldım

• Beğen
Tepkiler: ismailozcn

Üst Alt