[rom][jb][4.2.2][jdq39e] Cyanogenmod 10.1 Beta (Build 2) İON

Sponsorlu Bağlantılar

aJHier

aJHier

Üye
Olabilir. Zaten sosyal ağlar çok şarj harcar ama greenify kullanırsan belki şarj konusunda işine yarar. :)

kullanıyorm dostum ama greenify tel kapalıyken uyku saglıyor.d ben hiç uyutmadgm için.

aryscat

aryscat

Üye
Güncelleme BETA4

Hata düzeltmeleri
Kernel3.4.89

yokartk

Üye
Cm 11 kullaniyorum suan cm9 gercekten skti iki gun once cm11 yukledim sasece whatsap ve flipboard kullaniyorum int bagli olarak amasarj akip gidiyor. Sir mordred in yaptigi kernel var trim destekli. Goruntu olarak akicilik olarak hersey cok guzel ama sarj yetmiyor gunde iki kere takmak durumundayim bazen 3 ekran kapaliyken sarj gitmiyor neredeyse ama ekran acikken mubarek emiyor. Bu rom kullanim seklime gore cm11 den sarj daha iyi gidebilir mi ? Bu konuda ne dusunuyorsunuz. Son olarak cm 11 de whatsapp ekran kapaliyken bazen gelmiyor bildirim ekrab acilinca geliyor bu da derin uykuyla ilgili bir problen var sanirim. Kernel kaynakli midir ? Greenify sarj konusunda cok etkisi oldugunu dusunmuyorum bu nedenle oneri olarak greenify sunmayin lutfen. Cm 11 kullanirken 1000 mhz ile kullanmayi da denedim bugun butun gun 1000 mhz ile kullandim ekran takilarak geliyor ama sarj farki bir saate yaklasmaz diye dusunuyorum tabi tahmini bunlar. Yorum yaparsaniz sevinirim. Cm11 hakkinda sordum bir cok seyi kusura bakmayin bu baslikta olmadi pek

• Beğen
Tepkiler: sir mordred
sir mordred

sir mordred

Üye
Cm 11 kullaniyorum suan cm9 gercekten skti iki gun once cm11 yukledim sasece whatsap ve flipboard kullaniyorum int bagli olarak amasarj akip gidiyor. Sir mordred in yaptigi kernel var trim destekli. Goruntu olarak akicilik olarak hersey cok guzel ama sarj yetmiyor gunde iki kere takmak durumundayim bazen 3 ekran kapaliyken sarj gitmiyor neredeyse ama ekran acikken mubarek emiyor. Bu rom kullanim seklime gore cm11 den sarj daha iyi gidebilir mi ? Bu konuda ne dusunuyorsunuz. Son olarak cm 11 de whatsapp ekran kapaliyken bazen gelmiyor bildirim ekrab acilinca geliyor bu da derin uykuyla ilgili bir problen var sanirim. Kernel kaynakli midir ? Greenify sarj konusunda cok etkisi oldugunu dusunmuyorum bu nedenle oneri olarak greenify sunmayin lutfen. Cm 11 kullanirken 1000 mhz ile kullanmayi da denedim bugun butun gun 1000 mhz ile kullandim ekran takilarak geliyor ama sarj farki bir saate yaklasmaz diye dusunuyorum tabi tahmini bunlar. Yorum yaparsaniz sevinirim. Cm11 hakkinda sordum bir cok seyi kusura bakmayin bu baslikta olmadi pek

Eğer imkanın varsa internetten wonder için daha yüksek kapasiteli bataryalara bak derim bu şarj sorununu kökünden çözecektir
İşlemciyi kısmak,greenify kullanmak bunların şarja yönelik pozitif etkilerini yabana atma gerçekten şarjı uzatıyorlar
Son olarak custom kernel kullanmanı öneririm
Şarj üzerinde kesinlikle etkisi var

Hayırlı akşamlar :)

• Beğen
Tepkiler: yokartk
Bysalih41

Bysalih41

Üye
sarj konusunda o kadarda kötü değil aslında bence diğer telefonlar ile karşılaştırın

• Beğen
Tepkiler: sir mordred

yokartk

Üye
Tesekkurler cevaplar icin. Bu romu denememe gerek var mi peki sarj icin? Salih kardesim tam olarak anlayamadim dedigini diger telefonlarla karsilastirmak derken ne demek istedin ve sarj o kadar kotu degil derken bu rom icin mi?

Sir whatsapp telefon kilitliyken gelmemesi kernelle alakasi var midir sen yasiyormusun bu sorunu.

Hayieli aksamlar herkese

sir mordred

sir mordred

Üye
Tesekkurler cevaplar icin. Bu romu denememe gerek var mi peki sarj icin? Salih kardesim tam olarak anlayamadim dedigini diger telefonlarla karsilastirmak derken ne demek istedin ve sarj o kadar kotu degil derken bu rom icin mi?

Sir whatsapp telefon kilitliyken gelmemesi kernelle alakasi var midir sen yasiyormusun bu sorunu.

Hayieli aksamlar herkese

Eğer whatsapp'ı greenify ile uyutursan bildirimler gelmeyebilir evet ama diğer türlü bende bildirimler geliyor tel açık olsada kapalı olsada.

• Beğen
Tepkiler: aJHier ve yokartk
-aLoNeDarK-

-aLoNeDarK-

Üye
Hocam bu beta 4 icin guncel kernel varmi. Daha fazla ram olan kernel gibi?

yokartk

Üye
gaaps :
cm10.1 beta4:

fearlestorm

Üye
Arkadaslar bu romu kurabilmemiz icin hangi CWM surumune ihtiyacimiz var ?

fearlestorm

Üye
Teşekkürler :)

ismailozcn

ismailozcn

Üye
Cm 10.1 için performans artışı sağlayacak önerebileceğiniz tweaks,script var mı?

aJHier

aJHier

Üye
TDT tweak cokda iyi bir tweak degil.

Üst Alt