[rom][jb][4.2.2][jdq39e] Cyanogenmod 10.1 Beta (Build 2) İON

Sponsorlu Bağlantılar

Mücteba

Mücteba

Üye
hayır sakın vold.fstab dosyasını değiştirme sd swap öyle yapılmıyor

sd swap için build.prop'a gir ve aşağıdaki satırın sonundaki 01 yap

persist.sys.vold.switchexternal=0

sonrada reboot et
ben senın dedıgın gıbı yaptım 8gblik hafıza kartımdan oldum en sağlıklısı vold.fstabı degıstırmek

sir mordred

sir mordred

Üye
ben senın dedıgın gıbı yaptım 8gblik hafıza kartımdan oldum en sağlıklısı vold.fstabı degıstırmek

vold.fstab değiştirmekle bu yöntem aynı kapıya çıkar zaten. bu yüzden birinin diğerinden üstünlüğü olamaz ayrıca xda'da belirtilen tek yöntemde bu. asıl sen bozuk(corrupted) vold.fstab dosyasını yüklersen eMMc partition'a zarar verebilirsin ve eMMc partition zarar görürse cihazın hardbrick olur bundan emin olabilirsin

• Beğen
Tepkiler: Bysalih41 ve mürteza16
hasaneness

hasaneness

Üye
dostlar bu sırada beta3 altyapılı rom düzenliyorum ismi ne olsun? yada istediğiniz bişeyler var ise eklebilirim?

scope_123

Üye
hasaneness' Alıntı:
Dostum soyle bi sıkınti var ben touchwiz sevmiyorum :D bu yuzden touchwizle ilgilenicegimi dusunmuyorum :D
Hadi ya o zamn yapicak bisey yok bende touchwiz seviyorum :D

hasaneness

hasaneness

Üye
:D soyle kendimi gelistirirsem touchwiz de kullanirim ama zaman ayiramiyacagim icin bilemiyorum :D

tarık_07

Üye
Arkadaşlar cm9 bırakıp hazır sistemi bozup geçemedim şu cm 10.1 beta 3 e, birazdan yüklemeyi düşünüyorum, son sürümden sonra hatalar nelerdir bilgilendirmisiniz?

Bysalih41

Bysalih41

Üye
Arkadaşlar cm9 bırakıp hazır sistemi bozup geçemedim şu cm 10.1 beta 3 e, birazdan yüklemeyi düşünüyorum, son sürümden sonra hatalar nelerdir bilgilendirmisiniz?
Ram biraz dusmus ama kamera hatalari giderilmis daha stabil ve sarjda iyilestirme var

samsungkullanıcısı

samsungkullanıcısı

Üye
Beyler sizinde dediğiniz gibi cm 9 çok şişiyor. bende cm10.1 beta 3 e geçmeye karar verdim fakat şunu merak ediyorum yani daha doğrusu istiyorum touchwiz yok mu bu rom da ben alıştım cm 9 da çok işe yarıyodu bu romda yok mu acaba varsa link verebilir misiniz ?

Bysalih41

Bysalih41

Üye
Beyler sizinde dediğiniz gibi cm 9 çok şişiyor. bende cm10.1 beta 3 e geçmeye karar verdim fakat şunu merak ediyorum yani daha doğrusu istiyorum touchwiz yok mu bu rom da ben alıştım cm 9 da çok işe yarıyodu bu romda yok mu acaba varsa link verebilir misiniz ?
Eren hocam build3 romu yarin yayinlayacak touchwiz de icinde var unbeievable rom
Kamerada ne gibi hatalar vardı peki?
Kamera 360 gibi programlari yuklerken hata veriyordu

samsungkullanıcısı

samsungkullanıcısı

Üye
Eren hocam build3 romu yarin yayinlayacak touchwiz de icinde var unbeievable rom
Kamera 360 gibi programlari yuklerken hata veriyordu
vay o zaman tamamdır bu iş yarın romla beraber indireyim o zaman ? yani ben beta 3 ü indirecektim şuankini yani ama yarın touchwiz ile geliyosa yarın yapayım gerek yok dimi ?

samsungkullanıcısı

samsungkullanıcısı

Üye
Burada mı paylaşır linki ?

Üst Alt