[ROM][GingerBread] Galaxy Mini II ( GT-s6500D ) SKYFIRE Rom Yükleme

Sponsorlu Bağlantılar

-Android

-Android

Üye
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: Mhmmd Ali

avast

avast

Üye
romu deneyen varmi :D

avast

avast

Üye
biri denesin de yukleyelim su samsung guncellemeyi verse artik ya

Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
    Konu Sahibi
Samsung bi Android güncellemedi. Neyse bi rom daha paylastIm. ArtIk ne zaman onaylarlarsa O zaman görürüz forumda . :D

avast

avast

Üye
Samsung bi Android güncellemedi. Neyse bi rom daha paylastIm. ArtIk ne zaman onaylarlarsa O zaman görürüz forumda . :D

usta sen su romlarin en begendigini koyaydin bari bu sefer bide ben bu telefona hic bi yerde rom bulamazken sen bukadar nasi buldun :D

Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
    Konu Sahibi
usta sen su romlarin en begendigini koyaydin bari bu sefer bide ben bu telefona hic bi yerde rom bulamazken sen bukadar nasi buldun :D

Meslek sırrı diyip geçeyim
:cool
elimde başka romlarda var.
:thumbup:

Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
    Konu Sahibi
Parça parça olsun ki konuların yorumları artar.

Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
    Konu Sahibi
pm ile atarım

Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
    Konu Sahibi
üstad denedim bu romu da keyif vermedi telefon bio hazmattaki gibi kasıyor yazılar falan büyüyor sen hangi romu kullanıyorsun ?

Sıradaki Rom onaylansın. ilk başta google hasabı açarken yazılar büyüyo . giriş yaptıkan sonra düzeliyo.
Bide denediğim ve çalışan başka rom daha var onuda sonra yayımlarım.

avast

avast

Üye

Sıradaki Rom onaylansın. ilk başta google hasabı açarken yazılar büyüyo . giriş yaptıkan sonra düzeliyo.
Bide denediğim ve çalışan başka rom daha var onuda sonra yayımlarım.

umarim duzgu calisir ya su jeally bean kamerasi calissa

avast

avast

Üye
Turkce dil destegi var yazdiysa turkcedir

ledayi2000

ledayi2000

Üye
tüh türkçe olsaydı harika olacaktı tamda kendime göre ayarladım yazı tipi boyutlarını ekran ayarları falan ayarladım on numara oldu ama dil ingilizce gerçi sorun değil de yinede tr olsaydı iyi olurdu

• Beğen
Tepkiler: Mhmmd Ali
Mhmmd Ali

Mhmmd Ali

Üye
    Konu Sahibi
tüh türkçe olsaydı harika olacaktı tamda kendime göre ayarladım yazı tipi boyutlarını ekran ayarları falan ayarladım on numara oldu ama dil ingilizce gerçi sorun değil de yinede tr olsaydı iyi olurdu
google play de türkçe çeviri uygulamaları var. Bu romu kullanırken iyi oluyodu :oke:

• Beğen
Tepkiler: ledayi2000

Üst Alt