Galaxy Note 4 ROM düzenleme !

Sponsorlu Bağlantılar

Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
ROM düzenleme !
Arkadaşlar merhaba , Ben bir ROM kullanıyorum ama Kamera uygulaması s8 e ayarlanmış ve donanımına olmayan bir özelliği etkinleştirdiğimde Kamera durduruldu diyor ve kamera birahane hiç açılmıyor , Ben bu TOM uzun düzenlemek istiyorum ve Note 4 ün kendi Kamera uygulamasını ROM a geçirmek istiyorum , bu arada ROM un kendi ses ayarlarını da iptal etmek istiyorum çünkü DOLBY ATMOSFER ve Viper 4 de Etkinleşmiyor , Şimdiden yardım eden herkese teşekkür ederim.
@Mesut Aktaş @Buğra Abilerim yardım ederseniz sevinirim :)

Buğra

Buğra

Admin
Böyle bir konuya yazmakla olacak işler değil bunlar
Stock romdan veya ses dosyası düzgün çalışan romdan
Ses liblerinin hepsini alıp diğer Roma atmanız lazım
Camera içinde APK değiştirme ile kamera çalışmaz
Yine camera lib dosyalarını alıp atmanız lazım ( kameranın çok lib dosysasi olur ve hepsinde camera yazmaz isminde o yüzden bazılarını kendinizin sürekli deneme yaparak bulması gerekiyor
Hiç rom düzenlemesi yapmadiysaniz bunu tek tek anlatmak çok zor ve zahmetli bir iş :) ben 1 ay boyunca yoğunum pek yardım edemeyeceğim tek tek anlatma konusunda
İngilizceniz varsa xda dan veya internette ararsanız bulursunuz ufak tefek

• Beğen
Tepkiler: Darqos
Darqos

Darqos

Üye
    Konu Sahibi
Böyle bir konuya yazmakla olacak işler değil bunlar
Stock romdan veya ses dosyası düzgün çalışan romdan
Ses liblerinin hepsini alıp diğer Roma atmanız lazım
Camera içinde APK değiştirme ile kamera çalışmaz
Yine camera lib dosyalarını alıp atmanız lazım ( kameranın çok lib dosysasi olur ve hepsinde camera yazmaz isminde o yüzden bazılarını kendinizin sürekli deneme yaparak bulması gerekiyor
Hiç rom düzenlemesi yapmadiysaniz bunu tek tek anlatmak çok zor ve zahmetli bir iş :) ben 1 ay boyunca yoğunum pek yardım edemeyeceğim tek tek anlatma konusunda
İngilizceniz varsa xda dan veya internette ararsanız bulursunuz ufak tefek
Bilgilendirme için çok teşekkür ederim

Buğra

Buğra

Admin
Bilgilendirme için çok teşekkür ederim
Bunları degistirseniz bile çalışmayabilir tek tek hangi lib hatalı deneme ile bulmak gerekir.
Az biraz araştırın olayı Azda olsa cozersiniz

• Beğen
Tepkiler: Darqos

Üst Alt