[Port][Aosp][Stabil][4.2.2] LegenD ROM

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

metehansys

metehansys

Üye
Sensörde sikinti var sanirsam oyunlarda sola cekiyo yoksa sadece bendemi bu sorun :D

• Beğen
Tepkiler: ahmetqlr, Jotumuye ve Buğra
metehansys

metehansys

Üye
İron man 3 - dr. Driving'de denedim. Sola cekiyor hemen saga gecmem icin telefonu tamamen saga yatirmam gerekiyo :/

• Beğen
Tepkiler: ahmetqlr ve Buğra
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
İron man 3 - dr. Driving'de denedim. Sola cekiyor hemen saga gecmem icin telefonu tamamen saga yatirmam gerekiyo :/
Ayarlar/ekran/g-sensör girin telefonu düz bir masaya koyun düz olması lazım sonra kalibre tuşuna basın ok yapın tekrar deneyin

metehansys

metehansys

Üye
  • Beğen
Tepkiler: ahmetqlr, Jotumuye ve Buğra

ibrdd

Üye
wifi direct yok hocam :)
Bir de cwm ile yükleme yapmak için alarm için paylaştığın gibi herhangi bir update.zip'teki apk'yı istediğimi apk ile değiştirmemiz yeterli olur mu? Olmazsa ne yapmak lazım?Bir sorum daha var. Titanium backup ile eski sistem dosyalarını yedeklemiştim. Yalnız bu sistem dosyalarını geri yükleniyor. Bunun için yukarıda sorduğum update.zip dosyası hazırlamak istiyorum. wifi direct çok önemli değil ama uygulamaya yöneticisi oneclean.apk güzel işe yarardı onu yüklemek istiyorum

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Her uygulama her romda calismaz maalesef denemniz lazin

ibrdd

Üye
Yalnız bu sistem
dosyalarını geri YÜKLEMİYOR *update zıp sorduğum şekilde olur mu?

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Zip olmaz cunku her zupte script duzenlemeniz lazim :)
Bu verdigim zipte scriptte kodlar ile sistemdeki alarm uygulamasini silip yerine ziptekini yukleyecek kod vad

ibrdd

Üye
Bu konuda bilgi içeren bir link verebilir misin? Kaynak bulamadım

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
bildirim menüsünde hızlı ayarlar yok .s

• Beğen
Tepkiler: Buğra
MrExpert

MrExpert

Üye
Deneyeceğim bakalım :D

• Beğen
Emin5276

Emin5276

Üye
Hanimis v2 hanimis :) bekliyoruz hocam,gerçi ben kullaniyom zaten ama olsun :) son halinide merak ediyorum..

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt