GM Discovery [4.4.2][Aosp] LegenD Rom v8 Android L Edition

Sponsorlu Bağlantılar

Gazİnternet06

Gazİnternet06

Üye
5 gün oldu rom güzel ama dahada geliştirilebilir elinize sağlık

• Beğen
Tepkiler: Buğra

eaybb

eaybb

Üye
İyi akşamlar Buğra ROM mükemmel tekrar emeğine sağlık , lakin pusulada sorun var galiba. Kontrol etmem mümkün mü.

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Pusula sorunsuz gibiydi ama bilemiyorum şuan test edemiyorum başka rom var

• Beğen
Tepkiler: eaybb
eaybb

eaybb

Üye
Teşekkür ederim. Tek sorun o bende . çok önemli değil aslinda.

• Beğen
br1903

br1903

Üye
muzık playerı bulan varmı ?? sanki stocka gore biraz daha sarj yiyo ama antutuda 16800 verdi :)
sizin antutu puanı kaç arkadaşlar ?

• Beğen
caglar b

caglar b

Üye
bu rom bi harika dostum:bigstar:
emegine saglık

• Beğen
Emrebali05

Emrebali05

Üye
Gravitybox ile
xposedte modullerden gravitybox (kk) indirip bir cok ozellikte kazandirabilirsin telefonuna
Cok hos ozelliklerde var bildirim isiklarinin yanip sonmesi gibi surekli yanmiyor

drag10

drag10

Üye
Gravity box var ama nasıl yapicam onu bilmiyorum

Emrebali05

Emrebali05

Üye

Gravity boxa girdiginde durum cubugu iyilestirmelerine gir

Sonra bildirim ekrani stiline gir
Bildirim ekrani arkaplani yazan yeri renk doldur
olarak sec
Arkaplan rengini ayarla istegine gore saydamlik ayarla bu kadar zor olan bir yani yok :D

• Beğen
Tepkiler: drag10 ve Buğra
frkndnmz

frkndnmz

Üye
Bildirim ışığı yanmıyor, bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim, onun dışında her şey çok güzel olmuş elinize emeğinize sağlık

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
çok hoş emeği geçen herkese teşekkürler ellerine sağlık ama tek sevmediğim nokta durum çubuğunun şeffaf olması :ehe

byhcy

Üye
google playden uygulama yüklerken tıkanıp kalıo. o yüzden kaldırmak zorunda kaldım varmı onun çözümü %81 yada %93 de takılıyo daha devam etmiyor. alttaki 3 tus geri seçenekler ve ana menü tuşundaki titreşimi kaldıramadım bana bu konuda yardımcı olurmusunuz. ellerinize sağlık gerçekten görsel olarak çok iyi olmuş ama stabilini bekliyorum. özellikle google play de öyle yapması gerçekten beni çileden çıkardı 2 defa yükleyip sildim aynı sorun. kamerası gerçekten çok çok iyi focuslanıyor.

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Market sorunu yaşayan hic kimse olmadı ilk sizden duydum o yüzden bir şey yapamam ilginç

Titreşim ise ses ayarlarından kspatilabiir

• Beğen
Tepkiler: Emrebali05
TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
ROM harika gorsellik olarak yazi tipi boot animasyon vs mukemmel ama sevmedigim yonleri seffaf durum cubugu durum cubugunda kullanilan simgeler ve bir uygulamayi kapatmak isteyince home tusuna basili tutunca programin simgesinin cook buyuk olmasi onun disinda birde guc tasarruf modu olsa on numara bes yildiz olacakti elinize emeginize saglik

Emrebali05

Emrebali05

Üye
ROM harika gorsellik olarak yazi tipi boot animasyon vs mukemmel ama sevmedigim yonleri seffaf durum cubugu durum cubugunda kullanilan simgeler ve bir uygulamayi kapatmak isteyince home tusuna basili tutunca programin simgesinin cook buyuk olmasi onun disinda birde guc tasarruf modu olsa on numara bes yildiz olacakti elinize emeginize saglik
Seffafligi anlattigim gibi cozebilirsiniz simgeler buyuk degilde goruntuler buyuk onunda amaci da android 5in multitask ozelligine yakin birseyler yapmak icin dusunulmus bisey oldugunu dusunuyorum

cep2tk

Üye
Sa öncellikle ROM super kardeşim bende kamera odaklama calismio oradaki verdiğin dosyayı indiremedim google drivden yandex diske atıp verebilir misiniz?

asdasd22

asdasd22

Üye
başarılı .. ama gelişmesi lazım menüde ikonları birleştirme eksik . ana ekranda + olarak yer açma tarzı ufak tefek şeyler .. yinede elinize sağlık

galata7788

galata7788

Üye
Öncelikle teşekkür ederim güzel bir çalışma olmuş :) ama tek bir sorun var benimkinde bilinmeyen kaynaklar açık olmasına rağmen dosya yöneticisinden uygulama yükleyemiyorum paket yöneticisi açılıyor fakat yükle butonuna tıklanmıyor sadece iptal butonu çalışıyor acaba bunun nedeni ne olabilir ?

Gazİnternet06

Gazİnternet06

Üye
orijinal roma nası dönebiliriz bunuda konua ekleseydiniz dip not olarak