GM Discovery [4.4.2][Aosp] LegenD Rom v8 Android L Edition

Sponsorlu Bağlantılar

sergen5885

Üye
kardeşim ROM on numara 5 yildiz sirf tesekkur etmek için foruma üye oldum

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Arkadaşlar tam sürüm KitKat romu taban alıp yeni bir ROM hazırlamayı düşünüyoruz

• Beğen
Tepkiler: frdgngr ve sergen5885

sergen5885

Üye
sabirsizlikla bekliyoruz zaten tel 4gb PC gormiyor yaparsan boyle birşey cok iyi olur

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Emrebali05

Emrebali05

Üye
Tam surumde daha guzel yenilikler bekliyorum telefona kurdugumdan beri kullaniyorum hic degistirmedim cok guzel bir rom herkese tavsiye ederim :D
Ve yeni romu da android 5 (lollipop) gorunumlu yaparsaniz cok sevinirim :D

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Yeni ROM özellik olarak yeni bir şey olmayacak
Mevcut hatalar giderilecek ve taban yeni KitKat kullandık o sebeple çok seri ve akıcı oldu

V8 i yeni tabana geçirdik görsellik android L yine

• Beğen
Tepkiler: Emrebali05 ve sergen5885
asdasd22

asdasd22

Üye
merakla bekliyorum .. seri ve başarılı .

Emrebali05

Emrebali05

Üye
Hemen kurucam merakla bekliyorum :)

maspero

maspero

Üye
Kardeşim ben rom için final sürüm kitkatta iroottan root yaptım discovery customizerden cwm yükledim ama cwm açılmıyor rom managerdanda denedim olmuyor nasıl yapabilirim?

eaybb

eaybb

Üye
Ne zaman kardeş yeni ROM , sabırsızlıkla bekliyorum :alkis

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
ROm hazır bitti ama gecikecek biraz çünkü benim soket bozuldu galiba vakit bulursam garantiye vereceğim telefonu

asixz

Üye
Cwm de yukle diyorum aborted diyip yuklemiyor 4.2.2 deyim

Emrebali05

Emrebali05

Üye
Kardesim final surume ROOTGenius general mobile uygulamasiyla root atmaya calistim olmadi cpuz. Uyulamasindan rootlu gozukuyor ama supersu uygulamasi veya benzer hicbir uygulama yok ben bunu nasil halledicem
Birde android l edition romunun yedegini almistim cwm nasil kurarim bi yardim etseniz sevinirim simdiden tesekkur ederim

asixz

Üye
rom kullanmaya başladım pusula yerıne harıtalar olsa daha ıyı degılmı ve zilsesi v.s kısısellestıremıyoruz istedigim sarkıyı koyamamak cok garip

mehmet1749

Üye
Orjinal stok romun üstüne kurduğumda telefon acayip yavaşladığı hatta kulanılmaz hale geldiği için komple formatlayıp öyle kurayım dedim.
wipe data factory reset dedim.
wipe cache partition dedim.
advanced / dalvik cache dedim.
sonra kurmayı denediğimde şöyle bir hata alıyorum.
" Symlink: some symlinks failed.
Status 7
İnstallion aborted."
Cihazımı açamıyorum yardımcı olur musunuz?

selcukbatu

Üye
Abi CWM Dediğin telefonun kendi recovery modu mu yoksa ayrı bişi mi yükliycez?

Gazİnternet06

Gazİnternet06

Üye
V10 çıkti

burakok

Üye
iyi akşamlar bende bu romu kurmak istiyorum ama telefonu recovery modunda actıgımda advanced yazısı yok ne yapmalıyım yardım edin

sakaryaspor54ke

Üye
Selamun aleykum ben wipe factory reset yapıyorum ama advantec dalvik bir turlu Çözemedin cevap verirseniz hemen

tirintaz

tirintaz

Üye
iyi akşamlar bende bu romu kurmak istiyorum ama telefonu recovery modunda actıgımda advanced yazısı yok ne yapmalıyım yardım edin

Selamun aleykum ben wipe factory reset yapıyorum ama advantec dalvik bir turlu Çözemedin cevap verirseniz hemen
Bu videoda gerekenler anlatılıyor arkadaşlar dikkatlice izleyerek uygulayınız:
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

szqn55

szqn55

Üye
teşekkürler indirdim kullanıyorum peki cm 12 discovery için gelebilir mi