GM Discovery [4.4.2][Aosp] LegenD Rom v8 Android L Edition

Sponsorlu Bağlantılar

szqn55

szqn55

Üye
dostum bu romla cihazın dahili hafızası çok küçük

br1903

br1903

Üye
cm romlar mtk ıslemcı desteklemıyor
cm romlar mtk ıslemcı desteklemıyor

Hazır+Cevap

Üye
Kardeş ben de rom ilk defa atacagim biz bu romu attiktan sonra İmeil kayip olurmu...veya attik tahmin etmiyorum ama begenmedik eski haline nasil alacagiz veya aldigimizda imeil gidermi.telefona yazilimsal bir zarar gelirmi.(cevap yazanlara tesekkur ederim simdiden)...

KingOfPiez

KingOfPiez

Üye
Kardeş ben de rom ilk defa atacagim biz bu romu attiktan sonra İmeil kayip olurmu...veya attik tahmin etmiyorum ama begenmedik eski haline nasil alacagiz veya aldigimizda imeil gidermi.telefona yazilimsal bir zarar gelirmi.(cevap yazanlara tesekkur ederim simdiden)...
IMEI kayıpları bazen olabiliyor ama discovery customizer programıyla yedeğini alabilir IMEI giderse yeniden yukleyebilirsiniz , begenmezseniz eski haline SP flash tool ile döndürebilirsiniz internette geri dondurmeyle ilgili videolar var ...[emoji4]

Hazır+Cevap

Üye
IMEI kayıpları bazen olabiliyor ama discovery customizer programıyla yedeğini alabilir IMEI giderse yeniden yukleyebilirsiniz , begenmezseniz eski haline SP flash tool ile döndürebilirsiniz internette geri dondurmeyle ilgili videolar var ...[emoji4]

Kardeş nasıl alacagiz
.
Allah rızası için birisi romun yapılmış halinin videosunu çekip atsin güzelse ben de yapacağım. Yapılmış olan birisi atsın lütfen .

kard32

kard32

Üye
Elinize sağlık arkadaşlar.Gerçekten kaliteli rom olmuş.Boş ram 600den aşağı inmiyor.Seri.Herşey çalışıyor.Ama bir sorum olucak.Ben cwmden romu kurarken wipe data factory reset,ardından wipe cache partition yaptım problem olurmu.Yeniden elinize sağlık.Şuanda da kullanıyorum romu.
Elinize sağlık arkadaşlar.Gerçekten kaliteli rom olmuş.Boş ram 600den aşağı inmiyor.Seri.Herşey çalışıyor.Ama bir sorum olucak.Ben cwmden romu kurarken wipe data factory reset,ardından wipe cache partition yaptım problem olurmu.Yeniden elinize sağlık.Şuanda da kullanıyorum romu.

fuckingrespect

Üye
romu kurdum her şey çok harika ama telefon ss almıyor artık nasıl düzelicek ?

fuckingrespect

Üye
Hocam bu arada yazı tipinin adı ne

KABUSTK

Üye
Elinize Emeğinize Sağlık Ama Bir Sorum Olacak ROOT Gerektiriyormu ?

against_34

against_34

Üye
Merhaba cihazı rootlamadan mı room yüklüyoruz.. ?