[ROM][4.4.4][KK][KTU84Q][GCC 4.8]DarkCM-10.08.2014 by LafactoriaL

Sponsorlu Bağlantılar

sendemi68

Üye
Bugun degistirdim romu wonderblast v6 kullaniyorum hicbiyerde bulamazsin linkini istersen atarim free ram 59 a kadar dusuyor normalde temizlenince 200 oluyor ama 59 a kadar dusuyor ve bayagi hizliymis :)
kardeş wonderblast romunun linkini atarmısın rica etsem

sendemi68

Üye
kardeşim bide kullandığınız cm10.1 alpha 9 romunun linkini atarmısın pc nin klavyesi bozuk ekran klavyesiyle arayamıyorum kusura bakma
kardeşim bide kullandığınız cm10.1 alpha 9 romunun linkini atarmısın pc nin klavyesi bozuk ekran klavyesiyle arayamıyorum kusura bakma
ikisi arasında karşılaştırma yapcam

emrah166

Üye
Evet kardesim cm10.1 alpha 9 ve 390 mb lik kernelin linkini paylasir misin bi denemek istiyorumda ?

clgnkral

clgnkral

Üye
Rica etsem kk kernelin uv versiyonunu baska siteye upload edip atabilir misiniz telden giremedim

Son düzenleme:
-aLoNeDarK-

-aLoNeDarK-

Üye
[QUbserdar, post: 7243691, member: 2518730"]Bugun degistirdim romu wonderblast v6 kullaniyorum hicbiyerde bulamazsin linkini istersen atarim free ram 59 a kadar dusuyor normalde temizlenince 200 oluyor ama 59 a kadar dusuyor ve bayagi hizliymis :)[/QUOTE]
At bakalim

cm10q

Üye
cm11 saf sürüm kurdum kkernel 416 exuv sürümünü atıyorum samsung yazısından sonrası yok telefon boot ekranında takılıyor yardım edebilecek varmı ?

Halilibrahım77

Üye
darkcm ve cm ye güncelleme gelicek mi :)
cm11 saf sürüm kurdum kkernel 416 exuv sürümünü atıyorum samsung yazısından sonrası yok telefon boot ekranında takılıyor yardım edebilecek varmı ?
uv sürümünü kur :)

Salih Ergun

Üye
kardeşler gapps kurulu mu ya da hangisini indircem cevap verirseniz sevinirim xda da bir sürü var

clgnkral

clgnkral

Üye
kardeşler gapps kurulu mu ya da hangisini indircem cevap verirseniz sevinirim xda da bir sürü var
3 tane gapps var. İçeriklerine göre sıralanmış. Full, mini ve macro gappsler biraz detaylı bakarsan gappslerde hangi uygulamalar olduğu yazıyor. İsteğine göre birini indirip kuracaksın.

Salih Ergun

Üye
Saol kardeş o zaman miniyi indireyim :)

clgnkral

clgnkral

Üye
Rica ederim

T.serdar

Üye
Yeni surum cikti

T.serdar

Üye
yeni sürüm linkini ve ana konunun xda daki sayfasının linkini paylaşabilirmisinz? Sizin görüşleriniz neler peki,şarz sıkıntısı felan varmı?
Telefonda oldugum icin link atmak cok zor malesef ama son surumu indir ustune hurtsky son kernelini kur 2.7 olani performans ayarlarindan smartv2 ve sio yap sarji cok basarili oluyor cm9 kadar iyi bir sarji var ama oyun performansi vasat :(

sakuraozgun

Üye
Telefonda oldugum icin link atmak cok zor malesef ama son surumu indir ustune hurtsky son kernelini kur 2.7 olani performans ayarlarindan smartv2 ve sio yap sarji cok basarili oluyor cm9 kadar iyi bir sarji var ama oyun performansi vasat :(
Oyunla işim yok zaten kardeşim ya. Facebook,twitter,whatsapp,instagram vb. internet kullanısıyım yani ondan sormuştum. Teşekkür ederim.

Üst Alt