[ROM][4.4.4][KK][KTU84Q][GCC 4.8]DarkCM-10.08.2014 by LafactoriaL

Sponsorlu Bağlantılar

stackbyte

stackbyte

Üye
Hakan arada telefonun ekranın da simgeler gidip geliyor launcher hatası alıyorum temiz kurulum yaptım aynı

Ahmet.dp

Üye
20140801 var bende bundaki özelliklerde hosuma gitti sizce bunu yuklesem mi değer mi ? ve bendekinden eksiği var mı ?kullanıyorum şarj nasıl deneyen varsa söyler mi bide Pil tasarrufu için connection manager kendısı mı calısıyor bız mı calıstırcaz ve hover özelliği nedir ?

Bysalih41

Bysalih41

Üye
Hover bildirim diyebiliriz oyun oynarken dahi bildirim alabilirsiniz hover sayesinde pil için grenify kullan

T.serdar

Üye
Arkadaslr en iyi 4.4.4 romu su an icin hangisi gorsellik ve performans olarak tek oynadigim oyun clash of clans o kadar ama fazla program var kasmasin yeter ve guzel bir kernel onerebilirmisiniz

T.serdar

Üye
Beanstak romu yeni gelmis galiba onu denemek istiyorum bu arada en iyi sarj performansini hangi romda alirim simdiden tesekkurler

alattinctn

alattinctn

Üye
clan of clansh oynuyorsan son sürümde biraz sıkıntı yapıyor oyun kilitleniyor bende de aynı sorun vardı sana önerim darkcm onu dene ben gayet memnunum oyuna girme konusundada şu ana kadar bi sıkıntı yaşamadım hem görsellik bakımından bütün romlardan iyi

• Beğen
Tepkiler: -aLoNeDarK-

T.serdar

Üye
clan of clansh oynuyorsan son sürümde biraz sıkıntı yapıyor oyun kilitleniyor bende de aynı sorun vardı sana önerim darkcm onu dene ben gayet memnunum oyuna girme konusundada şu ana kadar bi sıkıntı yaşamadım hem görsellik bakımından bütün romlardan iyi
Peki sarji nasil digerlerine kiyaslan cok internet kullanirim

-aLoNeDarK-

-aLoNeDarK-

Üye
Peki sarji nasil digerlerine kiyaslan cok internet kullanirim
sarj kullanım surene baglı çok kulanırsan fazla yer .. şarjı bı gunu rahat goturuyor bende whatsapp-vıber-facebook-f.mesenger yuklu
ewt haklısın ben bır coc hastasıyım cm11 şimdiye kadar cocda kastıgı için kulanmadım son surum de gayet akıcı
Beanstak romu yeni gelmis galiba onu denemek istiyorum bu arada en iyi sarj performansini hangi romda alirim simdiden tesekkurler
denedım kardeşim mubarek çok geç açılıyor. ben begenmedım:ehe

T.serdar

Üye
sarj kullanım surene baglı çok kulanırsan fazla yer .. şarjı bı gunu rahat goturuyor bende whatsapp-vıber-facebook-f.mesenger yuklu
ewt haklısın ben bır coc hastasıyım cm11 şimdiye kadar cocda kastıgı için kulanmadım son surum de gayet akıcı
denedım kardeşim mubarek çok geç açılıyor. ben begenmedım:ehe
Tesekkurler o zaman cm10.1 e devam

• Beğen

T.serdar

Üye
cm 10.1 guzel bı romdur ama arco beta 4 de bıraktı :)
Ben beta 4 kullanmadim cok isinma ve sarjin hizli gitmesi performans dusuklugu gibo duyumlar almistim su an cm10.1 alpha 9 + 390 mb kernel kullaniyorum soyle soylim cm11 in sarjini ve performansini 2 ye katlar :)

• Beğen

cakalcarlos1234

Üye
390 mb lik kernel hangisi kardesim bi link versen denesem

cakalcarlos1234

Üye
tamam kardesim saol

• Beğen
Tepkiler: T.serdar
-aLoNeDarK-

-aLoNeDarK-

Üye
Ben beta 4 kullanmadim cok isinma ve sarjin hizli gitmesi performans dusuklugu gibo duyumlar almistim su an cm10.1 alpha 9 + 390 mb kernel kullaniyorum soyle soylim cm11 in sarjini ve performansini 2 ye katlar :)
Bende Touchwiz olan kullanıyorum alpha 5 :) daha az ram kullanıyor

T.serdar

Üye
Bende Touchwiz olan kullanıyorum alpha 5 :) daha az ram kullanıyor
Bugun degistirdim romu wonderblast v6 kullaniyorum hicbiyerde bulamazsin linkini istersen atarim free ram 59 a kadar dusuyor normalde temizlenince 200 oluyor ama 59 a kadar dusuyor ve bayagi hizliymis :)

• Beğen

cakalcarlos1234

Üye
bu wonderblastın oyun ve sarj performansı hakkında biraz fikir versen kardesim nasıl

T.serdar

Üye
bu wonderblastın oyun ve sarj performansı hakkında biraz fikir versen kardesim nasıl
Oyun performansi her cm9 surumu gibi bununda iyi sarja gelirsek normal cm9 dan daha iyi geldi bana cm11 i katlar diyebilirim :)

Üst Alt