[rom][4.0.4] Wonderest Rom V1 - (stabil - Performans - Batarya - Güçlü)

Sponsorlu Bağlantılar

mesutgaga

mesutgaga

Üye
shadowgun : deadzone u kasmadan oynatırmı.oyun cok oynarım

kral18

kral18

Üye
rom icin cok ovgu var

mesutgaga

mesutgaga

Üye
Denemedim ama oynatir. Galaxy wonderin en iyi 4.0.4 tabanli romu oldugunu idda edebilirim.
bugün deniycem.stock romu kaybettim zaten :D bugün tüm romlara bakmayı düşünüyorum.özellikle prformans romlarına

kral18

kral18

Üye
beyler bu romu yüklemek istiyorum ama tel hafızasında ve hafıza kartında vürüs var galiba trashes. diye ve klasörler kısayol oluyorlar.

HeroMR

HeroMR

Üye
    Konu Sahibi
beyler bu romu yüklemek istiyorum ama tel hafızasında ve hafıza kartında vürüs var galiba trashes. diye ve klasörler kısayol oluyorlar.

Trashes silinenler demek. Virus oldugunu dusunuyorsaniz resim ve muziklerinizi yedekleyin ve cwmden format system ve external sd yapin daha sonra cwmyi tekrar kurmaniz gerekir.

nike497

Üye
V4ü 5 kez indirmeyi denedim hepsinde de indirme basarisiz. Alternatif bi yere daha upload eder misiniz

HeroMR

HeroMR

Üye
    Konu Sahibi
V4ü 5 kez indirmeyi denedim hepsinde de indirme basarisiz. Alternatif bi yere daha upload eder misiniz

Malesef vaktim olmadigi icin v4 te tek upload yapabildim ancak yer saglam xda sonucta. Sorun yerden kaynaklanmiyor nereye yuklersem yukliyim yasarsiniz bu sorunu bubindirme islemlerinde yasanan genel bir sorundur ve genellikle buyuk dosyalarda yasanir. Cozum olarak bilgisayardan indirebilirsiniz veya indirme sirasinda telefona herhangi bir islem yapmadan bekliyebilirsiniz.

mesutgaga

mesutgaga

Üye
bu rom cep telefonu tarayıcılarımdan inmiyor :D başka iyi rom varmı

HeroMR

HeroMR

Üye
    Konu Sahibi
bu rom cep telefonu tarayıcılarımdan inmiyor :D başka iyi rom varmı

Her romda ayni sorunu yasarsiniz anlatamadim sanirim. İstedigini dene. Xda devdb projesi ve xdanin veritabanina upload edilmiş. Romlarin yarisi boyle.

mesutgaga

mesutgaga

Üye
ne yani romların yarısı indirilemiyor mu.

HeroMR

HeroMR

Üye
    Konu Sahibi
ne yani romların yarısı indirilemiyor mu.

Romlarda indirilememe sorunu yok telefonunuz arada bir wifi ile baglantisi kesiliypr yarim kaliyor indirme. Bilgisayardan indirebilirsiniz veya indirme sirasinda hicbirseye dokunmsyin.

mesutgaga

mesutgaga

Üye
Romlarda indirilememe sorunu yok telefonunuz arada bir wifi ile baglantisi kesiliypr yarim kaliyor indirme. Bilgisayardan indirebilirsiniz veya indirme sirasinda hicbirseye dokunmsyin.
tamam ama mobil veri kullanıyorum :D stock romda yok böyle baglantı sorunları sanırım

NeonXly

Üye
Romda oyle bir sorun yok, ilk konuda sd kart yer degistirme var onu uyguladiktan sonra tekrar deneyin.

V3 moddaki indirme sorunu yeniden başlatınca halloldu.Ben V3'ü yüklerden V4 gelmiş. :D Şimdi V4'ü deneyeceğim.

kral18

kral18

Üye
V4'ü denedim hiç birşey de yükleme yapmadım daha 280 MB RAM kullanıyor / 300 MB RAM Bazen de gösteriyor.

• Beğen
Tepkiler: -aLoNeDarK-
genco15

genco15

Üye
Romu indirdim ve memnunum ama klavye bulamadim gingerberaddeki swipe i buna kuramazmiyiz yada ona benzer bi uygulama birde touzhwiz temasi bulamadim

HeroMR

HeroMR

Üye
    Konu Sahibi
Romu indirdim ve memnunum ama klavye bulamadim gingerberaddeki swipe i buna kuramazmiyiz yada ona benzer bi uygulama birde touzhwiz temasi bulamadim

Touchwiz icin googleye galaxy cm9 transformation pack yazin cikani indirin daha sonra advanced / wipe dalvik cahce ve wipe cache yapip kurun. Swype icin google playde var ancak parali. Googleye swype keyboard apk yazip indirebilirsiniz.

burak_909

burak_909

Üye
Touchwiz icin googleye galaxy cm9 transformation pack yazin cikani indirin daha sonra advanced / wipe dalvik cahce ve wipe cache yapip kurun. Swype icin google playde var ancak parali. Googleye swype keyboard apk yazip indirebilirsiniz.

Kardeşim touchwiz transformation pack konusunu forumda bizzat ben açtım. Gerek yok Google'a yazmasina

ayvalıkonur

ayvalıkonur

Üye
ben wonder ı geçen hafta aldım.. pek memnun değilim açıkcası.. bu yüklemelerin videolusu var mı acaba.. ilk sayfada bi sürü indirilecek dosya var anlamadım. 4 tabe sürüm var.. v1 - v2 - v3 - v4 ?? yardım lütfen

HeroMR

HeroMR

Üye
    Konu Sahibi
ben wonder ı geçen hafta aldım.. pek memnun değilim açıkcası.. bu yüklemelerin videolusu var mı acaba.. ilk sayfada bi sürü indirilecek dosya var anlamadım

Teldfonu rootladiktan ve cwm kurduktan sonra ilk sayfada v4 yazar ibdirmelerde ordan [1] yazana tiklayip indireceksin. Daha sonra kurulum adimlarina uyarak kuracaksin cok da zor degil ama youtubeye aratirsan video bulursun herhalde. Bu rom icin olmasa da mantigini anladiktan sonra burdaki adimlsra uyarak kurarsin.

Üst Alt