RESİMLİ ve Ayrıntılı Çağrı Yönetimi LAZIM !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
serinaga

serinaga

Üye
    Konu Sahibi
RESİMLİ ve Ayrıntılı Çağrı Yönetimi LAZIM !
Merhaba arkadaşlar,

Resimlerden de görüleceği üzere SPB Mobile Shell kulllanıyorum. Shell 3D satın aldım geçenlerde ama adamlar herşeyi süper yapmış, lakin resimlerdeki gibi bir resimli çağrı sistemi yerine telefonun çağrı sistemini kullanmışlar. Ben uzun süreden beridir bu çağrı sistemini kullanıyorum ve inanın çok pratik ve kullanışlı, asla telde kasma vs. yapmıyor. Şimdi konuyu neden açtım; uzun süren araştırmalarım sonuç vermedi ve böyle bir çağrı pro. yada uygulaması bulamadım. SPB shell 3D'yi kullanmak istiyorum ama bu özelliğinin olmaması beni eski versiyona yöneltti. ACABA diyorum böyle bir pro. yada uygulama var mıdır ? Yada ustalar SPB içerisinden kopartıp sadece bunu pro. yada uygulama haline getiremezler mi ??? Buyrun görseller ...

serinaga

serinaga

Üye
    Konu Sahibi
YAHU yok mu hiç bilgisi olan ???

aldemirfatih

aldemirfatih

Üye
aaa vallahi ilk defa farkettim 3d de olmadığını bu sistemin. :) ..ben de 3d kullanıyorum ama hayret yokmuş gerçekten..hiç dikkatimi çekmemişti :ah

serinaga

serinaga

Üye
    Konu Sahibi
aaa vallahi ilk defa farkettim 3d de olmadığını bu sistemin. :) ..ben de 3d kullanıyorum ama hayret yokmuş gerçekten..hiç dikkatimi çekmemişti :ah

WALLA hiç kimsenin dikkatini çekmemiş ki baksana ilgilenen YOK :(

serinaga

serinaga

Üye
    Konu Sahibi
Problemi SPB'ye ilettim, yakında bir güncelleme çıkacağını biraz daha beklemem gerektiğini söylediler ...
Sanırım en iyi kaynak yine kendisi, kimse yorum bile yapmamış yaw ...

aldemirfatih

aldemirfatih

Üye
inşallah en kısa zamanda çıkar.spb de nokia gibi sallamasın da.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt