Symbian^3 için Uygulama tavsiyeleri ve Hızlı sistem (Güncellendi 11 Eylül 2013)

Sponsorlu Bağlantılar

Abstract_Loco

Üye
Yok bişey olmaz ben de kullanıyorum ama (tam emin değilim)2014 ten itibaren yt downloader türü uygulamalar için indirme linki paylaşımı yasaklandı.En azından açıktan paylaşımı yasaklandı yani pm lerden de link alınıp verilebilir :)

ha anladım :) km softvarenin yeni versiyonu çıktı mı peki ben link yasağı olduğunu bilmiyordum pm den alırım yani şikayetim olmaz :D :D

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
bence en güzeli km

• Beğen
Tepkiler: muhammed4949

Abstract_Loco

Üye
km sowftre değil de başka bir indirme programı ama bu da iyidir:)

haa ama kmde mp3 olarak indirme ver ben sırf o özelliğini kullanıyorum sadece video indirme olarak fast tube falanda iş görür ya iyi kötü :)

• Beğen
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ekranın tam yüklenmesini bekle o genel bir hata özellikle edge de çok yapıyor onu

• Beğen
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
rica ederim

• Beğen

haldir525557

Üye
ARKADAŞLAR BEN NOKİA 701 E ANDROİD YÜKLEMEYE ÇALIŞTIM BİR ŞEY OLDU DEPO HAFIZASINI KULLANAMIYORUM HİÇBİR KLASÖR AÇILMIYOR FORMAT ATTIM GENE DÜZELMEDİ NE ÖNERİRSİNİZ ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM

Abstract_Loco

Üye
ARKADAŞLAR BEN NOKİA 701 E ANDROİD YÜKLEMEYE ÇALIŞTIM BİR ŞEY OLDU DEPO HAFIZASINI KULLANAMIYORUM HİÇBİR KLASÖR AÇILMIYOR FORMAT ATTIM GENE DÜZELMEDİ NE ÖNERİRSİNİZ ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM

onu nasıl yaptın android yükledim derken

Emre

Üye
Nasıl Yaptın Onu PC Format At Belki Düzelir :oke:

Abstract_Loco

Üye
En temizi flash yani o da olmazsa zaten hiç olmaz bence ama android atma olayını anlamadım o sadece n9 da oluyor diye biliyorum ki onda bile sakat iş.

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
flash kesin ve temiz çözüm

• Beğen

Üst Alt