Symbian^3 için Uygulama tavsiyeleri ve Hızlı sistem (Güncellendi 11 Eylül 2013)

Sponsorlu Bağlantılar

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rica ederim

omer.talha

omer.talha

Üye
hangi usta bu konuyu paylaşımış diye baktım Tabiki @noss_bar başka kim ola bilir :tşk:

• Beğen
Tepkiler: noss_bar
ekincihuseyin13

ekincihuseyin13

Üye
mükemmel bir anlatım. Emeği geçen herkese teşekkürler.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Faydalı KOnuymuş Tşkler

R.BEDRAN

R.BEDRAN

Üye
güzel bir çalışma

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
güzel bir konu

v30xy

v30xy

Üye
Abi ALLAH SENDEN RAZI OLSUN 1YILDIR TELEFONU HACKLEME YE CALISIYORUM SENİN SAUENFE OLDUU

halilbayram

halilbayram

Üye
Teşekkürler arkadaşım,Çok güzel bir çalışma
olmuş,bukadar emeye nekadar teşekkür etsek yine azolur.tarih 2017 teşşekür almaya devam ediyorsun teşekürlerrrrrrrrr

Dark_65

Dark_65

Üye
çok teşekkürler
çok teşekkürler

osmnbabaoglu

osmnbabaoglu

Üye
Şu symbian eğer kendini geliştirseydi vede pahalıdan satmasaydı kendini bugün İos ve Androide rakip bir ekosistem olabilirdi...

• Kahkaha
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Şu symbian eğer kendini geliştirseydi vede pahalıdan satmasaydı kendini bugün İos ve Androide rakip bir ekosistem olabilirdi...
Nokia mal . Amoled ekran koyup çözünürlüğü 320x640 olarak satmak nedir yahu ? 720p 60 fps video izlerim E7-00 ile mükemmel renk kalitesi var .
Arayüzü neden daha iyi yapmadınız ? Ram ve işlemcinin sanki son sınırını kullandılar, ekran 720x1280 fakat işletim sistemi 320x640 neyin kafası bu ? Ne olduğu bilmem ama batıran kafa olduğuna eminim

• Düşünceli
Tepkiler: PALA.
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Deli dehşet olaylar var

PALA.

PALA.

Üye
Symbian bir nevi ara geçiş dönemi oldu, aslında diğer işletim türleri zaman kazandı. Daha dün gibi hatırlıyorum, C6-01 ile galaksi serisinin giriş telefonları aynı döneme denk gelmişti, fiyatlarıda yakındı. Galaksi alanlar destek bakımından karlı çıktı, özellik bakımından iyi cihazlardı. Bizde güvenip nokıanın takozlarını aldık, 2 sene geçti destek bitti. En azından birkaç sosyal medya uygulaması desteğe devam etse tadından yenmezdi.

Alırken mağaza görevlisi söylemişti, anroid varken symbian alınmaz demişti. 10 sene önceden yarışı kaybetti malesef. Nokıa bile androide geçti :)

Son düzenleme:
  • Beğen
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Daha önce de uzun uzun yazdım. Android ile iOS piyasaya çıkarken Symbian yerinde saymaya devam etti. Yazılım ve donanım olarak her zaman geride kaldı. İyi ki de battı. Bu onlara ders oldu.

• Kahkaha

Üst Alt