Resimli & Detaylı Garmin Mobile XT GPS Yazılımı Kurulum Kılavuzu

Sponsorlu Bağlantılar

ersoy

ersoy

Üye
    Konu Sahibi
selamlar oncelıkle programı buraya koyan ve ilgilenen arkadaşa sonsuz teşekkürler benim bir sorunum var n95 2gb kullanıyorum programı attım kurdum fakat programı telefondan başlatamıyorum hemen ana ekrana dönüyor uygulamadan atıyor ne yapabılırım acaba

bu sorunuzun cevabını vermştim..
arkadaşlar eğer konuyu dikkatlice okursanız,bütün sorularınızın cevabının verilmiş olduğunu görürsünüz,
anlatımda,linklerde,ayrıntılı olarak her şey yazıldı,hiç bir detayı atlamadan üstelik...

songoqku

Üye
ya abiler oylede kurdum ben gps cihazı aranıyor diyor bulamıyor bu kadar daha otesine gecemedim bide benim yükledigim harita 81mb... eksik ne yaptım anlamadım yardımcı olun lütfen YANLIZ GARMİN GPS CİHAZINA BAGLANTI İZNİ VERİLİR DİO

selope

Üye
hersey 10 numara ellerin dert gormesin saygilar

ersoy

ersoy

Üye
    Konu Sahibi
ya abiler oylede kurdum ben gps cihazı aranıyor diyor bulamıyor bu kadar daha otesine gecemedim bide benim yükledigim harita 81mb... eksik ne yaptım anlamadım yardımcı olun lütfen YANLIZ GARMİN GPS CİHAZINA BAGLANTI İZNİ VERİLİR DİO

ilacını yapamamışsınız,dikkatlice okuyup,tekrar kurun...

tery16

Üye
arkadaslar ücretlendirmesi nasıl bunun bilen varmı kullanan arkadaslar

MAKRO BOX

Üye
üç günlük uraştan sonra hallettim.ersoy kardeş emegin için teşekkür ederim.

egemenkons

Üye
(N95) çok teşekkür ederim kurdum kusursuz çalışıyor biraz uğraştırdı ama beni ama bi sorum olacak gps ye bağlandığı zaman ücretmi ödüyoruz buna eğer ücretliyse evde ki kablosuz adsl ile bağlanabilir miyiz bi ayarı varmı bunun cevap yazarsanız sevinirim

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar ben bu VEHICLE olayını yapamadım yahu.... nerden seçilir nasıl yapılır?, şu an gayet iyi çalışıyor.... SAPMA lar olmasa süper olacak :)

bu sapma sorunu nedir ya anlamadım nasıl bi problem bu

oonur33

Üye
slmlar ya bnm ufak bı sorum olacak ben anlatılan herşeyi yaptım ayarları herşeyi sonra menuden harita gör. secenegıne giriorum orda üstte uydu aranıyor yazıor araba resmi var ama etrafı karanlık hiç bir yol yada herhangı bırsey yok ayrıca sag altta ufak şekilde no map yazıor acaba bu programı sizin dediğiniz gibi yaptıktan sonra birde haritamı yuklememız gerekior ben bu aşamadan sonra ne yapabılırım acaba yardımlarınız için tesekkurler iyiki varsınız (bu arada yukledıgım telefonum n95)

egemenkons

Üye
arkadaşım bir daha kur notpade olayı çok ince ona dikkat et

oonur33

Üye
abi tmm birdaha kurayımda o notpade olayı ddgın heralde bi dosyayı acıp not defterinden yazı değişmemiz gereken kısımdı heralde orada belırtılen oradakı yazı ıle degıstırın dıyor fakat ben o sonu unl ile biten dosyaları acınca ıcınde bısı yokdukı degıstıreyım bnde solendıgı gıbı o 2 numarayı sırasıyla yapıstırdım içlerine , bu kadar hızlı cevap beklemıyordum gercekten tesekkurler sorunum cozulmese bıle ılgılenmenız benım ıcın cozulmesınden daha onemli

egemenkons

Üye
abi tmm birdaha kurayımda o notpade olayı ddgın heralde bi dosyayı acıp not defterinden yazı değişmemiz gereken kısımdı heralde orada belırtılen oradakı yazı ıle degıstırın dıyor fakat ben o sonu unl ile biten dosyaları acınca ıcınde bısı yokdukı degıstıreyım bnde solendıgı gıbı o 2 numarayı sırasıyla yapıstırdım içlerine , bu kadar hızlı cevap beklemıyordum gercekten tesekkurler sorunum cozulmese bıle ılgılenmenız benım ıcın cozulmesınden daha onemli

doğru olanı yapmışsın notdefterinin içine yapıştırıp sonra kaydet diceksin zaten içinde hazıt olan unl dosyalarının iiçi boş onları sen dolduracaksın. kurulumu doğru yaptığını düşünüyorsan ve en son ayar yaparken yardımlı gps menüsü çıktıysa doğru kurmuşsun demektir. şimdi açık bi alana çık ve nereye menüsünden ev' e gir ve adres belirle sonra gps bağlanacak ve senin olduğun konum haritalandırılacak dene bakalım

serdar431

serdar431

Üye
çok teşekkürler güzel çalışıyor

ersoy

ersoy

Üye
    Konu Sahibi

egemenkons

Üye
arkadaşlar bu 114mb lık türkiye haritasından büyük yeni bi harita çıktı mı varsa adres falan verir misiniz

WaNTeD 1903

Üye
arklar lütfen yardım edin kafayı yiyecğim yaa neden programı kurunca hiç açılmıyor sadece garmin yazısı geliyor sonra normal telefon menüsüne geri dönüyor ***** yapamış demişsiniz bir kaç ark fakat program açılmadan ***** zaten yapamayız ki telefonun n73 fakat programı çalıştırmayı bir türlü başaramadım lütfen yardım edin yoksa deli olucam ... şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim =)

:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur

ersoy

ersoy

Üye
    Konu Sahibi
arklar lütfen yardım edin kafayı yiyecğim yaa neden programı kurunca hiç açılmıyor sadece garmin yazısı geliyor sonra normal telefon menüsüne geri dönüyor ***** yapamış demişsiniz bir kaç ark fakat program açılmadan ***** zaten yapamayız ki telefonun n73 fakat programı çalıştırmayı bir türlü başaramadım lütfen yardım edin yoksa deli olucam ... şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim =)

:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur

zaten ilacını kurulumda yapıyorsunuz ,sonradan değil,hata tamamen eksik yaptığınızdan kaynaklanıyor...

WaNTeD 1903

Üye
tamam da ersoy bak bunu demişsin : Akabinde "Garmin" klasörünü kopyalayıp, "USB" veya "Kart Okuyucu" vasıtasıyla hafıza kartımıza atıyoruz. Kullandığımız herhangi bir dosya yöneticisi programıyla kopyaladığımız Garmin klasörünün içindeki "GarminMobileXT.sis" dosyasının kurulumunu başlatıyoruz. Kurulumu tamamladıktan sonra, Menü'den Uygulamalara gelip programımızı açıyoruz.

bende program açılmıyo ki :S açılır gibi olup kapanıyo =(

egemenkons

Üye
114mb lık türkiye haritasından daha büyük bi harita var mı arkadaşlar

sametatalay

Üye
arkadaşım bu navigasyon programını telefonuma yükledim ama açtığımda programın açılış resmi geliyor ondan sonra kendiliğinden kapanıyor bunu nasıl halledebiliriz.

WaNTeD 1903

Üye
arkadaşım bu navigasyon programını telefonuma yükledim ama açtığımda programın açılış resmi geliyor ondan sonra kendiliğinden kapanıyor bunu nasıl halledebiliriz.

aynı sorun bende de var bi ark ramden demiş ama 12,7 m ramde yer var ve bunun altına inmiyo n 73 te ne yapıcam kafayı yicem yaa :vur

Üst Alt