Offline Maps & Navigation v18.4.2 Full (HUD,REAL WİEV,DASHCAM TRAFİK hepsi çalışıyor)

özüt

Üye
    Konu Sahibi

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

• Beğen
Tepkiler: f_kerhat, bayar28, gultekinm ve 6 diğerleri
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Teşekkürler. :)

• Beğen
Tepkiler: BangBEE

BangBEE

Üye
Elinize sağlık teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: özüt

semmy35

Üye
kardeşim nerelerdesin ya sen bu işin pirisin çok teşekkür ediyoruz sana emeklerine sağlık

• Beğen
rear2011

rear2011

Üye
Paylașım ve tarif için teşekkür ederiz.

• Beğen

bulentcan

Üye
Özet hocam apk yı 5 6 defa indirdim
kurulum esnasında paket ayrıştırılmasında bir sorun oluştu hatası veriyor.
Programı kuramadım ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilirmisiniz

Redline_88

Redline_88

Üye
Aynı hatayı aldım cihazın android sürümünün 4.4+ ve üzeri olması gerektiğini farkettim.En azından ben problemi öyle çözdüm

Wandeta

Wandeta

Üye
Bumu daha iyi yoksa igo mu ?

Bu uygulama markettede var bunun yani mod demişsiniz ne farkı var.

Son düzenleme:

özüt

Üye
    Konu Sahibi
Bu soruyu şakadan mı sordunuz? Konu başlığını okuyunuz ne yazıyor?
"
HUD,REAL WİEV,DASHCAM TRAFİK hepsi çalışıyor"

• Beğen
Tepkiler: Yusuf_EMRE
karadag_66

karadag_66

Üye
selam özüt 2 hafta sonra sesli talimat gecersiz oldu premium istiyor artik ücretli galiba

bveo1990

Üye
Teşekkür

Alper_222

Üye
Teşekkürler

bveo1990

Üye
Biri modlaya bilirmi bunu güzelmiş bu maps

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt