[refresh Mod] Android Renkli N8 Kabuk Teması

• 22 Eylül 2013
  • 1532 Okunma
  • 10 Cevap

1. arkadaşlar kendi editlediğim bu kabuk temayı core içerisine atıp flash,atmanız gerekiyor
    tam görünümü elde etmek için core dosyası içerisinde ayrıca avkon2 ve file manager vardır iyi kullanımlar umarım beğenirsiniz.
    Resimler:
    < Resmi açmak için tıklayın >

yaren dede arkadaşımızın isteği olarak temayı sis halinde paketledim bir kaç yerinde değişiklik yaptım ayrıca Android paket içerisinde halit0808 arkadışımızın istediği bildirimler.wg vardır bunu rofs-2 içerisine atılacaktır umarım beğenirsiniz
    Resimler:

İndir:
    http://qfs.mobi/f885835

Yazan: akflat

[refresh Mod] Android Renkli N8 Kabuk Teması İndir

Son düzenleme: 24 Eylül 2013
    gardi, yaren_dede, Halit O. ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. teşekkürler dostum bide bana bildirimler widgetini link atar mısın bi türlü bulamadım

3. Paylasim icin tşk
    Sis olarak paketleyip payladirsan yazilima gommedende kullanilabilir sanirim :)

BLasTeaR, mferdi ve asigsasi bunu beğendi.
  4. arkadaşım 1.mesajda paylaştım indirebilirsin
    ---
    Arkadaşım tema sis olarak 1.mesajda mevcuttur

Halit O. ve yaren_dede bunu beğendi.
  5. tema bozuk diyor sis olarak eklediğin uyarayim dedim belkide benden kaynaklı sorun olmuş olabilir

6. halit0808 arkadaşın belirttiği hata kendi sisteminden kaynaklanabilir resimler kendi telefonumdan çekilmiştir bende sorun yok kardeşim ama indiripte aynı sorun olanlar var ise lütfen belirtsin temayı tekrar düzenleyim

7. link uçmuş usta
    ---
    http://qfs.mobi/f885835 bu link
    ---
    ben bunun ikonlarını değişmek istiyorum siscontensle paketleyip tema grafik değiştiriciyle değişmeye çelıştım hata verdi nasıl yaparım başka türlü yoksa illa tek tek ikonları mı taşımam gerek

8. O uygulama ile orjinal temada işlem yapabilirsin dostum yani üzerinde oynanmış temada işlem yapmiyor

9. neyle değişebilirm peki usta

10. Siscontent ile tekTek degistirmen lazim dostum ama tavsiye etmiyorum cok zaman aliyor.

11. ooo tek tek kim oynar onunla:)

Yüklüyor...
26/09/2018 - 03:35