N8 Belle Refresh cfw by Emre Karaşahin v 1.5.3 [10.09.12] (ses sorunu aşıldı)

Sponsorlu Bağlantılar

piyanist_salih

Üye
hocam şu flahs i hepsini düzeltip 1111.040.1511 mevcut olan eksiklikleri tamamlayıp yeni ve tek linkte yayınlarsan çok iyi olur bunları ancak sen yaparsın bekliyorum

karasahinemre

Üye
    Konu Sahibi
hocam şu flahs i hepsini düzeltip 1111.040.1511 mevcut olan eksiklikleri tamamlayıp yeni ve tek linkte yayınlarsan çok iyi olur bunları ancak sen yaparsın bekliyorum

yapayım yapmasına ama mediafire 200 mb üstüne izin vermiyo free üyeliklere 2 ye bölebilirim en iyi ihtimal ama denerim

- - - Eklendi - - -

eklendi

piyanist_salih

Üye
Sağ ol hocam

- - - Eklendi - - -

Hocam sizin facebook adresiniz varsa alabilirmiyim Yada siz
[email protected] eklerseniz

karasahinemre

Üye
    Konu Sahibi

piyanist_salih

Üye
Hocam istek geldimi

karasahinemre

Üye
    Konu Sahibi
var mı bi sorun arkadaşlar

duslerin_sokagi

Üye
ustam hiçbi x-plore proğramını yükleyemedim varmı yüklenebilen bildiğiniz link bazı şeylerede yüklenemedi diye hata veriyor proğram oyun filan

karasahinemre

Üye
    Konu Sahibi
ustam hiçbi x-plore proğramını yükleyemedim varmı yüklenebilen bildiğiniz link bazı şeylerede yüklenemedi diye hata veriyor proğram oyun filan

arkadaşın c6-01 i için yaptığım rofs3 denk gelmiş sana yukarıdaki linkle sorunun çözülür

MuRti20

Üye
emre dostum shazam i bir türlü yükleyemedim ayrıca alfasayısal tuş takımında harfe basılı tutunca önce harf sonra rakam çıkıyo onu çözemedim biraz tecrübesizim k.bakma bir de rompatcher dan hangilerini açmalıyım ve önerdiğin başka patch var mı ? :)

karasahinemre

Üye
    Konu Sahibi
shazam ı yükledim sorunsuz o mod alfasayısal ın modundan kaynaklanıyo bi hata değil

duslerin_sokagi

Üye
sisx uzantıları desteklemiyormu acaba bu sürüm bazı proğramlarda hala yüklenemedi diye hata alıyorum adobe reader 10 0 0 (250) reis nickli ustann verdiği proğramlar arasındaki Quick office ve adobe reader filan yüklemeye çalıştığımda yüklenemedi diye hata alıyorum ve bazı proğramlardada öyle

karasahinemre

Üye
    Konu Sahibi
sen uygulama ver ben de deniyeyim bakalım bende de sorun yapacak mı

duslerin_sokagi

Üye
Buyrun bide sisx uzantılı bellede çalıştırdığım oynadığım oyunları bunda uyumlu değil diye hata veriyor kurmuyor yardımcı olursanız sevinirim sisx uzantısı desteklemiyormudur nedir anlamadım ((: Oyun isimleri Guitar Rock Tour 2 HD v1.0.2 , Asphal 6 , Konami Pro Evolution Soccer 2011 boyutları çok olduğu için yükleyemedim o yüzden isimlerini verdim

MuRti20

Üye
alfasayısalın modu noluyo :(

m542tf

m542tf

Üye
alfasayısal modu nasıl kaldırılır peki flaşsız yolu var mı?

Feyzalstyle

Feyzalstyle

Üye
oh be bende yaptım en sonunda fw yüklemeyi unutmuşum enson n97 ye yapınca bu baya bi kastı :D ama daha denemedim emeğine sağlık şimdiden :tşk:

karasahinemre

Üye
    Konu Sahibi

Üst Alt