C7 111.040.1511 Refresh Belle CFW dReamhoUSe_Hızlı ve Stabil_LİNK PAYLAŞILDI..

Sponsorlu Bağlantılar

DustoJniK

DustoJniK

Üye
Amacımız Herkesin Birşeyler Yapıp Hem Kendisine Hemde Foruma Katkı Sağlaması Başka Hiç Bir Beklentimiz Yok. Allah Herkesden Razı Olsun.... Düşüncelerin İçin Minnettarım.

mesut1979

Üye
yaw arkadas yazmayi unutmussum almancada var mi icinde

emelli

emelli

Üye
kardeş ne zamana paylaşılır :)

dReamhoUSe_

Üye
    Konu Sahibi
malasef almancayı da kaldırdım işlemler bitti telefonu deniyorum hata çıkarsa bi yerde düzeltmesini yapacağım temiz olsun istiyorum eğer sorun çıkarsa yarın paylaşırım

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar mağzada güncelleme sorunu çıktı yarın paylaşım yapılacaktır.

• Beğen
Tepkiler: mesut1979
S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
dostum sana özel ozel orjinal ekranı koyabilirm ama bunu görmenide tavsiye ederim iletişim yanlış yazmışım

- - - Eklendi - - -

11 de yayınlarım test ediyorum hatasız olsun..
Hocam 1 sorum var ilk okudumda her özelliği gözümden kaçmışta olabilir ama 808 görev yöneticisi var mı?
Ve tavsiyelerim :
Orjinal tema kalsın ve o dediğiniz temayıda atın
Saati beyaz yaparsanız iyi olur
Açılış ekranını orjinal yaparsanız iyi olur o dediğiniz açılışın linkini konuda belirtin böylece isteyen yükler istemeyen yüklemez sıkıntı olmaz
ve 808 multi tasking yoksa ekleyebilir misin hocam?

dReamhoUSe_

Üye
    Konu Sahibi
görev yöneticisi yok tema orjinal kaldı ek olarakda bir tema yükledim saat beyaz açılış değişti fakat 2 link paylaşıp kinetik titreşim ve açılışı normal olanı paylaşacağım

- - - Eklendi - - -

görev yöneticini gömmeye çalıştım fakat menüde hiçbir uygulamaya girmiyor özellik desteklenmiyo hatası aldım fazla vaktim olmayınca bakamadım

• Beğen
Tepkiler: mesut1979
S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
görev yöneticisi yok tema orjinal kaldı ek olarakda bir tema yükledim saat beyaz açılış değişti fakat 2 link paylaşıp kinetik titreşim ve açılışı normal olanı paylaşacağım

- - - Eklendi - - -

görev yöneticini gömmeye çalıştım fakat menüde hiçbir uygulamaya girmiyor özellik desteklenmiyo hatası aldım fazla vaktim olmayınca bakamadım

Sağolun hocam çok iyi oldu multitasking pek önemli değildi zaten sadece hoş duruyor diye dedim cfwyi ne zaman uploadlersiniz?

dReamhoUSe_

Üye
    Konu Sahibi
yarın büyük ihtimalle rof2 harici hepsi hazır onları upload ettim istersen sana gönderim rof2 de gonderim bikaç özellikli yarın tam olarak yüklersin mesaj baloncukları değişti

warrose

warrose

Üye
bana gönderebilirmisin

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
yarın büyük ihtimalle rof2 harici hepsi hazır onları upload ettim istersen sana gönderim rof2 de gonderim bikaç özellikli yarın tam olarak yüklersin mesaj baloncukları değişti

şimdi bilgisayar açamam herhalde öğlen gibi yükleyebilirim tamı ne zaman uploadlersiniz

dReamhoUSe_

Üye
    Konu Sahibi
yarın öğlen yaparım elindeki rof2 silersin sadece o değişecek

warrose

warrose

Üye
mağazayı 2. güncellemede hatasız bi şekilde yükledi

m...z...

m...z...

Üye
benim tavsiyem bu bellenin Flash Player bir şeye yaramıyor annanin ki daha güzeldi mümkünse onu yükleye bilir misiniz

adem2135

Üye
dream kardesim senden rica Bu avkon2 modunun 3 renkli olmamasi cunku o şekilde sade durmuyor yeşil sarı kırmızı renkler bir arada olmasın da Nasil olursa olsun.

dReamhoUSe_

Üye
    Konu Sahibi
dream kardesim senden rica Bu avkon2 modunun 3 renkli olmamasi cunku o şekilde sade durmuyor yeşil sarı kırmızı renkler bir arada olmasın da Nasil olursa olsun.

link paylaşıldı herkesin isteğine göre

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
link paylaşıldı herkesin isteğine göre
teşekkürler hocam ilk herşey dahili deniyorum hoşuma gider diye gitmezse sırayla 2sinide yüklerim hoşuma gidende kalırım ellerine klavyene sağlık

dReamhoUSe_

Üye
    Konu Sahibi
güle güle kullan beğeneceğine eminim rom aktif etmeyi unutma effect de kapalı durumda yorumlarını bekliyorum..

- - - Eklendi - - -

link yenilendi görev yöneticisi değişti eskiyi yükleyenler değiştirebilirler

theruhix

Üye
hocam bunu nasıl yükleyecez onuda anlatırmısınz? ben henüz güncelleyemedim güncelleme gözükmüyor yzılım güncellemedeee?

fullfun

Üye
slm arkadaşlar bu kurulumu yapmadan önce hard format gereklmi

Üst Alt