N8 Belle Refresh cfw by Emre Karaşahin v 1.5.3 [10.09.12] (ses sorunu aşıldı)

Sponsorlu Bağlantılar

duslerin_sokagi

Üye
Buyrun bide sisx uzantılı bellede çalıştırdığım oynadığım oyunları bunda uyumlu değil diye hata veriyor kurmuyor yardımcı olursanız sevinirim sisx uzantısı desteklemiyormudur nedir anlamadım ((: Oyun isimleri Guitar Rock Tour 2 HD v1.0.2 , Asphal 6 , Konami Pro Evolution Soccer 2011 boyutları çok olduğu için yükleyemedim o yüzden isimlerini verdim

Ustam Uygulamaları İstemiştiniz Çalışmayan hata veren yüklenemedi diye buyrun vermiştim çözüm bulabildinizmi

Clavata.TR

Üye
Merhaba:

Cfw ararken tam aradığımı buldum diyorum bi eksiği çıkıyo bundada varmı bakalım.

karasahinemre

Üye
    Konu Sahibi
Buyrun bide sisx uzantılı bellede çalıştırdığım oynadığım oyunları bunda uyumlu değil diye hata veriyor kurmuyor yardımcı olursanız sevinirim sisx uzantısı desteklemiyormudur nedir anlamadım ((: Oyun isimleri Guitar Rock Tour 2 HD v1.0.2 , Asphal 6 , Konami Pro Evolution Soccer 2011 boyutları çok olduğu için yükleyemedim o yüzden isimlerini verdim

Ustam Uygulamaları İstemiştiniz Çalışmayan hata veren yüklenemedi diye buyrun vermiştim çözüm bulabildinizmi

uygulamalar belle uyumlu da olmayabilir ama asphalt ı yükledim diğerlerine fırsat olmadı

- - - Eklendi - - -

Merhaba:

Cfw ararken tam aradığımı buldum diyorum bi eksiği çıkıyo bundada varmı bakalım.

tabi yorumlarını bekliyorum

duslerin_sokagi

Üye
ustam bu uygulamaları bellede kullanıyordum zaten (: 30.609 sürüm bellede

Feyzalstyle

Feyzalstyle

Üye
merhaba bende şuan bu fw yi kullanıyorum şuan ufak bi sorunu var gibi telefonu kapayıp açınca orjinal temaya donuyor bu 1 2. si ise font zoomer adlı programı yükledim fontlar hep aynı kalıyor sebebi nedir üstad...

karasahinemre

Üye
    Konu Sahibi
tema sorunu yok fontzoomer programını hiç kullanmadım kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
merhaba bende şuan bu fw yi kullanıyorum şuan ufak bi sorunu var gibi telefonu kapayıp açınca orjinal temaya donuyor bu 1 2. si ise font zoomer adlı programı yükledim fontlar hep aynı kalıyor sebebi nedir üstad...

bu yazilimi yuklemeden once depo bölümünü bicimlendirmediyseniz ole deneyip flash atarmisiniz

Feyzalstyle

Feyzalstyle

Üye
tamam dostum sağol hallettim şuan tek problen webede yazıda faln çok kasıyor bu problemi nasıl hallederiz ben yazdıktan sonra yazmaya gaşlıyor

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
tamam dostum sağol hallettim şuan tek problen webede yazıda faln çok kasıyor bu problemi nasıl hallederiz ben yazdıktan sonra yazmaya gaşlıyor

Kullandığınız temayı standart bir tema seçerek deneyin.Dİğer bir seçenek farklı bir klavye denemek bu gibi sorunları yaşadığım için cfw'lerde bende deneyerek bulmuştum ama en önemlisi şunu unutmamak gerekir net bağlantısı ve tarayıcı seçimide önemli opera mini denemektede fayda var.hem klavyeside gayet güzel

karasahinemre

Üye
    Konu Sahibi
Feyzalstyle

Feyzalstyle

Üye
cevaplarınız için teşekkürler sağolun :)

• Beğen
Tepkiler: Nextman

piyanist_salih

Üye
hocam bumum tek lınkını sılmıssınız

fthcsgn

Üye
emre kardeş ben c7 dustojnik in cfw sini kullanıyorum ancak ses sorunu var nasıl düzelttin ses sorununu rica etsem anlatabilir misin kolay gelsin..

- - - Eklendi - - -

emre kardeş ben c7 dustojnik in cfw sini kullanıyorum ancak ses sorunu var nasıl düzelttin ses sorununu rica etsem anlatabilir misin kolay gelsin..

karasahinemre

Üye
    Konu Sahibi

- - - Eklendi - - -

restart modunu kaldır

plenken

plenken

Üye
Emre kardeş gerçekten emeğine sağlık güzel bi çalışma olmuş ve çok beyendim
Benim için tek eksisi şarjımın az gitmesiydi. Çalışmalarının devamını bekler başarılar dilerim. Sağol...

asaka

Üye
Telefonumda müzbit bir yavaşlık var, menü geçişleri pencereler vs.
Bunu nasıl hızlandırabilirim acaba?
Birde pure yerine, default belledeki fonta dönmek mümkün müdür?
Teşekkürler

karasahinemre

Üye
    Konu Sahibi
Telefonumda müzbit bir yavaşlık var, menü geçişleri pencereler vs.
Bunu nasıl hızlandırabilirim acaba?
Birde pure yerine, default belledeki fonta dönmek mümkün müdür?
Teşekkürler

flashtan sonraki 5 dk telefonun kendine gelmesi açısından bi yavaşlık olabilir geçicidir fontları bulup rofs2 ye gömmeniz yeterli

Emre

Üye
sagol

Üst Alt