C7 111.040.1511 Refresh Belle CFW dReamhoUSe_Hızlı ve Stabil_LİNK PAYLAŞILDI..

Sponsorlu Bağlantılar

zazadayı1601

Üye
ya kardeş saolasın da ben phoneix le yükledim c7 tamamlandı açıyorum teli nokia yazısı var ondan sonra tel açılmıyor bir süre sonra kapanıyor bide hard format denedim olmuyor şimdi eski belle refresh yüklüyom bi yardımcı olsan

kenan_dkaya

kenan_dkaya

Üye
ya kardeş saolasın da ben phoneix le yükledim c7 tamamlandı açıyorum teli nokia yazısı var ondan sonra tel açılmıyor bir süre sonra kapanıyor bide hard format denedim olmuyor şimdi eski belle refresh yüklüyom bi yardımcı olsan
Telinizi Dead Phone ile flashlayacaksınız.
Flash bitimi diğer Dead phone flashlarına göre biraz farklıdır,videoyu iyi takip ediniz ve dediklerimi yapınız...
Flashdan önce E: sürücüsünü biçimlendirmeyi unutmayınız!!!

Videolu anlatım
[video=youtube;Xo8ZjAFa3bQ]http://www.youtube.com/watch?v=Xo8ZjAFa3bQ&feature=player_embedded[/video]

zazadayı1601

Üye
zaten verdiğin linkten indirdiğim dosyayı rm- içine atıp flashladım sonra açılmadı o yüzden orjinal dosyayı atıp dead flash yaparak açabildim niye olmadı bilmiyorum valla

dReamhoUSe_

Üye
    Konu Sahibi
time wiever yüklersen daha sağlıklı yardımcı olurum sana

zazadayı1601

Üye
tskler sağol

emelli

emelli

Üye
arkadaşlar bu yazılımdaki dijital saati nasıl bulabilirim yardımcı olurmusunuz

olcayaksoy_01

olcayaksoy_01

Üye
arkadaşlar kinetik kaydırmanın private yada resource her nereye gömecegimiz dosyayı yükleyebilirmisiniz acil bekliyorum

ahelboy

Üye
arkadaşlar ben nokia C7 kullanıyorum ne pc suite ne de telefonda boyle bir günceleme çıkmıyor acaba nokia bu güncelemeyi daha vermedimi yoksa banamı düşmüyor.

mysterious1976

Üye
C7 deki kamera kırmızı ışığından nasıl kurtuluruz

Üst Alt