[RM-596] Belle Refresh Next N8 19.03.2013 [Hızlı,Stabil,Uzun Batarya,Gelişmiş Kamera] Güncel!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Enola19

Üye
emre.koc teşekkür ederim. Şimdi dosyaları indiriyorum vakit bulunca flaş atıcam :)

astegon

Üye
Valla kimlerin emeği varsa Allah razı olsun diyorum. Pencereden atmayı planladığım orjinal ROM'lu cihaz bir anda ferrariye dönüştü.

Nefis ötesi bir ROM olmuş.

Takdire şayan yani.

Performansı, pil ömrü vs harika. 2 gündür kullanıyorum, hemen hemen her gün tıkanan OS bir anda "Her dediğini yaparım abi" oldu.

Az daha bana masraf açacaktı bu N8. Ciddi ciddi Lumia felan alacaktım şimdi beni bu Firmware en az 1 yıl daha götürür.

Tekrardan teşekkürler :)

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye
emre kardeşimle elimizden geleni yaptık kardeşim. Düşüncelerin için teşekkür ederim. Geri bildirim sağlaman diğer kullanıcılar için de bir fikir sahibi olmalarını sağlayacaktır tekrar teşekkürler iyi forumlar.

emre.koc

emre.koc

Üye
    Konu Sahibi
kardeşimin dediği gibi düşünceleriniz çok önemli bizim için . Yusuf kardeşimin ayrıca bir özen göstermeside bunun karşılığı :)

- - - Eklendi - - -

Valla kimlerin emeği varsa Allah razı olsun diyorum. Pencereden atmayı planladığım orjinal ROM'lu cihaz bir anda ferrariye dönüştü.

Nefis ötesi bir ROM olmuş.

Takdire şayan yani.

Performansı, pil ömrü vs harika. 2 gündür kullanıyorum, hemen hemen her gün tıkanan OS bir anda "Her dediğini yaparım abi" oldu.

Az daha bana masraf açacaktı bu N8. Ciddi ciddi Lumia felan alacaktım şimdi beni bu Firmware en az 1 yıl daha götürür.

Tekrardan teşekkürler :)

rica ederiz . Sizden de Allah razı olsun . Size kazanç sağladıysa ne mutlu bizlere :)

murat5354

murat5354

Üye
Dijital saat eklemenin yolu nedir. Yüklediğim saatleri göremiyorum.
Yüklü olanı mı kaldırmak lazım önce. Eğer öyleyse saat widgeti hangi dosyada yer alıyor?

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
tamam kardeşim en kısa zamanda bulup yüklersen sevinirim

- - - Eklendi - - -

rica ederim ne demek kardeşim :) senin eline emeğine sağlık . Gayet hoş bir cfw

- - - Eklendi - - -

kardeşim önceki cfw deki core dosyasını açıyorsun resource / apps içindeki avkon2.mif dosyasını alıp bu cfwdeki coreye atıyorsun hepsi bu kadar. :)

- - - Eklendi - - -

kardeşim o gül resmini bulup sana atacağım :) widget hatası şu yüzden yazıyor giriş ekranından kaldırıldığı için . O bir sorun değil merak etmeyin . O pil göstergesini de yukarda değişimini anlattım yapabilirseniz sizde yapın.
tamam kardeşim en kısa zamanda yüklersen sevinirim makbule geçer yani

bayon

Üye
ya ben bişey sormak istiyorum ilk resimdeki fp2 barını normal refresh sürümüne yapma şansımız varmı mod la felan ?

emre.koc

emre.koc

Üye
    Konu Sahibi
Dijital saat eklemenin yolu nedir. Yüklediğim saatleri göremiyorum.
Yüklü olanı mı kaldırmak lazım önce. Eğer öyleyse saat widgeti hangi dosyada yer alıyor?

evet yüklü olanı kaldırmanız gerekli . Mif dosyalarını.

- - - Eklendi - - -

tamam kardeşim en kısa zamanda bulup yüklersen sevinirim

- - - Eklendi - - -

tamam kardeşim en kısa zamanda yüklersen sevinirim makbule geçer yani

kısmetse kardeşim.

- - - Eklendi - - -

ya ben bişey sormak istiyorum ilk resimdeki fp2 barını normal refresh sürümüne yapma şansımız varmı mod la felan ?

var kardeşim bar modu uygulaman gerekir . Ama ben daha önce uygulamadığım için . Şuan tam net şekilde söyleyemem

bayon

Üye
evet yüklü olanı kaldırmanız gerekli . Mif dosyalarını.

- - - Eklendi - - -

kısmetse kardeşim.

- - - Eklendi - - -

var kardeşim bar modu uygulaman gerekir . Ama ben daha önce uygulamadığım için . Şuan tam net şekilde söyleyemem

peki maxicepte konusu varmı ona göre arayım çok teşekkür ederim bu arada ilginize

emre.koc

emre.koc

Üye
    Konu Sahibi
birkaç konuda denk gelmiştim kardeşim sanırsam modlama bölümünde var yardımcı olmayı çok isterdim . Takipleri mobilden yaptığım için araştırma yapamadım . Ama öğrenirsem mutlaka yardımcı olurum

bayon

Üye
birkaç konuda denk gelmiştim kardeşim sanırsam modlama bölümünde var yardımcı olmayı çok isterdim . Takipleri mobilden yaptığım için araştırma yapamadım . Ama öğrenirsem mutlaka yardımcı olurum

peki araştırıyorum ve haber bekliyorum aynı zamanda sağolun

emre.koc

emre.koc

Üye
    Konu Sahibi
peki kardeşim olur .

yusuf_bey

yusuf_bey

Üye

peki araştırıyorum ve haber bekliyorum aynı zamanda sağolun

dostum boşuna arama ve yorulma. Böyle bi mod yok. Bunun için açtığın konuda da cevap verdim. O resimler fp2 olan 2. Nesil bi cihazdan alınmış yani boşuna arama. Gerçekten hoş duruyo olsaydı iyi olurdu ama yok malesef...iyi forumlar.

bayon

Üye

dostum boşuna arama ve yorulma. Böyle bi mod yok. Bunun için açtığın konuda da cevap verdim. O resimler fp2 olan 2. Nesil bi cihazdan alınmış yani boşuna arama. Gerçekten hoş duruyo olsaydı iyi olurdu ama yok malesef...iyi forumlar.

Teşekkürler ilginize

emre.koc

emre.koc

Üye
    Konu Sahibi
o resimi tema nın biraz benzeri olduğu için attım :)

- - - Eklendi - - -

onu temayla yapabilirsin ama .

mydonose13

Üye
elinize, emeğinize sağlık, yeni kurdum fazla inceleme fırsatım olmadı ama ilk etapta dikkatimi çeken nokta şu "nokia suite ile mesajı okuyunca mesaj telefonda hala okunmamış görünüyor :("

emre.koc

emre.koc

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler ne demek . o genelde galiba Öyle benim bildiğim kardeş suite

Üst Alt