Nokia 5800 CFW Proxpress V3.1 Final 5800 Ofw V60 Mod [core Edit]

Sponsorlu Bağlantılar

ua_mustafa_20

Üye
[COLOR=""][SIZE=""]private ve resource den çekip sis content ile sis dosyası haline getirebilirsin[/SIZE][/COLOR]

afacancocukk

afacancocukk

Üye
en güzeli tck gerisi yalan aga

HideSystem

HideSystem

Üye
evet bencede en iyisi ProXpress Lite bu modda usb bağlantısında sorun çıkartıyor pc diğer modda normal depolamada görürsken bunda depolama dediğiniz halde hiç bağlı değil gibi oluyor kablo bağlı iken bağlantı yöneticisine girdiğim zaman ise tel donuyor batarya tak çıkart yapıyorum

metalshops

metalshops

Üye
Kardeş bu sistemde mesaj sesini nasıl değiştirebilirim yardımcı olabilir misin ?

karikaturizma

karikaturizma

Üye
    Konu Sahibi

zzzer

Üye
Sade ve başarılı olmuş. Bir sıkıntı var ya da ben anlamadım.

Mesaj sesi atanırken listeye müzikler çıkmıyor. Zil sesi listesi dışında seçim yapılamıyor.
Aynı durum zil sesi atarken de oluyor. Ama müzik çalar menüsünden atama ile ayarlanabiliyor.

Bütün müzikleri atayabilmek için normal bir çözüm var mı?

karikaturizma

karikaturizma

Üye
    Konu Sahibi
Sade ve başarılı olmuş. Bir sıkıntı var ya da ben anlamadım.

Mesaj sesi atanırken listeye müzikler çıkmıyor. Zil sesi listesi dışında seçim yapılamıyor.
Aynı durum zil sesi atarken de oluyor. Ama müzik çalar menüsünden atama ile ayarlanabiliyor.

Bütün müzikleri atayabilmek için normal bir çözüm var mı?

Yorumunuz için Teşekkürler. Valla bunu şimdi ben de farkettim çözemedim normalde Sounds/digital içerisine koplayayınca oluyordu ama yapamadım! Zil sesi değiştirmediğim iin farketmemişim .

zzzer

Üye

Yorumunuz için Teşekkürler. Valla bunu şimdi ben de farkettim çözemedim normalde Sounds/digital içerisine koplayayınca oluyordu ama yapamadım! Zil sesi değiştirmediğim iin farketmemişim .

Tekrar merhaba,

Kardeşim sitedeki bir çok OFW ve CFW'yi denedim. En başarılı bulduğum (özellikle 3 günü aşan şarj süresi ve sadelik açısından) bu oldu.

Yukarıda bahsettiğim sıkıntıyı halledebilir miyiz?

kezban yenge

kezban yenge

Üye
ofw güzel fakat fazlaca uygulama eklenmiş.Ben kendimce düzenlemek istiyorum izin verir misiniz? Sadece düzenleyip telefona atacağım yayımlamak yok yani.

karikaturizma

karikaturizma

Üye
    Konu Sahibi
ofw güzel fakat fazlaca uygulama eklenmiş.Ben kendimce düzenlemek istiyorum izin verir misiniz? Sadece düzenleyip telefona atacağım yayımlamak yok yani.

tabiki d
zenleyebilirsin. Ama sana tavsiyem Proxpress Lite sürümü mevcut forumda onda program gömülü değil ve daha stabil çalışmakta.

- - - Eklendi - - -

Tekrar merhaba,

Kardeşim sitedeki bir çok OFW ve CFW'yi denedim. En başarılı bulduğum (özellikle 3 günü aşan şarj süresi ve sadelik açısından) bu oldu.

Yukarıda bahsettiğim sıkıntıyı halledebilir miyiz?

Sağol hocam. Artık CFW işleriyle uğraşmıyorum. Bütün birikimlerimi sildim kaldırdım. Malesef bu sondu.

kezban yenge

kezban yenge

Üye
Lite'ın bundan bir farkı var mı benim için hız önemli.

Ene524

Ene524

Üye
Hocam ellerine sağlık.

nefrt

nefrt

Üye
hocam çok gzl fakat buna bildirimler widgetini koysan süper olurdu ya. diğer türlü mesajlar gıcık oluyo. kaya bilir misin veya bna o modu gönder bn koyiyim. öyle flaşliyim.

Emeğine Sağlık

karikaturizma

karikaturizma

Üye
    Konu Sahibi
Hocam bildirimler widgeti sadece c6 tabanlı yazılımlara konulur. Bilindiği üzere 5800 ın kendi OFWsinde widget desteği bulunmamaktadır. Bu yüzden bildirimler widgeti konulması imkansızdır. Sırf bildirimler widgeti istiyorsan eğer herhangi bir c6 yazılımı kullanman yeterli.

nefrt

nefrt

Üye
ama ofw daha ii :) t9 açısından süper :)

karikaturizma

karikaturizma

Üye
    Konu Sahibi
ama ofw daha ii :) t9 açısından süper :)

aynen katılıyorum kardeşim. Hem de şarj süresi 2 kat fazla neredeyse. Şimdilik bir c6 yazılımı yükledim onu kullanıyorum, fakat ilerleyen zamanlarda tekrar dönüs yaparım OFW yazılımına. Iyi günler:)

nefrt

nefrt

Üye
*Easy Keylock
*BTSwitch
*AccelSwitch
*RAMblow
Bu uygulamalar hariç eklediğin bütün yazılımları kaldırmak istiyorum. Bu yazılımlar elinde varsa bna göndersende onları silip tekrar düzenleyip telefonuma yazılım atsam. OFW olsun sade olsun istiyorum. Çok beğendim ama şu sölediğim yazılılar hariç hepsini silmek istiyorum

Üst Alt