RealVista Desktop-Evolution

Sponsorlu Bağlantılar

Lacoste

Lacoste

Üye
paylaşım için thanks

Netsky™

Netsky™

Üye
sağol :oke:

av.AK

av.AK

Üye
5320de çalışır mı

ottoman94

ottoman94

Üye
benim telefonda yuklenmiyo n95 8gb yinede saol

LimePie

LimePie

Üye
N73 çalışırmı??

mrtxhan

Üye
emeğine sağlık harikasın

sefai77

sefai77

Üye
teşekkürler

usta52

usta52

Üye
çok güzel.paylaşm için teşekkrler

ersantaran

Üye
:@n80 için olacaktı
RealVista Desktop - Evolution (change your phone style into Windows Vista)

RealVista Desktop ile telefonunuzun gorunusunu Vista ya cevirebilirsiniz... Program la birlikte telefonun bir cok menusu uyumluluk gosteriyor... Bu sayede programdan cıkmadan telefonu cok rahat bir sekilde kullanabiliyorsunuz... Ayrıca programın menulerini numara tusları ile de kullanabiliyorsunuz... Menuler arasında dolasmak icin "7" - "9" tuslarını kullanabilir, menulerdeki uygulamaların sırasına gore de "1" - "2" - "3" - "4" tuslarını kullanabilirsiniz... "*" tusuna basıp ekran koruyucuyu devreye sokabilir, "#" tusu ile de tus kilidi ve programı kapatma ekranını acabilirsiniz. Sag Sol Asagi Yukari secim tuslarını da bir kac kısayol eklenmistir. Asagi secim tusu ile en cok kullandıgınız 5 programı listeleyebilirsiniz... Bunun icin yapmanız gereken, herhangi bir dosya yoneticisi programı ile (Or. X-Plore) E:/Other/RVD-Evolution klasorunun icindeki "apps.txt" dosyasını duzenlemek... Metin belgesinin icindeki App Name yazan yerleri programın ismi ile degistirmeniz yeterli...

Programı kullanabilmek icin telefonunuzda FlashLite 2.1 yada daha yuksek bir versiyonu olması gerekiyor... N95 yada N82 icin ekstra bir FlashLite Player yuklemenize gerek yoktur... Ayrıca hafıza kartı kullanmanız gerekmektedir.

RVDE 176x208:

RVDE 240x320:

(ç)alıntıdır:nargile:

[/quote]

full force

full force

Üye
program açılıyo ama menüdeki bazı programları açmıyo.Bi yardım.

muhtar4878

Üye
emeğe saygı ;) teşekkürler

kayalar3639852

Üye
bu programı nereye yüklüyor bu menüde gözükmüyor nasıl çalıştırıcaz bunu bilenler bi zahmet yardım etsin olmazmı

kanaryamustafa

kanaryamustafa

Üye
çok sağol güzel bi uygulama ellerine sağlık

rambo6868

Üye
kayalar3639852 kardeşim program hafıza kartına bi klasöre geliyo. dsya yönticiyle hafıza kartına gir orda görrsün.

bu arada menüye griyorum hç bişey açılmıo . bi yardm edin lütfn.

mustafa110110

mustafa110110

Üye
Teşekkürler Kardeş Eline Sağlık

Üst Alt