Real football 2013 oyuncu adları

Sponsorlu Bağlantılar

Gilzenam

Üye
Editörde

adler03

Üye
    Konu Sahibi
Peki,yapmam gereken nedir?

- - - Eklendi - - -

Yani güncelleme tamam mı?

Gilzenam

Üye
Senin internet paketin varsa güncellemeyi bi yap istersen

adler03

Üye
    Konu Sahibi
Ne yazık ki yok.

asımalan1

Üye
ya oyun linkı yok

AHKE

AHKE

Üye
al burdan indir

adler03

Üye
    Konu Sahibi
Classic kulüp takımları ve milli takımlardan oyuncuların doğru isimlerini isteklerinize göre verebilirim.

tazz2

tazz2

Üye
Fenerbahçe?

adler03

Üye
    Konu Sahibi
ilk sayfaya bak.

tazz2

tazz2

Üye
tamam sagol

adler03

Üye
    Konu Sahibi
Önemli değil!

adler03

Üye
    Konu Sahibi
HOLLANDA:
StekelenB=Stekelenburg, Weilimz=Willems, Mochiten=Mathijsen, Hitenkia=Heitinga, V D Wyir=Van Der Wiel, N.D Teuq=Nigel De Jong, V.Beunrl=V.Bommel, SneijdeR=Sneijder, V.Parsio=Van Persie, Hnentunar=Huntelaar, Ruddun=Robben, Vulnu=Vorm, L.D Teuq=Luuk De Jong, Bannu=Bouma, Burlruz=Boulahrouz, Keite=Kuyt, V D Vuul=Van Der Vaart, Aofirui=Afellay, Clur=Krul, Seurrz=Schaars, Nirxingh=Narsingh, Stmunan=Strootman, Vrour=Vlaar

adler03

Üye
    Konu Sahibi
ÇEK CUMHURIYETİ:
Chak=Cech, Rootuorui=Rajtoral, Kodlac=Kadlec, Sewuc=Sivok, Sailaxi=Selassie, Jairocec=Jiracek, Rzikviy=Rosicky, PlasiL=Plasil, Raizage=Rezek, Brluz=Baros, Peizuola=Petrzela, Sochi=Suchy, Pidi=Pilar, Dirga=Darida, Hoanlc=Hubnik, Kura=Kolar, Nisaid=Necid, Donru=Drobny, Luska=Lastuvka, Lebgersgi=Limbersky, Hopsqmen=Hubschmann, Lrfrte=Lafata, Picheid=Pekhart

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
Yalnız bir şey söylemek istiyorum Real Football 2013'te Fenerbahçe ve Galatasaray yok ki? Yoksa ben mi bulamadım? 10 dakikadır oyundaki tüm ligleri geziyorum hala bulamadım. Takımın adı da mı değişik yoksa? Oyunum -240x320 dokunmatik-

adler03

Üye
    Konu Sahibi
Others Club bölümüne bakacaksın.İstanbul adında iki takım var.Biri FB,diğeri GS oluyor.

- - - Eklendi - - -

Ayrıca Real Soccer 2012 takım
adları konusuna bak.Bütün takımların doğru adlarını orada bulacaksın.

can-izm

Üye
real fotball 2013 de other clubs ligin de twente varmı

- - - Eklendi - - -

yada herhangi bir lig de

- - - Eklendi - - -

almanya ligin deki freiburg takımının doğru oyuncu isimleri lazım

adler03

Üye
    Konu Sahibi
Freiburg için sayfa 7'ye bak.Twente takımı yok.Others Club içinde Psv ile Ajax takımları var.

can-izm

Üye
fenerbahçe de zefois i stoch olarak deştirdikten sonra slovak yada stoch olarak değişiyor ama stoch nun saç rengi sarı değil stoch orjinalmi

adler03

Üye
    Konu Sahibi
Slovakya'da olduğu için orjinal zaten.Saç ve ten renkleri bazı futbolcularda gerçekçi değil.Örneğin Fenerbahçe'de Volkan,Gs'de Baros siyahi görünüyor.Bu da Rf 13'ün hatalarından biri.

can-izm

Üye
hollanda ve çek cumhuriyeti bu iki takımın gerçek oyuncu isimlerini yazmışsın türkiye yazarmısın

Üst Alt