Faturasız Bimcell sahur 10 GB kampanyası


yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ramazan gelmesiyle operatörler kampanya duyurmaya devam ediyor vodafondan sonra bimcell de sahurda geçerli 10 GB kampanyası duyurdu ramazan boyunca 25 tl ve üzerinde tl yükleyen aboneler yararlanabilir sahurda 02.00 06.00 saatleri arasında geçerli 10 GB hediye SAHUR2020 5555 e sms göndererek yararlanabilirsiniz
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş, sinan yüksel ve TheNightMare.
sinan yüksel

sinan yüksel

Üye
Güzel kampanya ama daha da güzel olabilirdi...
Sahur yerine Ramazan kampanyası olsaydıda tüm Ramazan boyunca saat kısıtlaması olmasaydı ne kaybederdiniz ?

Ayrıca kilit bir soru daha var; normal internet paketimiz varsa, gece saat 2 den 6 ya Sahur hediyesinden mi gidecek ? Normal paketten mi ?

Yinede teşekkürler (h)
 
yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Gece 2 6 arası sahur internet paketinden gider diğer saatler paketten düşer
 

Benzer KonularMaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt