Proqram özellikleri dijital imzalar kaldırma

Sponsorlu Bağlantılar

goldmobile

goldmobile

Üye
    Konu Sahibi
Proqram özellikleri dijital imzalar kaldırma
iyi günler arkadaşlar benim yardımınıza ihdiyacım var bende bir proqram var HP sitesinden indirdiğim için proqramın dijital imzası Hewelt-Packard şırketıne aıt oluğundan başqa bılgisayara yükleyemiyorum bu sorunu aradan kaldırmam için proqramın dıjıtalimzasnı kaldırmam lazım ama hangi proqramla ve nasıl yapa bilirim bilmiyorum yardımlarınız için teşekgürler şimdien

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Dijital imza zorlamasını kapatmak
(Windows +R Kısayol) Başlat / Çalıştır’a giriş yapın
Çalıştır’a cmd yazarak komut satırını açalım
Komut penceresine bcdedit.exe -set loadoptions DDISABLE_INTEGRITY_CHECKS yazarak Enter’a basın.
“İşlem başarıyla tamamlandı” uyarısını gördüyseniz işlem tamamlanmıştır. Bilgisayarınızı yeniden başlatarak driver yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Windows xp , Windows 7 ve Windows 8 32 ve 64 bit işletim sistemlerinde yukardaki yöntemi uygulayarak dijital imza korumasını kaldırabilirsiniz. Korumayı tekrar aktif hale getirmek istiyorsa

• Beğen
Tepkiler: goldmobile
goldmobile

goldmobile

Üye
    Konu Sahibi
Dijital imza zorlamasını kapatmak
(Windows +R Kısayol) Başlat / Çalıştır’a giriş yapın
Çalıştır’a cmd yazarak komut satırını açalım
Komut penceresine bcdedit.exe -set loadoptions DDISABLE_INTEGRITY_CHECKS yazarak Enter’a basın.
“İşlem başarıyla tamamlandı” uyarısını gördüyseniz işlem tamamlanmıştır. Bilgisayarınızı yeniden başlatarak driver yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Windows xp , Windows 7 ve Windows 8 32 ve 64 bit işletim sistemlerinde yukardaki yöntemi uygulayarak dijital imza korumasını kaldırabilirsiniz. Korumayı tekrar aktif hale getirmek istiyorsa[ bcdedit.exe -set loadoptions DDISABLE_INTEGRITY_CHECKS yazıp entere bastığımda erişim engellendi yazıyor

Üst Alt