Elektronik İlginç Doğum Günü Hediyeleri

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

asisedef06

Üye
    Konu Sahibi
Elektronik İlginç Doğum Günü Hediyeleri
Minigorilla


Notebookunuzun ve ipadinizin şarjının bitmesi artık hayal olacak

PowerTraveller'ın en yüksek teknoloji ile tasarladığı Minigorilla şarj cihazı Netbookunuzu ve ipadinizi saatlerce kullanabilmeniz için tasarlanmış taşınabilir ve müthiş tasarımlı bir şarj cihazıdır. Minigorilla şarj cihazıyla USB ile beslenen cihazları, telefonları ve kameraları rahatlıkla şarj edebileceksiniz! Artık şarjınızın bitmesi hayal olacak...

Jackpot Slots - iphone Jack pot Slotu


iphone nunuzu bir jackpot a çevirmek çok kolay

Jackpot oynamak için artık Kıbrıs'a Lasvegas'a ya da başka bir ülkeye gitmenize gerek yok! Jackpot Slots ile iPhone ya da iPod Touch'nızı bir casino nun slot makinesine çevirmek çok kolay. Şimdiye kadarki en heyecanlı jackpot oyununu oynamaya var mısınız?

Spy Camera Pen ? Gizli Kameralı Casus Kalem


James Bond filmlerinden fırlayan gizli kameralı harika kalem

Çalışır bir kalem olarak kılık değiştirmiş bu minyatür video kamera, casusluk yapmak için mükemmel bir araç olacak! Önünüzdeki her şeyi göstermesi için vücudunuzda gizlenmiş bir casus kamerası isterseniz bu Casus Kalemini gömlek cebinize koymaktan daha kolay ve gizli bir şey olamaz. Bu kalem ile artık herşey ayyuka çıkacak!

PowerMonkey Classic


Telefonunuzun artık acil bir yedek şarjı olacak

Konuşmanızın tam en can alıcı noktasında şarjınızın bitmesi derdi tarih oluyor çünkü artık PowerMonkey Classic var! PowerMonkey classic yüzlerce modele uyumlu olmasını sağlayan uçları sayesinde telefonlarınız ve dijital fotoğraf makinalarınız için her an yardıma hazır bir acil durum yedek bataryası olarak kahramanınız olacak.

My Amp Mp3 Speaker


Her yerde iyi müzik dinleyin

Bu rock amp şeklinde dizayn edilmiş minyatür ve taşınabilir mp3 speaker ile her yerde harika şekilde müzik dinlemenin keyfini yaşayın. Bass, tiz ve ses olmak üzere 3 farklı şekilde müzik sesini ayarlayabileceğiniz bu mp3 çalar kristal saflığında müzik dinleme imkanı sunuyor. USB kablosu ya da pil ile güç alan My amp mp3 speaker ile ister evde, ister dışarıda iyi müzik dinlemek ve parti yapmak mümkün!

GÜNEŞ ENERJİLİ SIRT ÇANTASI


Bir sırt çantasının gelebileceği son nokta!

Üzerindeki panel sayesinde güneş enerjisini depolayarak cep telefonu, MP3 Player, CD Player, IPod gibi cihazları şarj edebilen çevreci sırt çantası...

Giant Piano Keyboard ? Dev Yer Piyanosu


İlham artık ayak parmaklarınızın ucunda!

Bu dahice tasarlanan piyano klavyesi, müzik yapmanın eğlenceli bir yoludur. Onu yere koyun ve melodiyi ayaklarınızla bulun. Piyano, Saksafon, Viyolin, Akordiyon, Trompet, Arp, Ksilofon ve gitar olmak üzere yedi farklı müzik aleti ayarı bulunan bu dev piyano ile performanslarınızı ve bestelerinizi kaydedip sonra yeniden dinleyebilirsiniz.

Powertraveller PowerMonkey Extreme


Bataryanızın bitmesi derdine son, güç sizde artık!

Olur olmaz yerlerde bitip sizi zor duruma sokan cep telefonu ve ipad bataryaları derdinden kurtulmak mı istiyorsunuz? PowerTraveller'ın suya ve darbeye dayanıklı olarak ürettiği PowerMonkey Extreme ile artık telefon ya da tabletinizin pilinin bitmesi derdi tarihe karışacak!

Mini Saturday Night Speaker - Mini Cumartesi Gecesi Hoparlörü


Anahtarlık olarak da kullanılabilen minik alemci hoparlör

Mini Saturday Night Speaker ile kulaklığınızı paylaşma derdi olmadan bangır bangır müzik dinlemenin tadına varın! Anahtarlık olarak da kullanılabilen Mini Cumartesi Gecesi Hoparlörü?nü telefonunuza, bilgisayarınıza veya müzik çalarınıza bağlayarak zaman ve mekan kısıtlaması olmadan adeta bir parti havası yaratabilirsiniz.

DigiFrame Digital Fridge Magnet


Yüklediğiniz resimlerin gösterisini yapan dijital buzdolabı magneti

Buzdolabının üzerini en sevdiğiniz resimlerle kaplamak herkesin bildiği bir klasik ama artık 21. Yüzyıldayız! Gelişen teknolojiye ayak uydurmanızın zamanı geldi. Buzdolabın aldığı kadar resim yerine DigiFrame çerçeve ile 66 adet en sevdiğiniz resmin tümünü buzdolabınızda resim gösterisi ile sergilemeniz mümkün.

Choco Mouse - Çikolata Fare


En nefis görünüşlü fare

Daha gördüğünüz anda ağzınızı sulandıran bu Çikolata Fare ile elinizin altında her zaman çok lezzetli bir fare bulunduracaksınız. Choco Mouse un leziz görünüşüyle ağzınızı sulandıracağı kesin, ama sakın onu yemeye kalkmayın!

Video Memo


Mesajınızı artık herkes görecek

Ailenizdekilerin bu akıllı video buzdolabı mıknatısı ile mesajınızı aldıklarından emin olun. İçine monte edilmiş video kamerası, 1.4' LCD ekranı ve hoperlörü sayesinde 30 saniyeye kadar video kaydı yapabilirsiniz. İçinde mesaj varken LED ışık yanar böylece mesajınızı kimse görmezden gelemeyecek.

Rocket Alarm Clock - Roket Alarm Saat


Uyandırmak için roket fırlatmak da artık mümkün

Rocket Alarm Clock ile uykusu en ağırlar bile kolayca uyanacak! Alarm saati gelince rocekt fırlatan bu müthiş Roket Alarm Saat ile bir daha ne işe ne derse asla geç kalmayacaksınız!

Plasma Belt Clip


Sese duyarlı plasma efektleri veren müthiş klips

Sesin ritmine göre duyarlı olan bu plasma klipsi ile tüm partilerin ya da barların en dikkat çekeni siz olacaksınız. Kemerinizden şapkanıza, şapkanızdan giysinize kadar istediğiniz her yere takabileceğiniz bu klips müziğin ritmine göre plasma efektleri yaratarak inanılmaz bir görüntü oluşturacak!

USB VAZO HOPARLÖR


Surrounder ses kalitesindeki ilk bilgisayar hoparlörü!

Tüm Boynq ürünlerinin anası, satranç tahtasının kraliçesi, bizim en çok gurur duyduğumuz vazo. Vazo projesi teknik bir fikirle basladı ki kendisi kullanıcıya USB güç çözümü ile beraber Acoustic Lens ile sesin yönünü degistirerek Surrounder ses sistemi kalitesi yaratan ilk bilgisayar hoparlörüdür. Bununla beraber USB Vazo Hoparlörün ilk iki senesindeki başarısının arkasındaki temel faktör bu inanılmaz teknik yenilik değildir. Şekli, stili ve verdiği his, dizayni ve tüm dünyaya dizaynın bir hoparlörden bahsedilse bile ne kadar önemli olduğunu göstermesidir.

Vibration Speaker - Titreşimli hoparlör


Müziğinizi herkese her yerde dinletmeye hazır olun

Gittiğiniz her yerde bu cepte taşınabilen hoparlörlerle müziğin sesini açmak artık çok zevkli! Tek yapmanız gereken bu teknoloji harikası mini hoparlörü mp3 çalarınıza bağlamak ve istediğiniz bir yüzeye bu hoparlörü yapıştırmak!

Snake Scope - Yılan Teleskop Kamera


Yılan kamera ile en görünmez yerlerdeki şeyleri görün

Snake Scope ile uzanamayacağınız ya da göremeyeceğiniz yer kalmayacak! Yılan şeklinde dolanarak en ufak deliklere bile girebilen bu Yılan Teleskop Kamera ile her yere girip istediğinizi görebileceksiniz.

Video Sunglasses ? Video Kaydeden Ajan Gözlüğü


Video kaydeden bu gözlük ile artık hiçbir şey gözünüzden kaçmayacak!

Mp3 ve görüntü kaydeden bu güneş gözlükleri güzel bir moda, müzik ve casusluk aksesuarıdır. İster müziksever olun, ister casus, ister havalı biri olun (ya da hepsi olun) bu Mp3 çalan ve görüntü kaydeden güneş gözlüğü, hiç şüphesiz ilk terchiniz olacak!

SPEAKER SIRT ÇANTASI


<div>Hoparl&ouml;rl&uuml; sırt &ccedil;antası</div>

<div>Bu şirin sırt &ccedil;antası, istediğiniz zaman MP3 player, radyo veya cep telefonunuzu bağlayabileceğiniz, &uuml;zerindeki 2 k&uuml;&ccedil;&uuml;k hoparl&ouml;r&uuml; ile ilgi &ccedil;ekiyor...</div>

Sci Fi Watch ? Bilim Kurgu Kol Saati


Bileklik görünümündeki dijital rakamlı üstün teknolojili kol saati

Sizi adeta geleceğe götürecek olan Bilim Kurgu Kol Saati retro rakamlarıyla tarzınıza tarz katıyor! Yandaki tuşuna basmadığınız sürece harika bir bileklik görünümünde olan Sci Fi Watch?u büyük bir zevkle kıyafetlerinizle kombinleyeceksiniz!

Polaroid PoGo Instant Photo Printer


Gönder, Bas, Paylaş... Üstelik Kartuş yok! Mürekkep yok!

Cep telefonunuzdan ya da fotoğraf makinanızdan çektiğiniz binlerce fotoğrafın hiçbirini bastıramamaktan mı şikayetçisiniz? O kadar fotoğraf çektiğiniz halde hepsi dijital ortamda olduğu halde evinizin hiçbir yerinde çerçeve içinde durmuyor mu? Polaroid PoGo Printer ile artık fotoğraflarınızı basmak çok kolay!

Bubble Wrap Keychain - Baloncuk Patlatma Anahtarlığı


Artık her zaman baloncukları patlatabileceksiniz!

Hayatta yapmaktan vazgeçemediğimiz, kendimizi durduramadığımız şeyler vardır. Bunların en durdurulamayanlarından biri de baloncuklu paketlerdeki baloncukları patlatmak! Bubble Wrap Keychain yani Paket Baloncuk Anahtarlığı ile bu zevki her zaman yanınızda taşımak artık çok kolay.

FLPR Universal Remote Control


iPhone, iPad, iPod Touch'ı uzaktan kumanda yapan harika cihaz

Artık evinizdeki sayısı 5-10 a yaklaşan tüm uzaktan kumandalardan kurtulup, hepsinin yönetimini iPhone?nunuzdan yapmaya hazır mısınız? Yapabileceğiniz tüm işlemleri tek bir kumanda üzerinden yapmanızı sağlayan FLPR Universal Remote Control huzurlarınızda...

USB PANİK BUTONU


Tehlike, tehlike, basıldık!

Bakmamanız gereken şeylere bakıp girmemeniz gereken sitelerde mi geziniyorsunuz? Birileri sizi basmak için bir anda etrafınızda mı belirdi? Tüm o konsantre olduğunuz sayfaları farenizin tıklamalarıyla kapatamayacağınızdan rezil olmak artık kaçınılmaz mı? Hiç merak etmeyin artık USB Panik Düğmesi imdadınıza koşuyor!

Light Up Bookend Set ? Işıklı Adam Kitap Tutucular


Işıl ışıl adam şeklindeki harika kitap tutucular

Evinizin veya ofisinizin vazgeçilemeyen elemanlarından biri olacak Işıklı Kitap Tutucular en dağınık masaları toparlamayı bile göze alıyor! Light Up Bookend Set kütüphanenizi kendi ışığıyla aydınlatırken, iki kuvvetli elemanımız var gücüyle kitaplarınızı tutmak için canla başla çalışıyor!

USB Humping Dog


Şirin ve ?az terbiyeli? usb köpek

USB denilince aklınıza hep sıkıcı excel raporlarının ya da onlarca word dökümanının olduğu klasik usbler geliyor. USB Humping Dog ile bu düşünceniz tamamen değişecek, onu bilgisayarınızın usb girişine takmanızdan itibaren çalışmaya başlayacak ve kendinizi gülmekten alamayacaksınız.

Taraftar Megafonu


Bu megafon ile takımınızın 12. oyuncusu siz olacaksınız

Harika futbol taraftarı megafonuyla kalabalıkta sesinizi duyurun. Bu yüksek sesli taşınabilir megafonla takımınızı zafer için destekleyin. Bütün bu bağırış çağırış içinde sesiniz gitmeye başlarsa içindeki otomatik olarak yüklenmiş "ole ole" şarkısını kullanarak takımı daha da çok desteklemeye devam edebilirsiniz.

Optimistic Office Clock ? İyimser Ofis Saati


Üzerinde sadece 5-6 rakamı bulunan en motive edici duvar saati

Sıkıcı ofis saatlerinizi çekilir hale getiren ve yalnızca eve dönüş saatleriniz olan 5 ve 6 rakamını gösteren İyimser Ofis Saatini çalışma masanızdan ayıramayacaksınız! Eve dönmek için can atan; ancak ?Dakikalar geçmek bilmiyor? diyen çalışanlar için Optimistic Office Clock harika bir hediye fikri olabilir.

Şeşbeş Duvar Saati


<div>G&ouml;zleriyle saati g&ouml;steren şaşkın saatler</div>

<div>Duvarlarınızı s&uuml;slemeye aday en ilgi &ccedil;ekici, komik ve g&ouml;renleri hayran bırakacak aynı zamanda şoka sokacak Şeşbeş Duvar Saatleri sizlerle! G&ouml;zlerinden biriyle saati, diğeriyle dakikayı g&ouml;steren bu şaşı saatler ile saate bakmak artık &ccedil;ok keyifli olacak. Bırakın t&uuml;m o klasik saatleri, artık Şeşbeş saatler var!</div>

Build Your Own Robot Arm - Kumandalı Robot Kolu


Keni kendinize yapabileceğiniz kumandalı robot kolu

Kendi devasa savaş robotu giysinizi planlamaya başlamadan ya da odanızı toplayacak, sizin adınıza temizlik yapacak teknolojik bir ev yardımcısı yaratmadan önce, bazı temel bilgileri öğrenmek iyi bir fikir olabilir. Kendi Robot Kolunu Kendin Yap Seti başlangıç için mükemmel bir noktadır. Kendi robot kolunuzu kendiniz yapın!

AYICIK LAMBA


O bir ayıcık, o bir lamba, hayır o bir Ayıcık Lamba!

Bazılarımız odalarında oyuncak bebeklerinden ayrılamazlar. Yaşlar ilerlese de bu böyledir ve değişmez. Suck UK'in tasarımcıları aydınlatmayla bildiğimiz ayıcığı bir araya getirmişler ve ortaya bu sevimlilik çıkmış.

AKVARYUM ÇÖP TORBALARI


Sokaktaki pis çöp torbalarını birer akvaryuma çevirmeye ne dersiniz?

Çöple uğraşmayı ve çöp atmayı kimsenin sevdiği söylenemez hatta bu iş için para alan çöpçüler dahil. Biz bu durumu değiştirmek için bir adım atıyoruz ve size Akvaryum Balığı Çöp Torbasını sunuyoruz. Amacımız çöp torbanıza baktığınızda sizi gülümsetebilmek. Hem bu sayede sokağınızda renk katabilirsiniz.

Spooky Skull USB Hayalet Kafatası


İzinsiz ziyaretçilerin ödünü patlatacak hayalet kafatası

Ne kadar önlem alırsak alalım bazılarının masalarımızı karıştırmalarına engel olamıyoruz. Bu hayalet kafatası ile masanızın yanına izinsiz gelen ?masa karıştırıcılarınının? çığlık atarak ödünü kopartacak hayalet kafatası ile artık masalarınız güven altında!

The Doggy Bank - Köpek kumbara


Mama yer gibi parayı kumbaraya atan köpek

Bozuk paranızı koyacak yer bulamıyorsanız The Doggy Bank tam size göre! Karnı çok acıkan bu Kumbara Köpek?in mama tasına bozuk paranızı yerleştirin ve sevmli köpeğin parayı midesine indirmesini izleyin!

Mp3 Sunglasses - Mp3 Güneş Gözlüğü


Güneş gözlüğünüzden müzik dinlemek artık hayal değil

Bu MP3 çalarlı güneşgözlüğüyle egzersiz ya da spor yaparken, güneşte keyif çatarken en sevdiğiniz şarkıları dinleyebilirsiniz. Mükemmel bir ses kalitesine ve pil ömrüne sahip olan bu gözlük size koşarken, bisiklet kullanırken, tırmanırken ya da diğer her türlü aktivitenizde kablolar olmadan keyifle müzik dinlemenizi sağlayacak.

Parrot AR. Drone


iphone, ipad ve ipod touch ile kontrol edilebilinen 4 pervaneli gerçek üstü helikopter

Parrot AR.Drone ile gerçekliğin ötesine geçeceksiniz. Parrot AR. Drone gerçekliği zenginleştirilmiş uçuş deneyimi ile aklınızı başınızdan alacak! Parrot AR.Drone ile sanal ayrıntılarla zenginleştirilen gerçeklikte benzersiz bir uçuş deneyimini sizi bekliyor!. Gerçek ve sanal dünyanın bir araya geldiği bu müthiş dünyada, türünün tek örneği 4 pervaneli helikopterin pilotu olmaya hazır mısınız?

Gimme Tunes Speaker - Topuklu Hoparlör


Bu hoparlörler kadar şık ve havalısını hiç görmediniz

USB kablosuyla enerjisini bilgisayarınızdan alır... Gelen ek kabloyla da bilgisayar veya mp3 çalarlarınıza bağlayarak müzik dinlemeye başlayabilirsiniz.

Talking Cat Alarm Clock - Konuşan Kedi Alarm Saati


Hem konuşan hem uyandıran sevimli kedi alarm saat

Sabahları sizi sevimli bir kedinin şarkılarla uyandırmasını bunun yanında size saati ve sıcaklık derecesini konuşarak söylemesini istiyorsanız Talking Cat Alarm Clock tam size göre. Konuşan Kedi Alarm Saat ile sabahları eğlenceli müziklerle kalkmanın keyfini yaşayın.

X-mini II Dual Cylinder Speaker - Dual Silindirik Mini Hoparlör


Boyutun çok ötesinde sese hazır olun

Müziğin paylaştıkça artan bir keyif olduğu gerçeğini düşündükçe, kulaklıkların veya dahili hoparlörlerin kapasiteleri maalesef kimseye yetmiyor. Çok beğendiğiniz bir şarkıyı sevdiğinizle ya da ofisteki tüm arkadaşlarınızla paylaşmak istediğinizde kulaklığın tekini uzatma zahmeti Dual Speaker ile tarihe karışıyor. Dual Speaker?ın patenli açılabilir vakumları sub-woofer (Bass Xpansion System) özelliği gösterirken, aynı zamanda fiziksel boyut kapasitesinin 10 katı kadar ses ve bas üretiyor. Onunla müzik keyfi doruklara ulaşacak! Hem de 2 li özel paketi ile karşınızda!

Mini MicroScope ? Mini iphone Mikroskobu


Iphone mikroskobu ile detayları keşfedin

Canınızın istediği zaman her şeyi en yakından incelemeye ne dersiniz? Mini Iphone Mikroskobu (Mini Micro Scope) ile en ince detaylar artık gözümüzün görebileceği büyüklüğe gelecek, en ufak nesneler devasa boyutlara ulaşabilecek. Cepte taşınabilme ve 60x zoom özelliği bulunan bu Mini Iphone Mikroskobu ile iphone 4?nüz adeta bir laboratuar mikroskobuna dönüşecek!

Powergorilla


Laptoplarınızın acil şarjı artık hep yanınızda olsun

Tüm o zavallı ve işe yaramayan şarj aletleri ile aciz yedek bataryaları bir kenara atın çünkü artık karşınızda en yüksek teknoloji ile üretilmiş Powergorilla var! Powergorilla ile laptop gibi kocaman cihazlarınızı bile şarj edebileceksiniz üstelik birçok farklı uç ile birçok farklı marka ve cihaza uyumlu müthiş Powergorilla hayatınızı baştan sona değiştirecek.

LAZER MAKAS


Lazeriyle size düzgün kesmeniz için yol gösteren makas

Siz de bizim gibi resim ve elişi derslerinde makasla düzgün kesemeyen ezik öğrencilerden miydiniz? Kağıdı katlayıp, kalemle düz çizgi çektiğiniz halde düz kesemiyor muydunuz? Muhahaha işte artık sizinle o zamanlar dalga geçen arkadaşlarınızdan öç almanın zamanı geldi!

Robot Flash Drive ? Robot USB Bellek


Artık her istediğinizde dosyalarınızı kaydedecek bir robotunuz olacak

Bu şirin robot usbler ile 2 GB lık tüm dosyalarınızı kaydedebilirsiniz. Bilgisayarınızın usb girişine takılı iken gözleri yanan bu robot usbler isteğinize göre üzgün, korkmuş, mutlu gibi farklı mod ve renklerde sizlerle. Tek yapmanız gereken ayaklarını çıkartıp pc nize bağlamak, o sizin için tüm dosyalarınızı güvenle kaydedecek.

Shake n Wake Silent Alarm Clock ? Titreşimli Alarm Saat


Yataktan sıçratmadan uyandıran titreşimli sessiz saat sizlerle

Siz de o iğrenç sesli alarm saatinizin sesinden bıktınız mı? Alarm sesini duyar duymaz içinizde o sese karşı bir nefret mi oluşuyor? Alarmınız yüzünden ev arkadaşlarınızı uyandırmaktan utanmaya mı başladınız? Artık gürültüsüz şekilde titreşimle sizi uyandıracak müthiş saat karşınızda! 1 adet AAA pil ile çalışmaktadır.

Pixel Mouse - Piksel Fare


Bilgisayarınızdan fırlayıp gelmiş gibi duran harika fare

Bilgisayarınızın ekranın içinden fırlayıp çıkmış gibi duran bu Pixel Mouse ile gerçekten de monitörde hareket eden el sizin elinizmiş gibi hissedeceksiniz. Piksel Fare görmeye alışkın olduğumuz Windows el ikonu ile aynı şekilde sadece boyu biraz(!) daha büyük, hepsi o kadar...

EQUALIZER T-SHIRT


Herkes üzerindeki demode t-shirtleri çıkarsın artık!

Herkes üzerindeki demode t-shirt'leri çıkarsın bakalım. Çıkar, çıkar çıkar hadii! İşte size bu yılın moda t-shirt'ü: T-Equalizer. Kısaca üzerinde sese duyarlı bir equalizer olan bu şık t-shirt sizi bir müzik setine dönüştürüyor. Emin olun tüm gözler üzerinizde olacak.

LiveRider Cycling - iPhone Bisiklet Data Seti


Bisiklet binerken hızınızı, rotanızı ve performansınızı gösteren set

Artık kuru kuruya bisiklet binmeye son! LiveRider Cycling ile bisiklet sürerken bir yandan da hızınızı, rotanızı hatta ve hatta sürüş performansınızı görerek bisiklet binmeyi mükemmel hale getirebileceksiniz. iPhone ve iPod Touch için geliştirilmiş ilk kablosuz bilgisayarlı bisiklet sürüş kiti olan LiveRider Cycling ile performansızı görerek kendinize yeni hedefler belirlemek artık çok kolay.

Startmonkey 200


Akünüzün bitmesi derdine son

Sabah erken kalkıp işe yetişme telaşı yaşarken aracınızın aküsünün bitmiş olması en kabus şeylerden biri olabilir. Startmonkey 200 ile artık akünüzün bitmesini dert etmenize gerek yok! Akünüzü anında şarj edecek dünyanın en küçük jump-start cihazı Startmonkey 200 her akünüz bittiğinde yardımınıza koşacak.

Eyes Clock - Şaşı Saat


<div>Saati g&ouml;zleriyle g&ouml;steren şirin şaşı saat</div>

<div>Her zaman dakik olacaksınız diye bir şey yok. Bazen işleri oluruna bırakmak aceleye getirmemek lazım. İşte bunun i&ccedil;in bir Şaşı saat işinizi g&ouml;recektir. Bu şaşı bakan g&ouml;zler aslında size g&ouml;zleriyle saatin ka&ccedil; olduğunu s&ouml;yl&uuml;yor. Sol g&ouml;z&uuml; saati, sağ g&ouml;z&uuml; dakikayı g&ouml;steren şaşı saat belki &ccedil;ok dakik değil ama ortamınıza renk ve neşe getireceği kesin.</div>

Tunes for Two ? Kalp Kulaklık Ayırıcısı


Müziğinizi paylaşarak aşkınızı pekiştirin

Aşk ve sevgi paylaşmak demektir ama öyle kuru kuruya paylaşmak olmaz. Gerçek aşka ulaşmak için herşeyi paylaşmanız gerek, hatta dinlediğiniz müziği bile. Bu kalp şeklindeki kulaklık ayırıcılar ile bir mp3 playera iki kulaklık bağlayarak hem aşkınızı ve sevginizi pekiştirin hem de dinleme sırası kimde kavgalarına son verin.

Swing Clock ? Oynak Saat


Sadece tokmağı değil kendisi oynayan büyüleyici saat

Dedelerimin evinde tokmağı hareket eden eski klasik saatleri hatırlarsınız. Tokmağı her saniyede sağa ve sola hareket edip durur. Bunun neresi ilginç demeyin. Teknoloji ve tasarımın gelişmesiyle dizayn edilen bu harika saatin tokmağı değil kendisi bir sağa bir sola doğru oynuyor. Bakanları hipnotize eden bu oynak saate sürekli bakmaktan kendinizi alamayacaksınız!

USB Secret Diary Gizli Günlük


Şifresiyle giriş yapılabilen usbli ve özel yazılımlı 21. yüzyılın harika günlüğü

İnsanların günlüğünüze ne yazdığınızı merak etmeleri yüzünden bir türlü günlük yazmaya cesaret edemiyor musunuz? Bu şifreyle giriş yapılabilen Gizli Günlük ile sizden başka kimsenin yazdıklarınızı okuması mümkün değil. Üstelik bu günlüğe resimleri yapıştırabilir, rüya yorumu yaptırıp, çizim yapabilirsiniz.

USB Webmail Notifier - USB Email Bildirici


Emailiniz geldiğinde sizi uyaran USB haber verici

Bazen bir emaili görmemek ya da geç görmek çok pahalıya mal olabilir. Emailiniz gelir gelmez sizi uyaran bu USB Email Bildirici ile içiniz rahat olacak. Email geldiğinde yanıp sönerek size haber veren bu müthiş cihaz ile email beklerken pc başında takılıp kalmanıza gerek yok, bırakın yanıp sönerek o size haber versin.

Portable Hand Shock - Avuç İçi El Şoku


El sıkışırken şok veren avuç içi şoku

Portable Hand Shock ile sizinle el sıkışanlar sizi bir daha hiç unutamayacak! Sizinle el sıkışmaya kimse cesaret edemeyecek! Avuç İçi El Şoku ile herkesi tedirgin edip çok eğleneceğinizi garanti ediyoruz.

MotorMonkey


Arabanızdayken telefon şarjınız artık hiç bitmeyecek

Dünyanın en kompakt ve şık Araç içi şarj cihazı Motormonkey'i size sunmaktan gurur duyuyoruz! Uzun araba yolculuklarında bile telefonunuzun ve müzik çalarlarınızın şarjı artık hiç bitmeyecek!

Digital Negative Scanner - Dijital Negatif Tarayıcı


Eski negatif ya da slaytları bu mükemmel tarayıcı ile dijitalleştirin!

Dijital film tarayıcısı sayesinde en güzel hatıralarınızın olduğu 35 mm'lik slayt ya da negatifleri kolayca modern dijital imaj dosyalarına dönüştürebilirsiniz. Bu inanılmaz tarayıcı eski film ve slaytları yüksek çözünürlükte tarayarak güncelleştirir ve onları jpeg veya başka istediğiniz dijital formatlarda dönüştürür, size de mazideki güzel anıları dijital ortamda keyifle anmak kalır.

Rotating Speaker - Dönebilen Hoparlör


90° dönebilen müthiş hoparlör

Rotating Speaker ile müzik keyfinizi doruklara taşımanın zamanı geldi! iPhone, iPod, mp3 çalar ve mobil cihazlar için tasarlanmış müthiş bir hoparlör olan Rotating Speaker, döndürülebilen müthiş tasarımı sayesinde size hem müziğin hem de videolarınızın keyfini çıkarma fırsatı sunuyor. Evinizde ya da ofisinizde bu sıradışı dönebilen hoparlörü gören herkesin başı dönecek!

Pac-Man Wall Clock - Pacman Duvar Saati


Pacman şeklinde sarı-siyah duvar saati

80?lerin vazgeçilmez oyunu olan Pacman, artık duvar saati versiyonuyla karşınızda! Şirin mi şirin sarı siyah gövdesiyle retro tarzından ödün vermeyen Pac-Man Wall Clock - Pacman Duvar Saati evinizi veya ofisinizi süslemek için bütün enerjisiyle sizleri bekliyor!

Ole! Ole! Bottle Opener ? Oley Kapak Açacağı


Her kapak açtığınızda oley oley diye bağıran açacak

İddiaya giriyoruz şimdiye kadar bu kadar coşkulu bir kapak açacağı görmemişsinizdir! Her kapak açtığınızda oley oley diye bağırarak sizi gaza getiren bu kapak açacağı ile kendinize hakim olamayacak, içtikçe içesiniz gelecek. Bu gaza getiren coşkulu kapak açacağı ile tüm şişelerin korkulu rüyası olacaksınız!

Solargorilla


Güneşten her yerde enerji elde edin

Solargorilla ile güneşi bir priz gibi kullanmak artık mümkün! Solargorilla ile ister evinizde, ister Afrika çöllerine çıktığnız safaride, ister bir dağın zirvesinde isterseniz de arabanızda güneşten enerji elde edip cihazlarınızı kolaylıkla şarj edebileceksiniz. Solargorilla; dizüstü bilgisayarınızı, cep telefonunuzu, iPodunuzu ve diğer tüm elektronik cihazlarınızı güneşten şarj edebileceğiniz, yanınızdan ayırmak bile istemeyeceğiniz yenilenebilir bir enerji kaynağıdır.
 


Astrosman

Astrosman

Üye
:tşk: gerçekten super ürünler.. Hangi sitede satılıyor bunlar :hmmm
 
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Konu uzunmuş bitiremedim (A)
 
SHS

SHS

Üye
ooo nerdesin sen ne zamandır? yeni ürünler gelmiş:ehe
 
Bluetoooth

Bluetoooth

Üye
:tşk: al demesi güzelde bunlar çok pahalıdır :D
 
55_BeRKaN_55

55_BeRKaN_55

Üye
güzelmiş:oke:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...


Üst Alt