Problem nerede? Artık gerçekten sıkıldım :(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

candost38tr

candost38tr

Üye
telefona wıfı koymayı unutmuslarmı desem yoksa wıfı dugmesımı kapalı desem yok yok en iyisi kaldır çöpe at gıtsı

aleranol

aleranol

Üye
akadaşım sen belleyi tekrat yüklemişim diyorsunda o dediğin sadece flaşla olur. Rompatcherin patchelri açık kaldığı sürece sorun olacaktır onları kapat autodan çıkar fe daha önce dediklerimi yap başka hiçbir yolu yok inan bana.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
:perde:

larten123

larten123

Üye
    Konu Sahibi
akadaşım sen belleyi tekrat yüklemişim diyorsunda o dediğin sadece flaşla olur. Rompatcherin patchelri açık kaldığı sürece sorun olacaktır onları kapat autodan çıkar fe daha önce dediklerimi yap başka hiçbir yolu yok inan bana.

suite ile yukledım rompatherdekileri autodan cıkaetıyorum bkle snucu yzcm ayrıca cfwnin çözüm olcagını dusunmuyorum

---------- Eklendi @ 13:47:31 ---------- Yazıldı @ 13:45:52 ----------

tabii ki düzelmedi :(

Dandanakan92

Dandanakan92

Üye
Flash son çare o zaman kardeş :oke:

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
suite ile yukledım rompatherdekileri autodan cıkaetıyorum bkle snucu yzcm ayrıca cfwnin çözüm olcagını dusunmuyorum

---------- Eklendi @ 13:47:31 ---------- Yazıldı @ 13:45:52 ----------

tabii ki düzelmedi :(
Demiştim demekten nefret ederim...

larten123

larten123

Üye
    Konu Sahibi
ottoman kardes yarım saat bi saat sonra gorusuruz :oke:

larten123

larten123

Üye
    Konu Sahibi
*#7370# ile bilgisayardan yapılan flash aynı mı? Ottoman ile baktık ama modem ayarlarım tam:ağlarım:

Dandanakan92

Dandanakan92

Üye
*#7370# ile bilgisayardan yapılan flash aynı mı? Ottoman ile baktık ama modem ayarlarım tam:ağlarım:

Hayır *#7370# soft format flashla telefona belleyi tekrar yüklüyosun... Önce soft format atıp sonra flash at düzelmezse servise vermek son çare...

larten123

larten123

Üye
    Konu Sahibi
Ottoman ile denedik ama benim modem sorunlu galiba diyeceğim amaaa benim bağlanamadığım internete kardeşiminkisi nasıl bağlanıyor? Arada kaldım sorun modemlerde mi telefonumda mı?

azrock

azrock

Üye
Donanımsal...

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
Ottoman ile denedik ama benim modem sorunlu galiba diyeceğim amaaa benim bağlanamadığım internete kardeşiminkisi nasıl bağlanıyor? Arada kaldım sorun modemlerde mi telefonumda mı?

gökçenle flash ı deneseydiniz

larten123

larten123

Üye
    Konu Sahibi
DenizhaNq

DenizhaNq

Üye
hard format at flaş at düzelmezse ver servise bu kadar basit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt