pro camera yeşil ekran

Sponsorlu Bağlantılar

4MaGuS

4MaGuS

Üye
    Konu Sahibi
pro camera yeşil ekran
arkadaşlar 2 gün önce telde pro camera açık resim çekicem ayarlamalar yapıyordum tel çaldı konuştum konuşma bittikten sonra pro kamera biraz sapıttı bende belki resim çekince düzelir diye resim çekemey denedim ancak resim çektinten sonra ekran tamamen yeşil oldu sadece pro kamerada öyle sandım diğer smart, normal,akıllı açtım hepsini yeşil ekran bir kaç uygulama dah avardı onları denemeyi unuttumda neyse tele res atınca düzeldi bence sorun telefonla konuşurken falan lens kapandı ve açılmadı kapanması sorun degilde bana göre acaba sadece pro camerada böyle oluyor diger kameralarda da böyle varmı ben denemeyi düşünüyorum bakalım sonuçları paylaşırım sizde de böyle bir sorun varmı
not: bu günlerde pro camera sorunlu diye yazılar falan görüyordum ancak tam içerigini bilmiyordum sorun bu mu acaba yoksa farklı bir sorun dahamı var
bende amber yüklü degil tel L920

respection123

Üye
walla o deilde ben 720 ile amberden önce de amberden sonra hiç tlf dan sıkıntı yaşamadım. Pro cam da hiç sorun vermedi güzel çekiyor.

BelaMonte

BelaMonte

Üye
pro cameranın sorunu benim yaşadığım sorun sanki telefon benim acele fotoğraf çekeceğimi anlıyor. yani acil foroğraf çekeceğim zaman pro cam a basıyorum iki saat yükleniyor diyor bazen açılmıyor bazen geç açılıyor. ama acil fotoğraf çekme gereği olmayınca direk açılıyor. biliyorum tesadüf ama bu 1 aydır böyle. başka bir sorun yaşamadım ben

4MaGuS

4MaGuS

Üye
    Konu Sahibi
o senin dediğin olay geceleyin karanlıkta yaparsan eğer pro kamera bende de bekletiyor o normal çünkü ışıgı fazla almaya çalıştıgı için resim boyutlarına hiç bakamadım bana göre yüksektir ve o nu ayarlaması zordur birde beklerkende arada bir kere daha çekiyor en başlarda o kısımda beklemeniz gerekiyorsa yoksa resim kaymış olarak çıkar

tgoksen1

Üye
baştan yukle bendede beyaz ekran gelıyordu

4MaGuS

4MaGuS

Üye
    Konu Sahibi
baştan yukle bendede beyaz ekran gelıyordu
normalde çekerken hiç olmadı sadece arama gelince kameraya kendisi direk dönünce gif resim gibi 2 resme geçi geçip duruyordu takıldı yani neyse ben resim çekince yeşil ekran geldi bence bunu kurmayla alakası yok sizde deneyin bence sizde de aynı sorun olucakdemin tekrar normal ve pro kamerada açıkken konuşmayı denedim uzun sürdürmedim ancak bu sefer aynı sorunla karşılaşmadım demekki bir kerelik çıkan bir şey bakalım tekrar olursa yazarım

• Beğen
Tepkiler: tgoksen1

Üst Alt