PIRANHA MOTION mı GENERAL MOBILE DST Picco mu?

Sizin seçiminiz?

 • PIRANHA MOTION

  Kullanılan: 0 0.0%
 • GENERAL MOBILE DST Picco

  Kullanılan: 0 0.0%

 • Kullanılan toplam oy
  0
 • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
m.ozan

m.ozan

Üye
  Konu Sahibi

Arkadaşlar fiyatları aynı olan bu iki telefon arasında kaldım. Bu tvli tanınmamış markalardan vazgeçtim. Fakat motion konusunda fikrim yok SAR değerleri nasıldır dayanıklılığı nasıldır...Picco cazip geldi fakat karar veremedim ve mobil danışma siteme başvurdum :)
 
tufanaksoy

tufanaksoy

Üye
dst 10.dst11.pitranha twıx.d880-d780 bugüne kadar kullandığım çift hatlı telefonlar.ancak piranha onıx fiyatı performansı ve her iki hattında çok rahat kullanılabilmesi ve görüşme kalitesiyle beni şaşırttı.piranha bu işi çözmüş.e.world da 128 ytl tavsiye ederim.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt