GENERAL MOBİLE 4G KULLANICILAR KULÜBÜ


ÜÇÜNCÜ_SAHIŞ

ÜÇÜNCÜ_SAHIŞ

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar çağrı geldiğinde telefon calarken cihazın alt kismindaki kapasitif tuslardan en sağdaki kare olan aktif olmuyor.yanı ekranda görünmüyor.sizin cihazlarda da böyle mi.bir arıza olabilir mi?
Evet hepsinde var ama tuş kilitliyken o kare tuş kayboluyor.Ekran açıkken de o kare tuş bulunuyor ama çağrıyı bildirim yapıyor yani o işe yarıyor.
 
byAndroid

byAndroid

Üye
Gençler
 
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Yeni güncelleme ile otg desteği geldi mi ?
 

aday1

Üye
Arkadaşlar cihaz garantiden yeni geldi.dokunmatik ekranı değiştirmişler.fakat şimdi de google arama çubuğunun üzerinde kendiliğinden hiç dokunmamama rağmen dokunma izi çıkıyor.oylece kaliyor.buna benzer bise yaşayan var mi.tesekkurler
 
byAndroid

byAndroid

Üye
Hepsinde var benimki de aynı önemli bişey değil
 

aday1

Üye
Tesekkurler
 
  • Beğen
Tepkiler: byAndroid

aday1

Üye
Arkadaslar Google fotoğraflar uygulamasında ve kamera onizlemede fotolar bulanık cikiyor.sizde de boylemi
 
byAndroid

byAndroid

Üye
Kamera ön izlemede bulanık evet ama google fotoğraflardan açınca netleşiyor
 
byAndroid

byAndroid

Üye
...
 
Son düzenleme:
itopal123

itopal123

Üye
Bu telefonda tek hattı uçuş moduna alabiliyor (yani kapatabiliyor) muyuz.
 
itopal123

itopal123

Üye
Tek hat bilmem ama çift hat aliniyorsa olabilir
Bende Dual var. Çift hat takılı. Bazen birini kapatmam gerekiyor, ancak bulamadım. Uçuş moduna alınca iki hatta gidiyor. Birini kapatma var da mı ben göremiyorum, yoksa yok mu. Play Store da bu işi yaptığını söyleyen bir kaç program var ama daha çalışanı bulamadım.
Tşk
 
Desaparecido9454

Desaparecido9454

Üye
- Bildirim LED'i var (Çeşitli renk kombinasyonları var) bu çeşitli renk kombinasyonlarını nerden seçeceğiz ? bende tek mavi bildirim led var
 
byAndroid

byAndroid

Üye
Onun rengi sadece şarj olurken değişiyor ama google playde değiştiren uygulamalar var oradakileri deneyin
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt