Uygulama Pil Tasarrufu Ve Ram Temizleme Uygulamaları Tavsiyeleri

Sponsorlu Bağlantılar

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
Pil Tasarrufu Ve Ram Temizleme Uygulamaları Tavsiyeleri
Pil

Arkadaşlar bildiğiniz gibi pek çok pil tasarrufu sağladığı iddaa edilen uygulamalar var.Ben pek çok uygulama denedim diyebilirim.Ama başarılı bir sonuca ulaşamadım sizin tavsiye edebileceniz uygulama var mı ? Mesela x adlı uygulamayı yükledim şarjım eskiden şu kadar giderdi artık şu kadar gidiyor gibi...

Ram

Pek çok ram temizleme uygulamaları mevcut.Evet içlerin de başarılı olanları da var ama şöyle bi durum var x adlı program da ram temizledik ve belirli bir boş ram değeri elde ettik diyelim 20 saniye sonra tekrar dan o temizlediğim ram miktarı geri geliyor .Ne yani biz 20 saniye de bi ram mi temizleyecez...Bunun bir yolu yok mu ? Boşuna ram temizliyoruz gibime geliyor.Bu ram temizleme uygulamaları konusun da tavsiyelerinizi bekliyorum.

Telefonun açılışını olumlu etkileyen uygulamalar var mı ? Boot ekranını hızlandıran yani ?

lobi55

lobi55

Üye
battery doctor. Tavsiye edebilirim s3 kullanıyorum. Eskiden 1 gün dayanmazdi şimdi en az 2 gün gidiyor. Ama alternatif uygulama çok var

- - - Eklendi - - -

ram olayina gelirsek. Uygulama kullanma rami daha çok meşgul ediyor ben kullanmıyorum. Bizde bir tabir. Vardır bırak daganik kalsın :-)

Üst Alt