Oyun Bilgisayari (fiyat-Performans)

Sponsorlu Bağlantılar

RedStols

Üye
    Konu Sahibi
Oyun Bilgisayari (fiyat-Performans)
Merhaba arkadaslar bilgisayarlarin sinirlarini zorlamayi seven biriyim 've yuksek kalitede oyun oynamak benim tutkum 2 yil once aldigim bilgisayarim 8gb ram 've 4 ekran olmasina karsin 1900 tl gibi uygun bir fiyata almistim suanda bilgisayarlar cok pahali geliyor.2500 Tl civari oyunlarda yuksek performans gosterebilcek bir laptop ariyorum lutfen yardimci olabilirmisiz

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Şu anda bilgisayar alınmaz, adeta herşey karaborsa gibi. 2 Yıl önce cihazımı 3.800'e almıştım, geçen hafta fiyatına baktım düşmemiş aksine 4.600 olmuş. Bence doların düşmesini bekleyin.

• Beğen
Tepkiler: RedStols
Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
Alamazsın. Bende Asus n550jv var. Grafik kartı berbat bir şey. 3000 Tl almıştım. (4gb kendi hafızası ve 128 bit. Çekirdek hızı vb fosmuş.) Şimdi 4500 TL falan yazıyor. Stoklarda da yok. Her şey uçmuş.

• Beğen
Tepkiler: RedStols

RedStols

Üye
    Konu Sahibi
Cok tesekkurler arkadaslar yardimlariniz icin

HAM ZA

HAM ZA

Üye
monster'a bak istersen oyun mevzuunda ondan iyisini bilmiyorum

kralberk13

kralberk13

Üye
10 milyarcık paran varsa monster al :D

HAM ZA

HAM ZA

Üye
10 milyarcık paran varsa monster al :D
o dediğin msi için cari olabilir ama monster msi dan daha hesaplı ben 10 bin liraya i5li msi gördüm. abra a5 tavsiyemdir bende en yakın zamanda alacağım nasipse

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Gözlemlerime göre hiç bir Gaming laptop fiyat/perfomansı iyi değil

Yani adında gaming geçmesi bile o laptopu 4000+ bi fiyata yerleştiriyor

ahmetsuha525000

Üye
Çok oyun bilgisayarı denmez ama bende Lenovo Z50-70. Ama şuan açmadığı oyun yok. Birde bunun NVidia 840M versiyonu var HD ekranlı o daha hızlı. Dediğim gibi oyun bilgisayarı değil ama şu ana kadar açmadığı oyun yok. GTA V, CoD BO III, Fallout 4 hepsini açtı...
Sistem Özellikleri
  • İşlemci : Intel Core i7 – 4510 U 2.00 GHz 2.60 GHz
  • Ekran : FullHD 15.6″ 1080p
  • Ekran Kartı : NVidia GeForce 820M 2GB
  • RAM : 8 GB
  • İşletim Sistemi : Windows 10 Home Single Language x64

Üst Alt