Ovi store açılmıyor mu ? Yeni bir yöntem %100 çalışıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

pasha14

pasha14

Üye
    Konu Sahibi
Ovi store açılmıyor mu ? Yeni bir yöntem %100 çalışıyor.
Hepimiz biliyoruz ki ; hard format attıktan sonra ovi store problemi yaşıyoruz bunun ile ilgili forumda bir yöntem var fakat ben kendim az önce bir yöntem buldum bunuda sizlerle paylaşmak istedim.
-Hard format attıktan sonra Menü > Uygulamalar > Araçlar > Yazılım güncelleme'ye geliyoruz burada ovi store güncelleştirmesi göreceksiniz onu yükledikten sonra ovi'ye giriyoruz , yeni sürüme yükseltilmesini isteyecek onuda yapıyoruz ve ovi ilk günkü gibi açılıyor... :)
Ayrıca ovi maps'ıda güncelleştirmelerden indirip sorunsuz şekilde kullanabiliyoruz. :)

Yardımcı olduysam ne mutlu bana...

• Beğen
Tepkiler: uribaju, RedColt, OzGuRKnowN ve 1 kişi daha

Silinen Üye 1876985

Kapalı Hesap
Ben ilk kez duydum bunu ama çalışıyor mu gerçekten yoksa senin aklına gelen ama denemediğin bir şey mi? Yine güzel bilgiymiş, söylediğin için saol :)

trontr

Üye
Krdeş çok sağol iyi dua aldın valla. Ama ilk denediğimde olmadı. Sonra bi daha hard format attım önce bubble lock yükleyip deneyince oldu. Millet orda flash falan atıo bu cok rahat oldu.

pasha14

pasha14

Üye
    Konu Sahibi
Ben ilk kez duydum bunu ama çalışıyor mu gerçekten yoksa senin aklına gelen ama denemediğin bir şey mi? Yine güzel bilgiymiş, söylediğin için saol :)

Gerçekten çalışıyor dün akşam hard format attıktan sonra benim denediğim bir yöntem bu ve başarılı sonuç aldım sizinle paylaşmak istedim.
Krdeş çok sağol iyi dua aldın valla. Ama ilk denediğimde olmadı. Sonra bi daha hard format attım önce bubble lock yükleyip deneyince oldu. Millet orda flash falan atıo bu cok rahat oldu.

Evet flash atmaktan çok daha kolay bir yöntem. bubble lock yüklemeden yaptım ben direk hard formattan sonra güncellemelerde geldi bana neyse yinede işine yaramış galiba. :)

• Beğen
Tepkiler: ozggurr
tayfuntrnk

tayfuntrnk

Üye
hard format atıp güncellemeyi yaptım düzgün çalıştı fakat rehberimi geri yüklediğimde yeniden eski haline döndü...

pasha14

pasha14

Üye
    Konu Sahibi
hard format atıp güncellemeyi yaptım düzgün çalıştı fakat rehberimi geri yüklediğimde yeniden eski haline döndü...
Sen büyük ihtimalle telefonu yedekledin geri döndürdün. Rehberini yedeklemek yerine sim kart hafızasına kopyala sonra sim karttakileri telefon hafızasına kopyalarsın.

uribaju

uribaju

Üye
güzel bir buluş yapmışsın çoğu kişi bu konudan müzdaripti :oke:

trontr

Üye
evet maps da gitmişti onu da ordan yükledim güzel oldu çok sağol tekrar

serkanet

Üye
bu senin için geçerli bi yöntem adam qt bileşenlerini bozdu ise hard format sonucunda uygulamaların hepsi silinmiyor en iyi çözümü bi arkadaş paylaşmıştı sırası ile kurulum yapıyorduk dediğim gibi bu senin için geçerli

trontr

Üye
bu senin için geçerli bi yöntem adam qt bileşenlerini bozdu ise hard format sonucunda uygulamaların hepsi silinmiyor en iyi çözümü bi arkadaş paylaşmıştı sırası ile kurulum yapıyorduk dediğim gibi bu senin için geçerli

ben onu denedim beceremedim. Sonra bunu denedim oldu.

pasha14

pasha14

Üye
    Konu Sahibi
Bu çok daha kolay bi yöntem. Seçim senin istediğin şekilde yaparsın...

serkanet

Üye
ovi bir çok yöntemle bozulabilir böyle gereksiz konulara gerek yok sorun ne ise farklı yöntemlerle çözülebilir adam qt bileşenini sildiyse hard formattan sonra gelecek hali yok demekki sen silmemişsin yazılım güncelleme kısmından sadece clienti yükleyince düzelmiş ama bu bir yöntem değildir

uribaju

uribaju

Üye
ovi bir çok yöntemle bozulabilir böyle gereksiz konulara gerek yok sorun ne ise farklı yöntemlerle çözülebilir adam qt bileşenini sildiyse hard formattan sonra gelecek hali yok demekki sen silmemişsin yazılım güncelleme kısmından sadece clienti yükleyince düzelmiş ama bu bir yöntem değildir
uygulayıp iyi sonuç alanlar var ne gereksiz konusu :hmmm

• Beğen
Tepkiler: ozggurr

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
ben bunu biliyordum zaten geçen hafta bende yaptım
Hepimiz biliyoruz ki ; hard format attıktan sonra ovi store problemi yaşıyoruz bunun ile ilgili forumda bir yöntem var fakat ben kendim az önce bir yöntem buldum bunuda sizlerle paylaşmak istedim.
-Hard format attıktan sonra Menü > Uygulamalar > Araçlar > Yazılım güncelleme'ye geliyoruz burada ovi store güncelleştirmesi göreceksiniz onu yükledikten sonra ovi'ye giriyoruz , yeni sürüme yükseltilmesini isteyecek onuda yapıyoruz ve ovi ilk günkü gibi açılıyor... :)
Ayrıca ovi maps'ıda güncelleştirmelerden indirip sorunsuz şekilde kullanabiliyoruz. :)

Yardımcı olduysam ne mutlu bana...

ozggurr

ozggurr

Üye
Nokia'ya atip tutmalar bosuna miymis yani bunca zamandir?

----------Eklendi @ 15:08:51 ---------- Yazıldı @ 15:07:04 ----------

Adama ilk sayfalarda dua edenler var sen gereksiz konu diyorsun, terazin nasil olcuyor senin birader?

pasha14

pasha14

Üye
    Konu Sahibi
ben bunu biliyordum zaten geçen hafta bende yaptım
Bende bilmeyenler için paylaşmak istedim.

Nokia'ya atip tutmalar bosuna miymis yani bunca zamandir?

----------Eklendi @ 15:08:51 ---------- Yazıldı @ 15:07:04 ----------

Adama ilk sayfalarda dua edenler var sen gereksiz konu diyorsun, terazin nasil olcuyor senin birader?

Desteğin için teşekkürler Özgür abi.

serkanet

Üye
bir çok nedenden dolayı ovi bozulabilir qt bileşeni olmadan ovi çalışmaz qt bileşenini güncelleyin adamın dediğini yapın bakalım olumlu sonuç alabiliyormusunuz tabikide hayır

pasha14

pasha14

Üye
    Konu Sahibi
bir çok nedenden dolayı ovi bozulabilir qt bileşeni olmadan ovi çalışmaz qt bileşenini güncelleyin adamın dediğini yapın bakalım olumlu sonuç alabiliyormusunuz tabikide hayır

Neden konumu kötülemeye çalışıyorsun ? Ben sadece diğer arkadaşlara yararlı olabileceğini düşünerek denediğim ve olumlu sonuç aldığım bu yöntemi paylaşmak istedim.

Üst Alt