Uygulama otomatik reklam izleme programı (var mı? yapılabilir mi?)

Sponsorlu Bağlantılar

thedevils4

thedevils4

Üye
    Konu Sahibi
otomatik reklam izleme programı (var mı? yapılabilir mi?)
merhabalar, evet çoğumuz reklamlardan şikayetçiyiz ve sürekli reklam engelleyiciler kullanıyor ve onları aratıyoruz ben ise bugün tam tersini arıyorum :D bazı oyunlarda uygulamalarda reklam izleyince size bonuslar veriyor ya tamda bu yüzden otomatik reklam izlettiren bir program arıyorum var mıdır acaba? mesela bir oyun olsun bu oyunda her 5 dakikada bir reklam izleme butonu var ve bu butona tıklayarak reklam izliyorsunuz reklam sonunda size oyun parası veriyor olsun bunu manuel olarak yapabiliriz ancak sizde takdir edersiniz ki her reklam izleyene oyunda 1.lik vermiyolar :D verilen ödül çok az ancak dediğim gibi bir programla bunu bir nevi koxpa bağlarsak :D ozaman hem oyun sahibi reklam izlendiği için gelir elde eder hemde bizde oyunlarda bonuslar elde ederiz.Böyle bir program var mıdır yapılabilir mi? program açılacak atıyorum oyuna giricek reklam kısmına gelicek her 5 dakikada bir reklam izleme butonu aktif olduğunda buna basıcak kendi kendine reklamı izleyecek sonundada bonusu toplayacak.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Çeşitli macro uygulamaları mevcut ama kullanmadığım için bu isteği karşılar mı bilemiyorum. Macro diye aratırsanız sizde deneyebilirsiniz.

thedevils4

thedevils4

Üye
    Konu Sahibi
Çeşitli macro uygulamaları mevcut ama kullanmadığım için bu isteği karşılar mı bilemiyorum. Macro diye aratırsanız sizde deneyebilirsiniz.

anladım peki hocam bende bir uygulama var reklam izlettikçe ödül veriyor reklamları izlemeyebilmek için 5 dakika beklemek gerekiyor ama seri bir şekilde,bana önerebileceğin bir makro varmı ben tam aradığımı bulamadım şimdi 1. adımda reklamı izlemeye basıcak 2. adım(reklam açılınca max 1 dakika reklam izliyecek sonra) reklamı kapıyacak 3. adım 5 dakika bekleyecek ve bu işlemi tekrarlayacak, bunu hangi makroyla ayarlayabilirim yardımcı olabilir misin?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
anladım peki hocam bende bir uygulama var reklam izlettikçe ödül veriyor reklamları izlemeyebilmek için 5 dakika beklemek gerekiyor ama seri bir şekilde,bana önerebileceğin bir makro varmı ben tam aradığımı bulamadım şimdi 1. adımda reklamı izlemeye basıcak 2. adım(reklam açılınca max 1 dakika reklam izliyecek sonra) reklamı kapıyacak 3. adım 5 dakika bekleyecek ve bu işlemi tekrarlayacak, bunu hangi makroyla ayarlayabilirim yardımcı olabilir misin?
Benim kullandığım bir uygulama yok o tür uygulamaları test etmek için deneyip sildim detaylı incelemedim ama dediğim gibi tam karşılamasada bu tür uygulamalar dan başkada bir alternatif yoktur.

Üst Alt