Arkadaşlar Tüm Android Oyunlarda (ONLİNE HARİÇ) Çalışan Hile Programı ! Sadece girip bir bak :)

Sponsorlu Bağlantılar

Mr.FSK

Mr.FSK

Üye
@corus54 dediğinden hiç bir şey anlamadım kardeş :D

corus54

corus54

Üye
Anlatayim root zarar verir denemeyin sonra yandim allah demeyin

onwake

onwake

Üye
Arkadaşlar rootlamakta korkacak birşey yoktur. Nasıl yapılacağını iyi anlarsanız ve dikkatli yaparsanız hiç bir sorun çıkmaz. Servise götüreceğiniz zaman da telefonunuzu tekrar UNROOT edip gönderebiliyorsunuz. (Ben öyle gönderdim bir kez). Bence rootlayın ve böyle programlara bulaşmayın ama tabi sizin düşünceniz farklı olabilir.

Mr.FSK

Mr.FSK

Üye
@onwake haklısın kardeşim root kullanmaktan korkulmaz yanlış bir şey olursa orjinal romunu geri yüklersiniz.Root az biraz ustalık ister tabi :D

onwake

onwake

Üye
@onwake haklısın kardeşim root kullanmaktan korkulmaz yanlış bir şey olursa orjinal romunu geri yüklersiniz.Root az biraz ustalık ister tabi :D
aynen öyle . dikkatli olan korkmadan yapar. ben bile ilk rom yüklediğimde telefon açılmaz duruma gelmişti çok korkmuştum ama yapınca buz gibi bi bardak su içtim :D

• Beğen
Tepkiler: Mr.FSK
corus54

corus54

Üye
Afiyet şeker olsun

IsaCanSrn

Üye
symbian için root olmadan telefona kolay kolay bisi yüklenmiyo ama android için gereksiz bence tüm istediğin önüne sunuluyo zaten riske gerek yok bence

agoin

agoin

Üye
Arkadaşlar z4root virüslü ben yüklemedim

duhust1

duhust1

Üye
Ya simdi bende galaxy tab3 var. Acikcasi rootlamaktan biraz korkuyorum. Rootlayinca tablete birsey olmaz dimi ?? :)

berkaY TOSUN SANA KOSUN

berkaY TOSUN SANA KOSUN

Üye
arkadaşım tamam ben dediiğin her şeyi uyguladım ama bana minecraft oyunu için hile lazım başka oyunlar için hile yapmayı anlatmamışsın minecraft'ta nasıl yapcaz ???????? :sos

lider63

lider63

Üye
Bunu yaparsak clash of clans hile yapabilirim. Onun dosyalarida var. Sen telefona root attiriyorsun. Rootlanmis gibi gozukmez.

Sortlu_kral

Sortlu_kral

Üye
garantiye herhangi bi zararı armı sayac var cunki

Subur

Üye
Abi z4root programi indirdim temporary root ta basiyom ama program dan atiyo olmiyo

Üst Alt