Arkadaşlar Tüm Android Oyunlarda (ONLİNE HARİÇ) Çalışan Hile Programı ! Sadece girip bir bak :)

Sponsorlu Bağlantılar

babyshoot

babyshoot

Üye
telefonu root etmedi program. galaxy w. prog kurdum dediğiniz şeyi yaptım ama reset atmadı tel. hemde kastı.

Troth

Üye
hangi oyunlari oynuyorsun bi yazarmisin ?

Zombiewood da dungeon hunter 3 te blood gloory de vs çok oyunda denedim olmadı sonuç bulmuyor 2. Halini yazarken not found diyor hata yaptığımı sanmıyorum çünkü daha önce cheat engine kullandim sayisiz kez ama denediğim hiçbirisinde olmadı bu hack.

akşam11

Üye
mediafire linkide koyabilirmisiniz acaba lutfen ?

ismailkaraoglu

ismailkaraoglu

Üye
    Konu Sahibi
Zombiewood , dungeon hunter , 3 blood glory vs çok oyunda denedim ama çalışmadı.
dungeon hunter 3 ve blood and glory ve blood and glory legendde benim cihazim sorunsuz bir sekilde hack yapiyor bir seylei yanlis yapiyor olabilirsiniz video cekme imkaniniz varsa biy yollar misiniz ?

- - - Eklendi - - -

mediafire linkide koyabilirmisiniz acaba lutfen ?
yarin aksam hallederim kardesim

gobelek_01

gobelek_01

Üye
sa bilader ben de dediklerini yaptım telefonu root yaptım gamecih i kurdum plase wait dedi kaldı gamegüardı yi de kurdum nda olmadı oynamak ve hile yapmam gereken oyunda world at arms yardımcı olur musunuz

TunOu

Üye
Tabletlerde olrmu benimki galaxy tab 2 10.1 ?

Xanymore

Xanymore

Üye
Teşekkürler :)

kayserili_cral

Üye
Merhaba oncelikle super anlatim icin eline saglik fakat ben telefonla girdigim icin indirmiyor bu yuzden hotlife den falanda yuklersen sevinirim ama anlatim super

serif55

serif55

Üye
Şimdi en sağdaki - "eksi" işaretine tıklıyoruz ve bekliyoruz .
Yukarıda ki sayı bir miktar daha azalacak . Şimdi tekrar İnput Number diyoruz ve yeni expimizi (464) ü yazıp okluyoruz.

örnek verilen exp sayımız 341 den 464 e çıktığı için eksi (-) işaretine dokunmamıza gerek yoktur, zaten artan bir sonuç olduğundan artı (+) işaretine dokunup sonucun çıkmasını sağlayabiliriz. Eğer azalan bir sonuç çıkartıyorsak eksi (-) işaretini kullanmalıyız

Örneğin 1000 gold umuz varsa arkadaşın dediği gibi input number dan 1000 sayısını aratıyoruz daha sonra gold sayımız artmışsa artı (+) işaretine, azalmışsa eksi (-) işaretine dokunmamız yetiyor

Burun arkadaşlar zippyshare ve hotfile linki ekledim mobilden girenler sıkıntısız indirsin

Not: dosya zip formatındadır

kayserili_cral

Üye
Kardesm indirdim tempoary root a basinca bekliyorum 10saniye sonra z4root programini kapatiyo geri girince beyaz ekran cikiyor telefon samsung galaxy s3 yardim edersen sevinirim

akşam11

Üye
Kardesm indirdim tempoary root a basinca bekliyorum 10saniye sonra z4root programini kapatiyo geri girince beyaz ekran cikiyor telefon samsung galaxy s3 yardim edersen sevinirim

Kardesim android 4.+ sürümünde ise yaramiyor bende denedim turkcell maxiplus 5 sürümü 4.0.4 olmadı galaxy ace gt5830i cihazındada denedim 2.3.6 ama ondada olmuyor daha alt seviye cihazlar için galiba

Xanymore

Xanymore

Üye
z4root truva atı ?

sezai1821

sezai1821

Üye
ArkadsLar ne kdr oyun indirsem hp internetLi Pes2012.Fifa 2011.2012 istiorm ama hp internet istiyor yardim arkadsLar internetsz oyun istiorm futboL oLursa sewinirm .)

muhammedtaha

Üye
ben denedim htc one x de bilin bakalım ne oldu ?

telefonumun anasını ağlattı bu proğram ilk dedigini yaptıkdan sonra
Temporary tıkladıkdan sonra proğram beyazlaşdı şimdide nereye girersem gireyim açmıyor

benim ne yapmam lazım telefonun eski haline gelmesi için ?

bnyo98

Üye
link ölmüş kardeşim :(

mert9927

Üye
kardeş ben indirdim dediklerini yaptım ama tlf kendine reset atmıyo uygulamadan cıkıyor tlf sony xperia u

Invoke

Invoke

Üye
Titanium Backup dosyası kullanın :D

-Hokage-

-Hokage-

Üye
Uzun zamandır kullanıyorum fakat konusunu açmak aklıma gelmemişti hiç :)
Rootsuz çalışmaz beyler öncelikle.Kısa bi özet geçecek olursak :

-Programı açın.Sonrada oyunu açın.
-Oyunda artık neyi arttırmak yada azaltmak istiyorsanız rakamını bi yere not edin.Mesela 300 gold var arttıracaz bunu.
-Oyundayken GameCIH in yanda gelen kutucuguna basın ufak bir menü açılır.Orda büyütece tıklayın.
-Gelen yerde en baştaki seçeneği tıklayın yani numara aramayı.
-sonra 300 gold demiştik 300 yapıp aratın.Gelen sonuçlar listelenirse en fazla 100 civarıdır.Tek tek tıklayıp 4 byte olanları editleyin ya da işleme devam edin.
-Diyelim denemediniz tek tek. O zaman oyuna dönüp bir şekilde gold miktarını azaltın veya yükseltin.Mesela gittiniz mob kestiniz 320 oldu.
-Sonra tekrar büyüteçten girin son yaptıgınız arama yani 300 goldun araması duruyor olacak. Şimdi 4 seçenek kaldı.
= yaparsanız değişken olan valueler elenir direk.Genelde pek işe yaramaz.
+ yaparsanız arattığınız değerin yani 300 goldun arttıgını ifade etmiş olursunuz.
- yaparsanız arattığınız değerin yani 300 goldun azaldıgını ifade etmiş oluruz.
(Diğeri neydi hatırlamıyorum kafamdan yazdığım için :D :D )

-Biz + yapacaz 300 den 320 ye çıktığı için sonuçlar çıkacak tekrar.
-Valuesi 320 olan bir yada birden fazla şey çıkabilir tekrardan.5-6 adet çıktıysa tek tek tıklayın 4 byte olanları editleyin.Yok gene bi dünya şonuç varsa aynı iişlemler baştan.

Anca bu kadar anlatabildim.Hatam varsa kusuruma bakmayın :)

resdess

Üye
Telefon um samsung Galaxy note 2 acaba root zarar veriyomu veriyorsa neye zarar verir soylermisin

Üst Alt