Arkadaşlar Tüm Android Oyunlarda (ONLİNE HARİÇ) Çalışan Hile Programı ! Sadece girip bir bak :)

Sponsorlu Bağlantılar

ismailkaraoglu

ismailkaraoglu

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Tüm Android Oyunlarda (ONLİNE HARİÇ) Çalışan Hile Programı ! Sadece girip bir bak :)
Evet arkadaşlar . Şimdi sizlere gündeme bomba gibi oturan bu hileyi açıklayacağım . Şimdiden konuyu önceden açan arkadaşlarım varsa özür diliyorum . Ben de bu konuyu herkes bilinçlensin diye açıyorum . Kusurum varsa mazur görün bu ilk konumdur. :)

Evet arkadaşlar şimdi ilk olarak bilmemiz gereken herhangi bir telefonda herhangi bir oyuna hile yapmak için cihazımızın ROOTlu(Hackli) olması gerekir . Ve bu Root işlemi bir çok kullanıcıyı korkutur .(Ben dahil) Ama son olarak bulduğum bir program cihazı ROOTlarken hiç bir hasara sebebiyet vermiyor ve hiç bir veri kaybı olmuyor . Çünkü telefonu Rootlamıyor . :) Şimdi diyeceksiniz ki e hani Root gerekiyordu . Root zararlıydı . Garanti dışına çıkıyordu ? Arkadaşlar bu program telefonu diğer uygulamalara ROOTlu gösteriyor . :) İşin güzel tarafı hem telefonu sıfırlamıyor hem tüm işlemlerinizi yapabiliyorsunuz . Şimdi gelelim sadede . Programımız z4Root. Bu program Android cihazlarımızı rootluymuş gibi gösteriyor.
İşte bu linke tıklayarak z4Root programını yaklaşık1-2 dakikanızı harcayarak kuruyorsunuz .

İşte resimde gördüğünüz gibi 2 adet seçeneğimiz var. İlk olarak Temporary Roota tıklıyoruz ve 1-2 dakika bekliyoruz .(Cihazınızın Ram'ine göre değişir max. 2 dk) Alet kendine Restart çektikten sonra tekrar programa giriyoruz ve Permanent Root'a tıklıyoruz . Tekrar kurulumun bitmesini bekliyoruz ve telefonumuzun Restartından sonra telefonumuz artık Rootlu gözükecektir . :) (Restart işlemleri otomatik oluyor arkadaşlar siz dokunmayın !)

Artık oyunlar korksun bizden :D

Şimdi sırada oyunlara nasıl Hack yapacağız ? sorusunun cevabı var .
Çoğumuzun bildiği bilgisayar üzerinden hack yapmamıza yarayan Cheat Engine adlı bir program var . İşte bu programın android versiyonu gibi düşünebiliriz . Çalışma prensibleri tamamen aynı . Şimdi bu linke tıklayarak bu programı indiripcihazımıza kuruyoruz .
Programı kurduktan sonra ikona tıklıyoruz . Şimdi superuser adlı program bu programı kullanmamız için izin isteyecek . Bu bir nevi telefonun Rootlu olup olmamasını kontroldür . Programın çalışmasına izin verdikten sonra program çalışacaktır. Programı alta alıyoruz. (Anasayfaya dönüyoruz yani :) )

Artık her şey hazır. Geriye tek kalan oyuna girip hilemizi yapmakta . :)

Şimdi konunun en önemli kısmı burada . İstediğiniz oyuna(onlineler hariç) girerek hileyi yapabilirsiniz.

Hile nasıl çalışır ?

Oyuna giriyoruz . Mesela ben Dungeon Hunter oyunu üzerinden anlatayım ..
.
Oyunun Google Play linki oyun ücretsiz indirip kurun ve adımları takip edin .

İlk olarak oyuna giriyoruz .
Sizden istenenleri yapın (Cinsiyet, karakter adı vs.)
Sonrasında sizi bir bölüme sokacak ve item falan aldıracak bunları bir yapın . (işin öğretim(tutorial) kısmı)
Bu adımlar 1-2 dakika içinde bitecektir .
Bittikten sonra oyunun ilk bölümüne girin .
Şimdi oyuna girmeden önce veya sonra gamecih programını açmıştık .
Program ya sol üstte ya da sağ alta gizlenmiş halde bulunur .
Tıklayarak programı açıyoruz.
Orada bir büyüteç işareti var .
Onu gördükten sonra geri yukarıda ki geri butonuna bakıp oyuna dönüyoruz.
Şimdi oyundaki mevcut EXP'inize bakın .
Atıyorum 341 olsun .
Gamecih programına gelerek Büyütece tıklıyoruz.
İnput Numbere tıklıyoruz.
341 yazıyoruz ok a basıyoruz.
O arıyor ve bayağı bir sonuç buluyor sonra tekrar oyuna dönüyoruz . Bir tane adam kesiyoruz . Expimiz artmış oluyor dolayısıyla.
Şimdiki expimizde atıyorum 464 olsun .
Şimdi tekrar gamecihe geliyoruz ve büyütece tıklıyoruz.
Aradığımız 341 sayısının sonuçları duruyor orada . Şimdi en sağdaki - "eksi" işaretine tıklıyoruz ve bekliyoruz .
Yukarıda ki sayı bir miktar daha azalacak . Şimdi tekrar İnput Number diyoruz ve yeni expimizi (464) ü yazıp okluyoruz.

Şimdi burası önemli !!

Önümüze çıkan sonuçlar max.100 olur bazen 1 bazen 40 neyse sizi pek zorlamaz merak etmeyin .
Şimdi çıkan sonuçlara tek tek tıklamanız gerekiyor arkadaşlar .
Orada şöyle bir şey yazacak . " (0-255) 1byte " arkadaşlar çoğu sonuç böyledir. Bizim işimize bunlar yaramaz bunlar ölü sonuçlardır . Bizim aradığımız şeyler "0-4294967295 (4-bytes) (Sayılara takılmayın önemli olan byte değeri byte değeri 4 olan seçenekler bizim işimize yaracaktır.)
Tüm sonuçları içerisinde bulduğunuz 4byte yazan sonuçlara tıklayarak 99999999 yazıyoruz .
Tüm sonuçlara uygulamıyoruz unutmayın .. Sadece 4 byte olan sonuçlara bunu uyguluyoruz .
Tamamını yaptıktan sonra tekrar oyuna dönüyoruz ve bir adam kesiyoruz .
Göreceksiniz ki 100 level olmuşsunuz :D
Artık gülümseyebilirsiniz . :)

Arkadaşlar buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ederim . Kusura bakmayın vaktinizi aldım . Merak etmeyin gözünüzü de korkutmayın fazla zor bir şey değil . :D

Geriye kalan item , para , ve gem hileleri aynı prensiple çalışır .
Konu daha uzamasın diye bir video yükledim.
Bu video alıntıdır kusura bakmayın ama detaylıdır .
Bu videoda tüm hackler vardır .
Arzu edenler izleyip tek tek uygulayabilirler.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Teşekkür ederim . Saygılarımlar . İyi Akşamlar ..
Nuance -

• Beğen
Tepkiler: Poxtean, soyupakhasan, bilaldemir34 ve 5 diğerleri

halil2727

halil2727

Üye
güzel paylaşım:oke:

• Beğen
Tepkiler: ismailkaraoglu
SilentAssassin

SilentAssassin

Üye
:alkis fakat hile kullanmayı sevmiyorum :)

Çamaçıkan

Çamaçıkan

Üye
Acayip aklima yatti bi ara deneyecegim tesekkurler

• Beğen
Tepkiler: ozkan1987
D u M a N

D u M a N

Üye
Kardeş zaten Z4root telefonu rootlama programidir :) ordaki temprary root gecici rootdur yani telefonu kapatip acinca gider permanent root ise sınırsız root dur yani unroot yapmadan gitmez kısaca o öyle telefonu rootlu göstermez zaten rootlar :)

Remember Me

Remember Me

Üye
teşekkürler kardeş,bir ara deneyeceğim...

ogedayokan

ogedayokan

Üye
Kardeş zaten Z4root telefonu rootlama programidir :) ordaki temprary root gecici rootdur yani telefonu kapatip acinca gider permanent root ise sınırsız root dur yani unroot yapmadan gitmez kısaca o öyle telefonu rootlu göstermez zaten rootlar :)

Nasil telefonu root lar yaji pc ye odin e gerek kalmadan telefonu root etmis oluyomuyuz o sekilde ?? Ben bunu jellbean s3 e yapsam telefonum rootlanmis oluyormu ?

D u M a N

D u M a N

Üye
bu android 2.1 versiyonu icindir

ismailkaraoglu

ismailkaraoglu

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar oncelikele ilginiz icin tesekkurler ilk basta uzulmustum kimse ilgilenmedi diyetesekkur ederim hepinize
asil cevaba gelirsek evet kardesim odinsiz rootlar temporary yaparsan acilip kapaninca root gider digerije tiklarsan surekli rotlu olur ama unroot programi ile ezki hale gelir hicbir turlu osorun olmaz olursa burdayim :

- - - Eklendi - - -

sagol ;)

- - - Eklendi - - -

evet olur kardesim :)

Nasil telefonu root lar yaji pc ye odin e gerek kalmadan telefonu root etmis oluyomuyuz o sekilde ?? Ben bunu jellbean s3 e yapsam telefonum rootlanmis oluyormu ?

- - - Eklendi - - -

bu android 2.1 versiyonu icindir
2.1 ve uzeri icindir bende ics var arti gingerbread var hepsinde oluyor kardesim yanlis bilgi verme insanlara

- - - Eklendi - - -

Acayip aklima yatti bi ara deneyecegim tesekkurler
dene kardesim olmazsa her turlu yardimci olurum :)

PME 4L

PME 4L

Üye
cihazımızın ROOTlu(Hackli)

hackli derken :D

ismailkaraoglu

ismailkaraoglu

Üye
    Konu Sahibi
cihazımızın ROOTlu(Hackli)

hackli derken :D
ise yeni baslayan arkadaslar root ne diye sormasinlar diye veya anlamazlar diye hackli yazdim ya birde resim upluad etmistim o kadar resimler gozukmyor resimlerin yerinde actigim konunun basligi var farketmissinizdir guzelce aciklamistim resimlerle ama resimler yok :(

PME 4L

PME 4L

Üye
ise yeni baslayan arkadaslar root ne diye sormasinlar diye veya anlamazlar diye hackli yazdim ya birde resim upluad etmistim o kadar resimler gozukmyor resimlerin yerinde actigim konunun basligi var farketmissinizdir guzelce aciklamistim resimlerle ama resimler yok :(

minus a upload et direk link ile resimleri ekle

KinG_MoRTaL

Üye
Ooo cokdan biliyom bunu

D u M a N

D u M a N

Üye
arkadaslar oncelikele ilginiz icin tesekkurler ilk basta uzulmustum kimse ilgilenmedi diyetesekkur ederim hepinize
asil cevaba gelirsek evet kardesim odinsiz rootlar temporary yaparsan acilip kapaninca root gider digerije tiklarsan surekli rotlu olur ama unroot programi ile ezki hale gelir hicbir turlu osorun olmaz olursa burdayim :

- - - Eklendi - - -

sagol ;)

- - - Eklendi - - -

evet olur kardesim :)

- - - Eklendi - - -

2.1 ve uzeri icindir bende ics var arti gingerbread var hepsinde oluyor kardesim yanlis bilgi verme insanlara

- - - Eklendi - - -

dene kardesim olmazsa her turlu yardimci olurum :)

ben yanlış bilgi vermiyorum 2.3 de denedim olmadi benim sen yanlı bilgi verme yazmışın oraya bu program telefonu rootlu gibi gösteriyor diye zaten rootluyor telefonu birde yazmışın işin güzel tarafı telefonu sıfırlamıyor root zaten sıfırlamaz telefonu rom sıfırlar

ismailkaraoglu

ismailkaraoglu

Üye
    Konu Sahibi
ben yanlış bilgi vermiyorum 2.3 de denedim olmadi benim sen yanlı bilgi verme yazmışın oraya bu program telefonu rootlu gibi gösteriyor diye zaten rootluyor telefonu birde yazmışın işin güzel tarafı telefonu sıfırlamıyor root zaten sıfırlamaz telefonu rom sıfırlar
birincisi benim kendi telefonum gingerbread yani 2.3 ve stabil caliaiyor ikincisi telefonu rootlu gosteriyor ama temporary yaparsan temporarye tiklardan telefonu kapatana kadarbtrootlu olur kapatip acinca eski haline doner ucuncusu bazi modlu rootler telefonu fabrika ayarlarina donduruyor oldu mu kardesim ?

D u M a N

D u M a N

Üye
birincisi benim kendi telefonum gingerbread yani 2.3 ve stabil caliaiyor ikincisi telefonu rootlu gosteriyor ama temporary yaparsan temporarye tiklardan telefonu kapatana kadarbtrootlu olur kapatip acinca eski haline doner ucuncusu bazi modlu rootler telefonu fabrika ayarlarina donduruyor oldu mu kardesim ?

Biliyorum geçici root olayini ama sen orda belirmemissin temporary root yapin sonra digerini yapin demissin

- - - Eklendi - - -

Biliyorum geçici root olayini ama sen orda belirmemissin temporary root yapin sonra digerini yapin demissin

ismailkaraoglu

ismailkaraoglu

Üye
    Konu Sahibi

- - - Eklendi - - -

orasi dikkatimden kacmis sonrasinda yorumlarda belirttim gecici diye

Troth

Üye
Paylaşım için teşekkürler ama bu hile benim oynadığım hiçbir oyunda çalışmadı.yeni nesil oyunlarda engelli mi bu hile gameguard programın dada aynı sorun var. Yoksa telefon ve sürümle mi alakalı tel:s3 ics

ismailkaraoglu

ismailkaraoglu

Üye
    Konu Sahibi
Paylaşım için teşekkürler ama bu hile benim oynadığım hiçbir oyunda çalışmadı.yeni nesil oyunlarda engelli mi bu hile gameguard programın dada aynı sorun var. Yoksa telefon ve sürümle mi alakalı tel:s3 ics
hangi oyunlari oynuyorsun bi yazarmisin ?

Üst Alt